Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 7 / Юни 2019

  • 153 525
  • 3 696
  •   1
Отговори
# 1 800
  • София
  • Мнения: 1 164
И то с едната гърда навън Полина...
Боже.. изгледах видеото на тази Елизабет , то ме беше срам да го гледам.. как го е монтирала и качила нямам представа. А този мухльо  , може и да го е вързала за сега с детето , но не изглежда да го бъде дълго..

# 1 801
  • Мнения: X
Много са ми смешни, когато се "събудят" пред камерата, протягат се филмово и започват деня.

Сещам се за една сутрешна рутина на Гергана Комедиантката (тази, която я дъвчете заради зъбите) - стана, протегна се, после се излегна по корем на леглото и докато мяташе краката във въздуха, четеше какво става в социалните мрежи и ядеше шоколад. Винаги ядяла шоколад за закуска, а цъкането на телефона беше "работа".

Елизабет и муньото ѝ също не ги виждам дълго заедно. Те сякаш на този клип се опознаха. И на мен ми беше неудобно да гледам повече от 3-4 минути.

# 1 802
  • Мнения: 4 402
Пепа има много паразитни думи и изрази в речника си. Много ме дразни и това "йееее". В последните  сторита имам чувството, че само то се чува.
Но днес е чела ЦЕЛИ НЯКОЛКО МИНУТИ Scream Току-виж добавила още 1 дума към речниковия си запас!

# 1 803
  • Мнения: X
Ай стига бе! Една инфлуенсърка, която чете Joy А, не, две са - Ивана и нейните ала бала книги също.
Жива да не бях, ейййй! И разбира се, Пепе чете електронни книги, сигурно защото милее за природата, а не защото ѝ е платено.

# 1 804
  • Мнения: 4 402
И защото може да побере мноооогото книги, които чете ЕДНОВРЕМЕННО в подарената й furla.

# 1 805
  • Мнения: 4 717
но в същото време не спира да купува и пие кафета в пластомасови или картонени чашки
много еко-био-модерн

# 1 806
  • Мнения: X
Я кажете - според вас кои книги чете Пепе Joy
Да се позабавляваме

# 1 807
  • Мнения: 116
Пепе се чудя изобщо виждала ли е книга... нито чете, нито спортува, всичко е за Лайк

Полина е адски досадна с нейната бременност, ами бетонирай си деветия месец, ама това някак са си лични неща ... Скоро ще очаквам освен събуждане и гушкане и др.неща да бетонират.
А и пише като лекар, доста грозно. Иначе ми хареса роклята , много свежа. И котето е много сладко!

Ивана ако няма половин видео снимано за манджи, няма да има какво др.да снима...всеки път ядат, все не е яла, все се избират едни специални ястия, ех, проблеми, жестоки проблеми...

Тая Елизабет изобщо не бих я пуснала, писнаха ми сульопульо (как ли се пише) забременял да си вее корема...

# 1 808
  • Мнения: 4 402
Те й предлагат отдолу разни "След ", "Щастливей"...

# 1 809
  • Мнения: 2 660
Я кажете - според вас кои книги чете Пепе Joy
Да се позабавляваме

# 1 810
  • Мнения: 257
Ако не чете булевардни романи пък на! Те дават храна за размисъл на един лЯйф коуч.

# 1 811
  • Мнения: X
Тя ако четеше наистина, за толкова време все щеше да покаже, все щеше да препоръча някоя книга, другите го правят, дори Ивана.... Пък и нали все няма време за нея, какво четене?!

# 1 812
  • София
  • Мнения: 2 666
Ох, за Елизабет... не знам какво да напиша. По-добре една жена да е сама отколкото зле придружена!

Като видях Пепе първо си помислиш, че рекламира книжарница и ми стана приятно, но после се зачетох...

# 1 813
  • Мнения: 23
Не знам на това момиче Мария Драганова какъв ѝ е случая, но фалша започна да ми идва в повече. Говори с възможно най-престорения провлачен "английски" акцент и повтаря една и съща дума по 100 пъти. Особено ме разочарова с "assumptions about me", където нищо не разкри за себе си, даже не отговори на основния въпрос, който всички я питат, а именно с какво се занимава. Не вярвам да работи в ситито като адвокат или банкер, или да има сериозна професия.

# 1 814
  • Мнения: 25
Едвам я изгледах Елизабет.... Много ме напрегна тоя. Дано като им се роди бебока се осъзнай малко къде се намира.  А за чистенето многоо мв съмнява, че главния чистач е той 😂 може би сега повече й помага и много му тежи.

Общи условия

Активация на акаунт