Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 7 / Юни 2019

  • 153 464
  • 3 696
  •   1
Отговори
# 2 100
  • Мнения: 1 293
Ох лудвам като чета такива простотии кой как раждал, че даже някаква се беше изказала, че забременелите инвитро не трябвало да имат деца, че така решавал господ??!
Аман от простотии. Аз също исках да родя естествено, но не би. Имах усложнения с жлъчката и след 3 месеца в мъки така и не дочаках заветната планирана дата. Бебето си тръгна 2 дни по рано. Смятайте ако бях планирала астрологически глупости 😂😂
 Междудругото, Лилито от ББ разказваше при Гала как докторите чакали да станат точните минути за да извадят бебето както и казала астроложката.  Същата дори и казала какво да е името да имало късмет детето 🤣🤣🤣

# 2 101
  • Мнения: 46 511
Много повече са дебели, заради лошо хранене и обездвижване, отколкото от болести. Виж американците, 75% са с наднормено тегло. Болестите идват след това и много често изчезват след като човек влезе в нормални граници.
Приписвайки тези габарити само и единствено на външни фактори, които не зависят от нас, не прави добра услуга на такива хора.
Наротив, в повечето случаи има причина, която не е открита.
Но темата е за влогъри. Едно е да направят влог с препоръки за здравословно хранене и съвсем друго да качват снимки на случайни хора, за които нямат никаква представа през какво минават.
Ама... малшанс Joy

# 2 102
  • Мнения: 6 874
Скрит текст:
Снощи заради дискусията на тема диоптри, очно налягане и ретина, реших да се прочета съвсем бегло нещо повече. Гугъл търсенето ме доведе пак в бг-мама, където една дама в 9-ти месец се колебаеше как да роди точно поради тази причина. След падането на тапата нищо друго не протекло естествено - отлепяне на полюси, системи окстистоцин, предизвикано изтичане на води, натискане по корема, епизиотомия, форцепс... Кел файда от такова "естествено" раждане. Според мен е по-важно всички да мине безпроблемно и възстановяването да е бързо. Чудя се дали майките-състезателки на тема раждане и кърмене, хулещи се една друга, продължават да си сравняват и децата или все някога спират. 

roseandmatcha, една еко и zero waste влогърка, днес е качила това стори.

# 2 103
  • Мнения: 1 695
Пепон щяла да бъде в Клуб на докера, ако искали хората да отидат...ама въпросното събитие е в 11:30, в четвъртък. Някак тая жена си мисли, че всички като нея се тъкалят от заведение на заведение в работно време. /или може би фенките и’ са точно тоя типаж/..

# 2 104
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Пепон щяла да бъде в Клуб на докера, ако искали хората да отидат...ама въпросното събитие е в 11:30, в четвъртък. Някак тая жена си мисли, че всички като нея се тъкалят от заведение на заведение в работно време. /или може би фенките и’ са точно тоя типаж/..

Да, и осигурена храна на корем. Пепа пак на аванта ще похапне!

Друга жизненоважна новина е, че ВалериЕ ще качи днес видео. В очакване ли сте?

# 2 105
  • Мнения: X
Ами тъкмо, нейните фенове са предимно от началното училище, а те вече са във ваканция.

# 2 106
  • Мнения: X
Пепон щяла да бъде в Клуб на докера, ако искали хората да отидат...ама въпросното събитие е в 11:30, в четвъртък. Някак тая жена си мисли, че всички като нея се тъкалят от заведение на заведение в работно време. /или може би фенките и’ са точно тоя типаж/..
Що бе, точно добре е предвидила часа - децата вече са във ваканция, тъкмо са се наспали и са си изяли попарата и хващат автобуса и отиват в Клуба на докера JoyJoy

Тук таме и някоя мама в майчинство може да се излъже да отиде. Стига да има баба, на която да го остави, разбира се.

# 2 107
  • Мнения: 3 743
Тези бебета за какво по точно ги готвят с това планиране на дати, часове и имена? 🤔 Това Иисус по-малко са го планували, в куп сено и айде по живо по здраво на магарето с майка си, ни колани, ни столчета. Така като ги слушам наш'те само се чудя как пък не съм им изградили по един олтар на тия велики бебета, да ходим и ние простосмъртните родени под 100W крушка, а не сред звездите, да отдадем чест. Заявките са за минимум световен мир и излекуване на всички болести.

# 2 108
  • Мнения: 257
Тази еко активистка май съм я виждала покрай Ралица Генчева. Сега Пепе, ако е истинска инфлуенцка, ще направи следното: взима галон с вода на желаната марка (те се употребяват многократно), взима инстъграмъбъл стъклено шише (пак може да направи реклама, хем да спечели пари за следващия галон, щот' пие много вода) и пише "Съжалявам, пративореча си. Прави сте! Ще опитам да спася планетата! Йееей!"

# 2 109
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Хайде и Петканова с чанта от уж от Under the sun (или по-точно Aliexpress)

# 2 110
  • Мнения: X
Всичките тия магазини зареждат от Алито и тук продават с безобразна надценка. За жалост не са регистрирани в България и не попадат под ударите на закона.

# 2 111
  • Мнения: 2 179
Точно обеците,които показва в стори са от Алиекспрес (миналия месец и аз си поръчах Grinning)

# 2 112
  • Мнения: 18 558
По повод чантата-това е една много тъпа чанта!

# 2 113
  • Мнения: 1 293
Хахаха ох чакам аз подвизите на Бест Батиков скоро 🤣🤣 тя майка му го хвали толкова много единственото бебе, което си държи бутилката. Ама си търка дупето в маркови бански 😂😂😂

# 2 114
  • Мнения: 257
Че в тази чанта ще си загубя ключовете - това е ясно. Но моля, пояснете - как се стигна до там една и съща чанта да се предлага от Ивана, от АлиЕкспрес, от онлЯйн магазин и от магазин на бул.
"Фритьоф Нансен" в центъра на София?! Какво се случва? Тотално подценяване на потребителя.

Общи условия

Активация на акаунт