Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 7 / Юни 2019

  • 153 696
  • 3 696
  •   1
Отговори
# 3 615
  • Мнения: 3 743
Пепе имаше един коментар при Сашо и Деси, който ме потресе и още помня. Разговорът се въртеше около кампанията на Андрей за раждане на повече деца в България и как е много важно отношението на работодателя към жените. Андрей даде пример със собствената си компания, но поясни че за съжаление са малко тези, които насърчават раждаемостта. Пепе възкликна (недусловно) :" Ама как така ще ме спират да раждам деца" придружено с кикот и разкрачена усмивка. Тази жена няма никаква идея за реалността и трудностите на нормалния човек. Тя и етикет за поведение в обществото няма, толкова е нахална, че си мисли че всички са ѝ длъжни по заведенията, по летищата, че и работни срещи.

# 3 616
  • Мнения: 41
На мен ми дожаля за Пеперон! Според мен онзи инфантилен датчанин си е бил камшика, защото му е дошла в повече ситуацията с двете деца и отговорността.А може би и някой от роднините на Пеперон са му обяснили, че челяд с псевдо изкуство не се гледа.И примера в семейството му е такъв. Тя в едно видео разказваше как той имал 7-8 общо братя и сестри от браковете на майка му и баща му и също обясни, че там било супер нормално да имаш подобен тип семейство, че манталитета им бил такъв. Или може би е решил да бъде гей?! Ще поживеем и ще видим.

# 3 617
  • Мнения: 46 591
Да си гледа децата очаквам. Майка ми изгуби родителите си в една година, не ни заряза да ходи да търси себе си.
Те си ги гледат, от 3 г. са все залепени. Сега имат възможност за почивка, в която да ги гледа друг и се възползват. Не са нововодени.
Пълно е с деца, които през лятото са при баба и дядо, само положителни последици виждам.

# 3 618
  • Мнения: 630
Бебе на 10 месеца има едно място и това е при майка му.

# 3 619
  • Мнения: 46 591
Всеки има право на своите разбирания как да си гледа децата.
Ако не е на кърма, нищо му няма да е и при баща си, баба си или дядо си. Никога не съм го разбирала това схващане, че трябва да е залепено за майката.
Разбира се, говорим за някакъв период, не за постоянно отглеждане.

# 3 620
  • Мнения: 3 794
Бебе на 10 месеца има едно място и това е при майка му.

Даже е на 9. Пепа я няма от доста време и тях, малката ще стане на 10м след 10 дена.

Моя много близка приятелка също се върна по-рано на работа с 3-тото дете, ама тя работи нещо смислено, а не се вее по мини гащи да бърка палачинки за някакви инфантили.
Няма нищо лошо децата за общуват с баби , дядовци, лели, братовчеди, НО основното гледане и възпитание е отговорност на родителите !

# 3 621
  • Мнения: 630
Така е. Всеки изказва мнението си. А доскоро Пепе обяснаваше тъкмо това.

# 3 622
  • София
  • Мнения: 386
Аз ли нещо не разбрах смисъла на влога, или? 😄😄😄 Нищо съществено не видях.
Скрит текст:

# 3 623
  • Мнения: 9 488
Критиките към Пепе идват поради нейните претенции и поучителни речи как децата не са пречка, много е лесно да се отглеждат между другото и не променят живота ти, ами се адаптират към ляйфстайла на майката.
Да, но ако има на кого да ги оставиш.
Ако живееше в Дания дали щеше пак да ги плямпа такива?!
Не е единствената оставила децата си заради работа или развлечение, наистина в това няма лошо в повечето случаи.
Ето, примерно Петканова най-редовно оставя бебето заради ангажименти, ходи си по барове, на почивка само с мъжа й. Така е преценила, така е направила. Но не е тръгнала да разправя как децата се случват между другото, нали?
Защо към нея няма остри коментари?

За съжаление, никой не може да ни гарантира утрешния ден, но смятам, че човек, когато реши да има дете, това трябва да бъде добре обмислен и осъзнат избор.
При нея не е било така и ето го резултата.

# 3 624
  • Мнения: 4 477
Зорница на старите снимки си е наистина къдрава, просто косата й се е изтощила и я възстановява. При мен е по същият начин - ако трябва да я изправям е трудно и лесно се начупва, ако трябва да я къдря, стои на клечки или рошава.
Разбирам я, на мен тя ми е полезна и има чудесна дикция.

# 3 625
  • Мнения: 324
Според мен крахът на личността на Пепе идва и от това, че в опита си да покаже колко хармоничен живот има, насили отношенията си с Фичката. Щастието обича тишината, а те не спряха да показват колко се "обичат". Няма лошо, стига да не беше така насилствено. В последните видеа и сторита с него се виждаше, че човекът не се чувства много ок с тия лигавщини. Явно му е дошло до гуша вече.

Иначе от едно известно време не й гледам видеата, страшно скучни ми изглеждат и тя самата изглежда мудна и изморена от живота. Но продължавам да гледам инфантилните й сторита и се дразня на себе си, че с това си действие допринасям за това тя да продължава да се изявява. Просто съдържанието, което в момента произвежда, не обогатява никого, а за влогърството това трябва да е основната мисия.

# 3 626
  • Мнения: X
Зорница на старите снимки си е наистина къдрава, просто косата й се е изтощила и я възстановява.

Кои са тези стари снимки? Аз, откакто я гледам, тя все е с права коса. Thinking

# 3 627
  • Мнения: 4 396
https://youtu.be/jIDr1QvY6nY

3:24. Успели съвсем самички да си съберат парите. Дано е така, но...

От кои дървета са събрали парите да ида и аз да събера малко? Laughing

Пепелджийска в Дания щеше да живее съвсем друг живот. На работа от 8 до 16 (в добрия случай), децата на градина, нямаше да има време да генерира толкова материал в Инстаграм и ютуб. И нямаше да има на кой да захвърли децата, за да обикаля по мероприятия за удоволствие, а щеше да си наеме детегледачка почасово и да й плаща. Явно са си дали почивка с мъжа й, но не се знае за колко време. Мисля, че и двамата усещат, че са избързали с децата и обвързването. Живее им се, разбираемо е. То затова се чака да се устроиш, да поживееш, та тогава да правиш деца. Едното станало, ама защо второ като и двамата са без работа? И да, 10-месечно дете трябва да е с майка си. Първите месеци и години се формират ужасно много неща в детския мозък и ако нямаш време да вложиш необходимото емоционално привързване и присъствие в живота на детето, то не е било време за правене на деца. Горещо се надявам да не съжаляват и двамата, но имам усещането, че привидното щастие е само фасада.

# 3 628
  • Мнения: 478
Ралица изглежда много несъразмерна на тази снимка.

# 3 629
  • Мнения: X
Да, защото се е снимала отгоре с телефона. Камерите на мобилните устройства правят така, че най-близката част на тялото до обектива, да изпъкне несъразмерно.

Общи условия

Активация на акаунт