Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 7 / Юни 2019

  • 153 862
  • 3 696
  •   1
Отговори
# 3 045
  • Мнения: 2 608
Скрит текст:
Може ли да споделите някой книжен блогър? Следя Стефи, преди и Ивана качваше по някой влог за книги, но отдавна не е...

Моя любимка: http://hrisilandia.com/about-me/
Тя има и страница в инстаграм и качва прекрасни снимки с книги. Искрено се възхищавам на такива хора, а не на кухите лейки с палитрите.



 Благодаря! Може ли да споделиш и как се пише в Инстаграм?

https://www.instagram.com/hrisilandia/?hl=bg

# 3 046
  • Мнения: 18 597
Може ли да споделите някой книжен блогър? Следя Стефи, преди и Ивана качваше по някой влог за книги, но отдавна не е...

Моя любимка: http://hrisilandia.com/about-me/
Тя има и страница в инстаграм и качва прекрасни снимки с книги. Искрено се възхищавам на такива хора, а не на кухите лейки с палитрите.



Щях да я препоръчам тъкмо и аз. Страхотни снимки прави. Чете точно типа ми книги. Даже вчера от Блога й си харесах един роман, купих го и сега го чета, страхотен е до към момента. Ето, инфлуенсна ме, но за нещо смислено и хубаво. Вчера я последвах и в Инстаграм.

# 3 047
  • Мнения: X
Аз също много я харесвам. Романите, които представя въобще не са ми по вкуса, но снимките са приятни и тя - също, как да не я следваш.

# 3 048
  • Мнения: 3 609
Aми реално това е смисълът на инфлуенсването.

Патици като тия, най-обсъжданите в темата, които смятат, че са родили златното яйце и са открили майчинството или ни уведомяват за КОКО,  все едно ние не ходим на маникюр.. и си снимат чиниите с авокадо или само зелена храна.. са адски жалки в опитите си да изпъкнат без да има с какво.

Направи ми впечатление, че когато под едно стори на Пепа и казах, че е малоумна, защото наистина я смятам за такава, тука разни нежни душици наскачаха попарено. А в момента, от няколко страници насам такива неща чета за нея и семейството и... значи може да се пише, ама само в трето лице, въпреки че всички осъзнаваме, че и тя и другите кокошки блогърки-млогърки четат тук. Ама след като сама си качва и г*а в нета и  и напиша нещо лично, е много неприемливо и аз съм много невъзпитана.. Ммм..добре Simple Smile

# 3 049
  • Мнения: 9 491
Захир, тогава аз коментирах съобщението ти към нея и все още стоя зад мнението си, въпреки че Пепе все повече ми става неприятна и не се смятам за много нежна душа.
За мен има разлика между това, което ние тук си говорим и твоето съобщение към нея. Аз си казвам, че понякога съм й се подигравала, критикувала и не съм използвала особено любезни епитети, но е съвсем друго да се обърна директно към нея с ти си малоумна.

# 3 050
  • Мнения: 3 609
Захир, тогава аз коментирах съобщението ти към нея и все още стоя зад мнението си, въпреки че Пепе все повече ми става неприятна и не се смятам за много нежна душа.
За мен има разлика между това, което ние тук си говорим и твоето съобщение към нея. Аз си казвам, че понякога съм й се подигравала, критикувала и не съм използвала особено любезни епитети, но е съвсем друго да се обърна директно към нея с ти си малоумна.

Принципно беше грубо, признавам, не ми е това обичайния изказ, но в момент на някакво пълно изумление от нея го написах. Но някак ме изумява, че да кажеш нещо индиректно за някой, пък било то в пъти по-грубо и осъзнавайки, че човекът ще го прочете се смята за нормално, а да го кажеш лично, за не..

# 3 051
  • Мнения: 787
Подкрепям Захир,мисля че подходящо се е изразила.
От опита,който имам,за себе си, си дадох сметка,че на някои хора колкото и да им отправяш градивна критика,да им обясняваш нещо...отсреща колкото е по-малоумно,толкова  е по-нагло и си вярва.
Затова ми е по-лесно и аз да изкажа някаква такава квалификация,отколкото да се хабя да говоря.
Да,груб е изказа,но в днешното време на безкрайна  толерантност,лицемерие,разбирачество от всичко и слогани-всеки да си живее както иска,да си прави каквото иска..ми отива към упадък на обществото.
По-конкретно,Пепе е от хората,които се захващат с промотиране на сериозни  теми,но някак фър-фър по повърхността.Отправяни са критики към нея за неподготвеноста и,тя ги неглижира,на тази жена и е дадено поле за изява и платформа,в която да събира и надъхва себеподобни,а тук е доста модерно да си известен с посредствеността си.

# 3 052
  • Мнения: 9 491
Аз не казвам, че е нормално. Мисля, че повечето тук се стараем да не използваме грозни и груби обиди.
Коментарите предимно се въртят около фалшива, егоистична, самовлюбена, с бедна обща култура, нахална, глезена и т.н., което не смятам, че е равностойно на малоумна.

# 3 053
  • Мнения: 3 609
За протокола: Синоними на малоумен са глупав, липсва му, хлопа му дъската, тъпоумен,  недоразвит, тъп, гламав, безумен, глуповат, глупавичък, незлобив, лековерен.
Аз смятам, че всичките биха могли да се отнесат до госпожата.

По същия начин като нагла, нахална, фалшива, нахилена, безпардонна и т.н от всичко, което съм чела за нея.

# 3 054
  • Мнения: X
Подкрепям казаното от Захир. Не знам кога стана по-приемливо да го плюеш зад гърба, но не и в лицето, случайно да не се обиди. Те всички четат тук и като гледам не се смущават въобще. Не виждам и разлика от коментарите ни тук и това, което е написала Захир на лично съобщение - все е анонимно до някаква степен.

# 3 055
  • Мнения: 307
Валери продължава с тъпотиите, следва видео "моите последователи избират какво да ям" Супер досадно стана с това ядене вече....Нула креативност, безинтересни стават  и досадни с едни и същи видеа за аудитория 7-10 години.

# 3 056
  • Мнения: 3 794
Ооо, нее..Пепа ще си проверява дали гримовете й са ползвани 😂 Ще си хвърли спиралите!!! Сигурно, когато са намерили бакшиша-крадец е бил гримиран като драг Куин и сега всичките тия съкровища на Пепа ще идат в боклука 😂 Ужас 😂
Обула е едни къси, къси панталонки и пита с какво да ги съчетае (явно не са я научили да се облича сама и има нужда от помощ 🤷♀). Сърбят ме пръстите да й напиша да си обуе нещо върху деним бельото 😂

# 3 057
  • Мнения: 6 050
Подкрепям казаното от Захир. Не знам кога стана по-приемливо да го плюеш зад гърба, но не и в лицето, случайно да не се обиди. Те всички четат тук и като гледам не се смущават въобще. Не виждам и разлика от коментарите ни тук и това, което е написала Захир на лично съобщение - все е анонимно до някаква степен.
То плюенето изобщо не е в лицето. Защото, едно е да кажеш "истината" в очите на човек, съвсем друго е, когато си анонимен пред компютъра и задължително си подкрепен още от няколко такива като теб. Щото тук се напада винаги, както глутница напада-общо. Обикновено, подобни нападания не биха се осъществили, ако и други не се разлаят. Така че, за всичко друго може да се говори, но за някаква истина, изказана в очите на човек-абсурд! И дума не може да става.
Просто средностатистическо лаене. Което в някаква степен е забавно, стига да не се появят съвсем малоумни участници и играта да загрубее.

# 3 058
  • Мнения: 683
Пепе ще се разплаче още малко в последното стори. Поизнервила се е жената и и е дошло в повечко.

# 3 059
  • Мнения: 1 771
Аз не мога да разбера Ванчето какъв точно й е бизнеса - нейни неща ли продава или ги купува от алиекспреса Grinning

Общи условия

Активация на акаунт