Лидл 128 - Юнско сладоледена

  • 80 757
  • 1 364
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 68 677
В стари теми намерих, че на опаковката на пакета пишело бройката на десертчетата вътре.
Ето тук:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1033857.930

Като кокосовите били 12 бройки.
Различните пакети са с различни бройки вътре общо взето.

# 1 111
  • Мнения: 1 156
Аз да похваля работните чорапи. Не знам от коя седмица са, забелязахме ги случайно. Моят мъж е възхитен. Каза, че с чорапите и стелките с гел, които пак бяха в някаква минала седмица, се чувства идеално. Иначе е с работни обувки пак от Лидл, но стелките му се били изпокъсали и не му било удобно. Тези работни чорапи на пръв поглед изглеждат някак дебели и изкуствени, но за да е толкова удобно с тях, явно са си добри.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 17:26 от New B

# 1 112
  • Асеновград
  • Мнения: 3 072
Въпрос относно ютията от миналата седмица, който я е купил и е пробвал да глади дали е забелязал при гладене да тече.При мен стават мокри петна по дрехата която гладя, без да е натиснат бутон пара или пръскане.

# 1 113
  • Мнения: 68 677
Така тече когато е настроена на ниска температура - за коприна или лен.

# 1 114
  • Асеновград
  • Мнения: 3 072
Така тече когато е настроена на ниска температура - за коприна или лен.
Преди малко я пробвах на максимална температура, гладих дънкова рокля.По време на гладене ми протече, та се чудя нормално ли е, или има проблем. А иначе си беше нова преди гладене разопаковах и си личи че не е тествана със всички етикети по нея си беше.

# 1 115
  • София
  • Мнения: 5 547
Така тече когато е настроена на ниска температура - за коприна или лен.
Преди малко я пробвах на максимална температура, гладих дънкова рокля.По време на гладене ми протече, та се чудя нормално ли е, или има проблем. А иначе си беше нова преди гладене разопаковах и си личи че не е тествана със всички етикети по нея си беше.
Не е нормално да тече и на висока температура, връщай я. И аз я гледах, видя ми се огромна.

# 1 116
  • Мнения: 68 677
Да..не е нормално. Водата нещо не завира явно...
Да няма капаче да се дпира водата...моята е друг модел...но горе на дръжката отпред има плъзгач...

# 1 117
  • София
  • Мнения: 3 847
Евтините ютии така текат. Имала съм на друга марка със същия проблем. Купи си скъпа ютия и ще забравиш всякакви грижи.

# 1 118
  • Мнения: 68 677
Не съм съгласна...моята не тече. Сигурно е от евтините...трийсетина лева.

# 1 119
  • Мнения: 47 995
Имала съм скъпа ютия, тая на Лидл е по-хубава. Взе да тече, защото децата я изпускаха 10на пъти...

# 1 120
  • Мнения: 10 188
Зависи. Имам една Тефал (взета преди да има изобщо тук Лидл), която понякога протича. Май става това, ако не се е загряла достатъчно и в началото още я пораздвижа малко (говоря за гладене с пара при висока температура)
Взех тази седмица от ХХL скарата, бива.
Специално погледнах и слънцезащитните - ами само спреят беше с обозначен срок, всички останали - с продуктови номера. И очевидно релефните означават нещо другото, на различни продукти имаше 01/02, 01/09 и др. подобни означения.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 14:38 от fenyx

# 1 121
  • Асеновград
  • Мнения: 3 072
Евтините ютии така текат. Имала съм на друга марка със същия проблем. Купи си скъпа ютия и ще забравиш всякакви грижи.
И аз не съм съгласна, от повече от 10 години имам евтина марка Skarlet  от Метро, не тече. Върши ми чудесна работа но е по слаба като KW затова реших да взема нова.А и нали уж са по нови технологии и с по добро покритие.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 14:22 от Panayotu

# 1 122
  • Мнения: 11 349
И моята ютия е от ЛИДЛ, доволна съм, не тече и се надявам никога да не протече, но я ползвам само на вилата около 6 месеца през годината. Около 30 лева беше, известна марка, но сега не се сещам коя Grinning

# 1 123
  • Пловдив
  • Мнения: 40 795
Писали са момичетата, но и аз да кажа, че моята не тече...Доволна съм!Като за 30лв е повече от до/ре...не робувам на марки и скъпите цени на подобни не ме блазни Wink то няма и с какво.

# 1 124
  • Враца
  • Мнения: 2 668
И аз имам робот, от който съм изключително доволна. Не съм пускала обикновена прахосмукачка не помня от кога. Нямам килими, което също може би е от значение. Да, трябва да поразчистиш тук там по земята, за да изчисти добре, но да не би да не местите мебели и т.н. като чистите с обикновена прахосмукачка? За мен това е помощник номер 1 и най-добър приятел Simple Smile

Аз също имам робот, от който съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО доволна, друга прахосмукачка не пускам, той чист ежедневно по близо 2 часа, което с друга прахосмукачка няма как да ми се случи никога, но този ми се видя евтин и исках да си го взема за резерва, обаче без долни четки го неща!

Общи условия

Активация на акаунт