Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 74

  • 36 270
  • 723
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 416
magi_gpk  Според мен ако нямаш болки не нужно да пиеш 7 и повече дни.

molzi15 Обади се на регистратура и обясни как стоят нещата.Ще те поеме друг лекар със сигурност.

vel333 Много съжалявам.Прегръдки

# 541
  • Мнения: 53
Момичета, да споделя и тук.
Моите три ембриона не издържаха и днес 6ти ден спряха развитие. С нови сили м.септември продължавам.
Devilche пожелавам ти успех на пункцията сряда. Да се похвалиш с много и качествени ембриони.Flowers Four Leaf Clover
ееее милата,много съжалявам,другия път не ги чакай до 5 ден

# 542
  • Мнения: 37
Здравейте момичета. Аз съм нова във всичко това и от няколко дни се обезкуражавам като ви чета. Ще опитам да съм кратка😅
Аз съм на 37г. имала съм 2 дълги връзки и за 15г. никога не бях забременявала, със запушени тръби бях от как се помня. С годеника ми забременях на третия месец и го загубих естествено заради тръбите. Направиха ми лапаро и ми махнаха тръбите.
От края на август ще започна първата си стимулация( по къс протокол) при Д-р Стаменов съм. Разбрах, че след стимулация се "почивал" няколко месеца?
Ние живеем в чужбина и не можем да си идваме много често. Сега се прибираме за 3 месеца и се надявам да ни стигнат.

Има ли някоя мама да е на режима на Атанас Узунов ми е интересно?
Аз съм на режима му и свалих доста килограми тези месеци. Опитвам да водя здравословен начин на живот,не пия и не пуша, пием фолиева от февруари, но има доста негативни коментари за този режим.Бих искала да сподели с мен някоя мама ако има този опит.

И друго исках да попитам вече мамите които са родили скоро. Колко пари горе долу би излязло първият опит с всичко? Ние сме по ЦАР и са ни отпуснали 5000лв.
Благодаря на всички ви и успех 🍀

# 543
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Magi_gpk, нош-па се пие 7 дни. След тези 7 дни можеш да пиеш инцидентно нош-па, ако имаш необходимост. Освен това си пиеш и лекарствата от преди трансфера, ако такива са ти предписани (например естрофем) и не ти е казано, че трябва да ги спреш. Ако не си сигурна, пиши на доктор Цветков по вайбър, той ще ти отговори. Успех!

# 544
  • Мнения: 211
Аз пия Ниш Па от деня на трансфера и до момента продължавам ( 10г.с.) И ще го пия до скрининга ( 12г.с.). Така, че не винаги се пие 7 дни, а толкова колкото прецени лекаря ти.

# 545
  • Мнения: 3 505
Но шпа с нещо може ли да се замени?

# 546
  • Мнения: 149
Здравейте момичета,
Минавам да споделя,че след 10г борба и извървян труден път съм на път да успея - 10 ти ден след трансфера на 2бластоциста - 274,а на 14ти ден - 667,
Вярвайте и не губете надежда - мечтите се сбъдват, когато не се отказваме!
Успех ви желая!

# 547
  • Мнения: 1 845
Момичета, да споделя и тук.
Моите три ембриона не издържаха и днес 6ти ден спряха развитие. С нови сили м.септември продължавам.
Devilche пожелавам ти успех на пункцията сряда. Да се похвалиш с много и качествени ембриони.Flowers Four Leaf Clover
Мила,много съжалявам 😓 сега си почини,порадвай се на лятото и на есен с нови сили и надежди🍀прегръщам те и ти благодаря за пожеланията.
Здравейте момичета,
Минавам да споделя,че след 10г борба и извървян труден път съм на път да успея - 10 ти ден след трансфера на 2бластоциста - 274,а на 14ти ден - 667,
Вярвайте и не губете надежда - мечтите се сбъдват, когато не се отказваме!
Успех ви желая!

Честито,capa68🍀 стискам палци всичко да е безпроблемно и леко до пухкав финал🤞

# 548
  • Мнения: 1 416
сара68 Честито.Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам.


Бързо казвай рецептата за успеха

# 549
  • Мнения: 4
Magi_gpk, нош-па се пие 7 дни. След тези 7 дни можеш да пиеш инцидентно нош-па, ако имаш необходимост. Освен това си пиеш и лекарствата от преди трансфера, ако такива са ти предписани (например естрофем) и не ти е казано, че трябва да ги спреш. Ако не си сигурна, пиши на доктор Цветков по вайбър, той ще ти отговори. Успех!

Благодаря! Аз нямам телефона на доктор Цветков, иначе веднага щях да му пиша. Има ли вариант да ми го дадете?

# 550
  • Мнения: 149
сара68 Честито.Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам.


Бързо казвай рецептата за успеха
Благодаря и само да се поправя - първия резултат ми на 12ти ден,а не 10  -ти Simple Smile))

# 551
  • Мнения: 1 416
Аз малко ще  разваля настроението,но имам нужда от съвет.На 10 ден след ЕТ на 5 ден-ЧХГ 25.Знам че е ниско и че нищо няма да излезе,но се чудя да повтарям ли днес пак теста или да си спестя.Корема доста ме боли имам и зацапване.Незнам дали има смисъл пак да пускам ЧХГ.

# 552
  • София
  • Мнения: 10 642
Но шпа с нещо може ли да се замени?
Папаверин.
Даже на мен той повече ми помагаше, а и излиза по-евтино

Аз малко ще  разваля настроението,но имам нужда от съвет.На 10 ден след ЕТ на 5 ден-ЧХГ 25.Знам че е ниско и че нищо няма да излезе,но се чудя да повтарям ли днес пак теста или да си спестя.Корема доста ме боли имам и зацапване.Незнам дали има смисъл пак да пускам ЧХГ.
Разбира се че има смисъл

# 553
  • Мнения: 395
Задължително пусни пак Чхг! Не е много ниско. Успех!
Аз малко ще  разваля настроението,но имам нужда от съвет.На 10 ден след ЕТ на 5 ден-ЧХГ 25.Знам че е ниско и че нищо няма да излезе,но се чудя да повтарям ли днес пак теста или да си спестя.Корема доста ме боли имам и зацапване.Незнам дали има смисъл пак да пускам ЧХГ.

# 554
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Изпратих инфо на лични.

Magi_gpk, нош-па се пие 7 дни. След тези 7 дни можеш да пиеш инцидентно нош-па, ако имаш необходимост. Освен това си пиеш и лекарствата от преди трансфера, ако такива са ти предписани (например естрофем) и не ти е казано, че трябва да ги спреш. Ако не си сигурна, пиши на доктор Цветков по вайбър, той ще ти отговори. Успех!

Благодаря! Аз нямам телефона на доктор Цветков, иначе веднага щях да му пиша. Има ли вариант да ми го дадете?

Общи условия

Активация на акаунт