Синът ми започна да хърка - боленлие?

  • 3 607
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Кирова, това за пръв път го чувам. Ако се притесняваш, говори с лекаря.

# 16
# 17
  • Мнения: 616
лео благодаря .

# 18
  • Мнения: 5 539
Нашият доктор УНГ каза, че най-малкият му пациент за отстраняване на 3-та сливица е бил на 1 година и 9 месеца. И на нас може би предстои, но засега хъркането престана и може да ни се размине Praynig
Моля някой да ми каже, каквото знае, за това лекарство ЛИМФИОЗОТ на Хиил /така ли се казваше?/, което намаляло увеличените сливици. Преди време някой беше писал тук, че са го ползвали. Как се приема, колко дълго, хомеопатично ли е или алопатично?
Между другото, ако някой се интерсува от УНГ лекар и отстраняване на сливици в Бургас, нека ми пише на лични.

# 19
  • Мнения: 2 274
При Дияна само леко хъркане, от време на време, Но пък прави отит-и, които се проокират от 3тата сливица. УНГ специалиста каза да изчакаме до 7мата година.
  Не чакайте до 7-та година! Заради това чакане моя племенник не чува добре сега с едното ухо! Лекарят който извърши операцията каза, че ако е била направена по -рано нямало да се стигне до този проблем! Иначе той отити не е правел, но говореше носово и често имаше хрема!

# 20
  • София
  • Мнения: 39 761
При Дияна проблем са отит-ите. 1во бяха само пролетни, после и есента направи. проблеми със слуха няма. Есента пак ще я водя на контролен.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
При проблеми с трета сливица вдига ли се температура?

# 22
  • Мнения: 3 334
Консултирайте се с УНГ - може да е от трета сливица.
на същото мнение съм!

# 23
  • Мнения: 5 531
Ние извадихме третата сливица на нашият батко когато беше на 4г.Той постоянно боледуваше, чести ангини и отити и хъркаше като спеше, а също така имаше и лош дъх.Преди операцията направиха и аудиограма с която се установи че има и намаление на слуха.Сега почти не боледува и има подобрение на слуха след направената аудиограма тази година.Но бих посъветвала всички -оперирайте децата си с пълна упойка.Когато ние ги оперирахме нямахме достатъчно информаия и послушахме докторката за местна упойка.А това е голяма грешка.Сега малката ми дъщеря е в същото положение, голяма трета сливица, постоянно боледува, хърка, ако се наложи операция -само с пълна упойка.

# 24
  • Мнения: 2 274
При проблеми с трета сливица вдига ли се температура?
  Ако прави ангина - да, но иначе не съм чувала!

Общи условия

Активация на акаунт