Модни консултации 40

  • 55 889
  • 752
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 38 499
Аз си купих чанта горчица и доста я нося.

Става със дънково, сиво, бяло, черно, черно-бяло... Зелено, жълто...

# 211
  • София
  • Мнения: 2 401
И аз се записвам за идеи за жълта чанта. От скоро имам тази
Скрит текст:

Нося я по най-семплия начин - тъмносини дънки, бяла тениска и едни шарени сандали, по които има точно същия нюанс жълто. Набелязала съм и тези варианти
Скрит текст:

За човек, който не носи ярки цветове, жълтото е предизвикателство, обаче е много зареждащо и приятно да се носи Grinning

# 212
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Въображение си трябва...Усет даже повече.Толкова е свеж жълтия цвят.Много го обичам.Имам няколко модела жълти чанти,които си нося лятото като в съчетанието към целия ми аутфит те са акцента. Kissing Heart

# 213
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Жълт аксесоар ми е любимо допълнение към скучни дънки примерно. Избягвам да го нося само с черно, жълто и червено.

# 214
  • София
  • Мнения: 1 355
Free Agent - аутфита ти със солей полата, не ми харесва с тези сандали. Някаква по-фина обувка би стояла добре-остра например/скромно мнение просто/.
Ондин и аз имам всяко лято тази драма с бели памучни потници и блузи. Като видя нещо интересно веднага купувам, че много се захабяват под мишниците. В тази връзка как борите пожълтяването там? Аз четох с лимонов сок и сода, но нищо не става. Вчера 6 броя потници от миналото лято ги избелих в белина и то не защото не мога да си купя нови, ами трудно намирам Simple Smile

# 215
  • Мнения: 918
Аз си купувам дезодоранти, които са против петна. Цапат като се обличам, но после поне се пере.

# 216
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Имам две жълти чанти - едната е огромна, тя е за работни ангажименти, другата е малка и плетена, последно я слагах със синя рокля на бели точки.

# 217
  • Мнения: 7 269
Аз имам жълта чанта и доста неочаквано я съчетавам лесно с много на пръв поглед несъвместими неща. Радва ми окото.

# 218
  • Мнения: 13 284

Благодаря за предложенията, вероятно от някъде трябва да почна с жълтия цвят, почнах с аватара сега е време да продължа:smile:

 Пера с прах за бяло, слагам само чисто бели неща и задължително от кърпичките за бяло пране и дълга програма.
Ако не стане от първи път 2-3 пъти едне след друго пранета и се получава - това го открих с едни протектори за матраци, които след прането изсъхнаха на жълти петна на места.
С лимонена киселина съм пробвала, намокряш посипваш щедро , да престои известно време и после в пералнята.
Но да като цяло доста по-бързо се амортизират белите дрехи, естествени материи подлежат на някакво оправяне, но при изкуствените се затруднявам.

# 219
  • София
  • Мнения: 38 499
Да, и за мен полата не е добре с тези сандали.
Казват че жълти петна се махат със спрей за баня.
Аз не знам как го правя, но нямам такъв проблем.

# 220
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Здравейте! Преди време си купих тази рокля, но се оказва, че е ужасно прозрачна и досега не съм я носила нито веднъж. Какво може да се облече отдолу, за да покрива достатъчно, но все пак да не се губи ефектът на роклята? Мислих си за моделиращо бельо... Единственото, на което държа е да няма презрамки... Благодаря предварително!

# 221
# 222
  • София
  • Мнения: 1 103
 Здравейте, никога не съм писала в тази тема, може би защото не съм особено суетна и нямам време и възможност да се занимавам толкова с дрехи. В ежедневието предпочитам максимално универсалния и изчистен стил на обличане, който предполага най-малко инвестиране откъм всякакъв ресурс.
 В случая влизам с огромна молба за помощ и идеи. Канени сме семейно на сватба, която има дрес код, забележете "Гламур от 70-те" и направо съм в шах. Какво от предлаганото в момента по магазините би могло да се впише в този стил? Склонна съм да инвестирам не повече от 100 лв. за аутфит. Сватбата е вечерна и е след седмица.   

# 223
  • Мнения: 13 284
Чарлстони, клош панталони и поли, плисета, хипитата и те са били гламур и тренди. Филм като Коса  и Последното танго в Париж са иконични, книги като Параграф 22 и Спасителят в ръжта. Диско, бабешки кокове и много тупирани коси или студено къдрене.Кое от изброените ти импонира, за да даваме идеи
Усети духа на времето и ще се справиш.
Ако ти отиват шапки, сега се продават много разнообразни капели, които могат да се нагодят и към гардероба ти и хем да е бюджетно и в комбинация от още няколко аксесоара да изглеждаш супер.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 18 юни 2019, 13:01 от zari65

# 224
  • Мнения: 2 275
miramar , разгледай снимките на Anita Pallenberg , светла ѝ памет (модна икона на  70-те г., актриса,  муза на   Rolling Stones ).
1
2
3
4
5
Най - общо къси поли/рокли или такива с подчертана талия, цветове розово, виолетово, златисто разбира се , цветни и животински принтове, бели панталони , блестящи обувки и бижута.
Лесно е,  стилът дава голяма свобода и предполагам все нещо от изброените си го имаш Simple Smile. Ако покажеш и финалният избор ще е чудесно Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт