Модни консултации 40

  • 55 902
  • 752
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Както вече казах.....за всички,които разбират, умеят да се радват и следят модата!Да,това и е най-якото на чантата!Пра-баба ми имаше плаченце в същия десен пред мивката,което си е мега-закачка,приложена по този начин.В пъти по-добре е от безвкусна,жълта чанта с кафяви дръжки,например. WinkWink

Те,пък....имат ли акъл,да правят рокля в циклама и изобщо как смеят да използват цветове,че и пайети?! Модните диктатори до един,трябва да се засрамят!  Мда,всичко различно от черна,клоширана пола и прическа тип-студено къдрене,лъщи и циганее.Съгласих се. Grinning

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 11:01 от Nina_Z

# 256
  • Мнения: 24 467
От показаните на предходната страница си харесах най-много това:
Скрит текст:
Не знам откъде е и колко струва, но е точно мой тип за лятото.
Това също на мен лично ми допада и имам такива летни роклета, в различна дължина, памучни или лен с памук:
Скрит текст:
Комбинацията като цяло ми харесва.

Иначе, Нина З, фактът, че нещо, което ти допата, не се харесва на някой друг, не означава, че другият няма вкус, а просто че вкусовете ви се различават. Всеки умее да се "радва" на хубавото, но то не за всички е еднакво.
Същото важи и за цикламата и останалите ярки цветове - по прицнип няма лош цвят. Въпрос на съчетание е с останалото.
Аз много харесвам ярките тонове и ги нося с удоволствие. Но ги "умиротворявам" с нещо по- монохромно и бледо.
Други си падат по хипарския стил - всичко да е цветно и ярко, раздвижено и свободно.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 11:24 от Judy

# 257
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Така хипарлива съм се носила в тийн възрастта. Повечето неща са ок, ама тия ботуши....че даже и лъскави.....асоциирам с циркова арена. Безумно са ми грозни и неприятни.

# 258
  • Мнения: 24 467
Предполагам, че имаш предвид едни зелени лъскави ботуши по-горе. И на мен не ми харесва чак толкова много цвят и блясък.
Имало ги и в синьо, и в цикламено, като се върнах сега.
Аз пък не харесвам много лъскавото и с пайети. По принцип, обаче.
Защото са ми допадали конкретни облекла, при които в малки дозии в съчетание с по-меки цветове, стои наистина хубаво.
Абе много зависи от конкретната дреха /обувка, чанта/ и съчетанието с всичко останало, вкл. и типажа на човека.

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ботушите са ми и на мен просто потресващи.

# 260
  • sofia
  • Мнения: 8 938

Скрит текст:

Тук, въпреки, че са нормални ботуши, внушението им е "мадам от бара". Не винаги странните комбинации са сполучливи, т.е. рядко са сполучливи.
Иначе самите елементи сами за себе си са ок.

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Judi,наясно съм,че всеки споделя собственото си мнение и аз,уважавам това право.Много харесвам градивната критика и смятам,че е полезна за всички,но много е важно тя,да бъде поднесена по правилния начин.Реакцията ми е само към тези,които каквото и да кажа или покажа-играят на контра.Те си знаят!То май,всички знаем Grinning
Мен това ме забавлява и амбицира повече Grinning .

За чантата,по-късно ще им пиша за цена и ще ти кажа,но материала и е такъв,че малко бързо се раздърпва на капака,когато често се отваря и затваря.

Веси,не съм се фокусирала само и единствено върху комбинациите.Възможни са всякакви и все ще бъдат сполучливи.Това им е хубавото на тези модели дрехи. Могат да навяват също и всякакви асоциации..Защо не и"мадам от бара",за който го желае.
Кефя се и на всички ботуши,но за себе си-не смея чак в такива цветове.


Висшата мода също е неприложима в реалния живот,но това означава ли,че трябва да я отхвърляме и отричаме!?Толкова е красива и можем истински да и се наслаждаваме.Аз,поне си умирам от кеф да я гледам.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 13:18 от Nina_Z

# 262
  • Мнения: 13 291
Снимки от метрото в Лондон.
Скрит текст:


# 263
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Леле..мацката,истински ме изкефи и определено има стил!А това,че си пие питието в чаша на столче.....в метрото!!?Трябва да и се зачете!За мен, си е издържана отвсякъде. Grinning Stuck Out Tongue Winking Eye





Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 13:02 от Nina_Z

# 264
  • София
  • Мнения: 38 523
За мен пък е просто жена, облечена в черно. Нищо особено.

# 265
  • Мнения: 13 291
Снимките са представени като случайно заснети от шотландец, но като ги гледах си мисля, че е търсен ефект като излъчване и не е случайно никак.

# 266
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Ежедневни цветни летни рокли за разходка, съчетани с брокатени боти, както и червена гривна на крака с елегантни обувки, може да се нарече и дръзко и смело, зависи Simple Smile


Зари, нищо случайно няма, един път бяло вино, един път розе ли какво видях, на последната направи си позира Simple Smile 5 мин слава. Simple Smile

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Чашата...за мен,там е акцента.Истински се развеселих.Даже на първата снимка личи,че питието е охладено...

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 13:31 от Nina_Z

# 268
  • София
  • Мнения: 38 523
Страшен акцент! Няма а кого и няма къде, обаче много ми се пие, така че ще пия в метрото! Мноу съм шик!

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Акцент на пародията...Grinning И си е страшен наистина. Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 13:48 от Nina_Z

Общи условия

Активация на акаунт