Модни консултации 40

  • 55 894
  • 752
  •   1
Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Страхотно!Чакам с нетърпение да качиш снимки!

Хайде момичета,споделяйте.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 22:53 от Nina_Z

# 286
  • Мнения: 2 230
И на работа ли се носите така?

# 287
  • София
  • Мнения: 386
И на работа, и в университета. 😂

# 288
  • Мнения: 2 435
Не всички работим в офис. Rolling Eyes
Работно облекло: дънки и тениска/ блуза/ риза:
Скрит текст:
Като ми писне от дънки
Скрит текст:

Два-три пъти в годината:
Скрит текст:


Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 23:21 от goddess

# 289
# 290
  • София
  • Мнения: 386
Обичам да експериментирам, да смесвам стилове. Облеклото много зависи от настроението ми, така че един ден може да съм елегантна, а на следващия не толкова. Не мога да се огранича до един вид дрехи, а и съм на периоди. Нина на мен нещата, които публикуваш много ми допадат.
Ето малко снимков материал Joy :
Скрит текст:





















# 291
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Хареса ми от на goddes първия пост, първата снимка. Тези обувки тук ли сме ги обсъждали, или съм ги виждала някъде? А да, и мъжът е секси облечен Simple Smile

# 292
  • Мнения: 2 435
feel_you, експериментирай, сега имаш тази възможност, после не е ясно в каква сфера ще попаднеш.
Имам колежки, които се обличат като теб и много им се радвам, но са доста по-млади от мен и им отива. Аз с удоволствие нося някои неща от показаните, например сетовете със зелените панталони и последната снимка, но без късата блузка, заменям я с по-дълга. Rolling Eyes Ах, широките дънки... Heart Eyes

# 293
  • София
  • Мнения: 38 515
Аз днес съм така:

# 294
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 465
Скрит текст:
- бих го носила с голямо удоволствие дори и в ежедневието през почивните дни, защото работата ми не позволява да се появя така.
- това ми е мечта, но ако е възможно да е с бюджетна цена  Joy

- тази рокля, но с римски сандали ..мммм  Heart Eyes Heart Eyes
- много интересна комбинация

- да си призная, въпреки че е шантаво и лъскаво мнооого ми хареса, този модел рокли са готини и секси, но като цяло не стоят на всякакво телосложение. Въпреки това бих я носила без никакви скруполи ... само че с високи сини сандали.
- имам подобен сет, само че полата е без цепка, та сега се чудя дали да не взема да я разцепя, много ми харесва  Joy

Като цяло много ми допадат подобни комбинации, но в действителност ходя с едноцветни рокли и тук там някои различни обувки. Работата ми е такава, че не мога да си позволявам волности, но пък в свободното време бих носила от всичко показано  Mr. Green За съжаление обаче такива смели комбинации, с добри материи и качество, както и да са ушити добре, трудно се намират, когато гониш определен бюджет.
Днес съм с права коралово червена рокля, нюд обувки и за ужас на всички раница със лек блясък, но в гамата на обувките  Mr. Green

# 295
  • Мнения: 24 467
Аз пък обичам такъв тип
Скрит текст:

Дантелите и естествените материи са ми голяма любов.
Обожавам пъстрата коприна.

# 296
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Момичета,невероятни сте!Всичко,всичко,което показвате много ми харесва!


feel_you,благодаря ти за комплимента!Имаш невероятен вкус за мода! Забелязах го,въпреки  оскъдните ти постове тук и все се надявах да се включваш по-често.Радвам се,че го направи сега!Харесвам такива момичета/жени-хамелеони като теб,които не се страхуват да експериментират и смесват стилове с лекота,защото са пламенни.Това не се дължи на определен вкус и предпочитания към дрехите,а е до състоянието на духа.Продължавай все така! И моля те,включвай се по-често.


goddess,към теб,едно огромно извинявай!!!Бях те подценила!Толкова красиви модели показа!Честно казано мислих си,че смелостта ти стига само до дънки,съчетани с Мома,но ти си виновна!Защо не споделяш?Никаква те няма тук.Влюбена съм в роклите ти,а онези боти от първия ти пост на първата снимка не ми излизат от ума.Всичко,всичко,което показа е прекрасно.Ти също си хамелеон в съчетанието на стилове!Сподели дрехите и аксесоарите от къде са.Много ти се радвам и те намирам за изключително дръзка и смела!Само така!Включвай се и ти по-често.



Free Agent,скрита лимонка си ти!Изключително навътре си в нещата и имаш око са стил и мода,но някак не смееш да споделяш тук!Все едно някой ще те упрекне или укори за нещо или да не развалиш нечие мнение и очакване.Изобщо да не ти дреме! На мен не ми дреме!Давай смело и ти.
 
За останалите момичета,които се включиха само с коментари"какво не харесват"е препълнена цялата тема назад,а това е ужасно потискащо!
Включете се с това,което харесвате.Приложете снимков материал.Покажете вашия стил и предпочитания.

За да не спамя ще приложа снимка на една колаборация от"Бижу"(магазин за мода в Сполето-Италия)



П.П  ani_d и Judy,радвам се,че се включвате.От много бутане и пиене на кафета,чак сега забелязах.















Последна редакция: чт, 27 юни 2019, 13:08 от Nina_Z

# 297
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Девойки, какво да облека за публична защита на дипломна работа? Риза (бяла, синя)? Пола (до коляно, до прасец, тъмна, светла)? Повечето ми рокли са цветни и ярки, но може и да скокна за нещо тъмно, сиво, знам ли?!
Със затворени обувки ли да съм? Или и сандали е уместно?
Досега съм се явявала все на писмени държавни изпити, за първи път ще говоря пред комисия и ми се ще да съм спретната, но все пак не твърде семпла.

# 298
  • Мнения: 13 285
Тези комисии са доста консервативни, нещо стандартно избери, достатъчно е да не си бяла риза, черна пола или панталон, което е като униформа и няма да си семпла на фона на останалите. Е, винаги има и някой по дънки и тениска.

# 299
  • Мнения: 15 032
Аз бих заложила на светла риза, тъмна пола и затворени обувки. Все има някоя кисела жена или кисел мъж, който гледа под лупа и облеклото.

Общи условия

Активация на акаунт