Модни консултации 40

  • 55 855
  • 752
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 38 476
Излез на шопинг. Като го видиш, ще го познаеш!
Аз пък още зимата си взех една бронзова плисирана пола. Обаче това чудо с нищо не седи! Май няма да я нося.

# 91
  • Мнения: 5 321
Зари, вчера носих тъмно зелена миди пола с черен потник и сини обувки. В магазина я мерих с бяла тениска, стоеше добре. Аз в по-голямата част от времето си се чувствах като лелка;), обикновено нося късо.

# 92
  • САЩ
  • Мнения: 471
Здравейте! Много ми се носят някакви цветни туники, а не мога да си намеря перфектната. Поръчах си тази https://www.amazon.com/dp/B07M7LRTRS/ref=sspa_dk_detail_5?pd_rd_ … mp;th=1&psc=1 (тъмносиня на бели цветя). Още не е пристигнала, но материята изглежда доста тънка. Според вас само за плаж ли ще е подходяща или може да се носи и в града? Представям си я с дълги или къси светли дънки и бяла тениска. Други идеи?
 За домашните дрехи: носи долнище на пижама и прилепнала тениска или потниче. Така ми е удобно, но напоследък не се чувствам много секси и си търся клин, който да се облича лесно и да е удобен.

# 93
  • София
  • Мнения: 38 476
Това не е туника.

# 94
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Да, това не е дреха за извън плажа. Не става. Все някъде ще има туники, поне във физическите магазини в бг виждам често.


Момичета, от близо месец търся семпла бяла блуза или тениска - нещо уж толкова банално, но до сега без успех. Не мога да повярвам - обиколих моловете и магазините, претърсих Интернет и няма и няма! Перли, дантели, котенца, кученца, панделки, бухали, пайети и какво ли не. Прегледах известният сайт за бели тениски - е няма! Дори и някакъв семпъл надпис бих приела, но и това няма. Харесах една в някакъв супер скапан български сайт, хубав модел, пишеше nothing to wear. Дойде светлосиня!!! Спешно ми трябва нещо, което да се връзва с разноцветните панталони и поли, които си купих за лятото. Имам само два броя подходящи.

# 95
  • NYC
  • Мнения: 50
Това със семплите бели тениски/ блузи е проблем и за мен всяко лято. Хем се захабяват много по-бързо от други цветове, хем нужното ниво на изчистеност се намира трудно. Предлагам 2 от моите попадения това лято, с уговорката че са отвъд океана

Aritzia
Скрит текст:
Iris & Ink
Скрит текст:

# 96
  • Мнения: 6 622
Хич не се намират трудно даже. Ето тези са от HM







Има още много, но незнам какъв точно стил търсиш.

# 97
  • Мнения: 2 768
OnDiNe_, представа нямаш колко добре те разбирам. Намирането на семпла бяла блуза, която в същото време е стилна и не прилича на тениските с които спя, хич не ми е лесно. Този сезон съм купила 2 от Бенетон, имат ги и онлайн - едната е с широк къс ръкав, по-скоро риза без копчета, която взех за офис на тъмносиня пола с висока талия. Другата е от трико, по-къса - с ластик и къдричка на талията. Нея нося с дълга и широка дънкова пола.
Довечера ще потърся ликове да покажа

# 98
  • sofia
  • Мнения: 8 936
В Орсе има доста бели блузки (трикотаж) с минимум елементи.

# 99
  • Мнения: 2 230
И аз към недоволните от белите тениски. Памучните прозират и се раздърпват след 2 пранета, а изкуственяците се вмирисват. Как пък нямаше нормален памучен бял плат, който да не прозира и да издържа няколко месеца! Ще се радвам да споделите къде намирате хубави бели тениски.

# 100
  • София
  • Мнения: 38 476
Втора употреба. Честно.

# 101
  • Мнения: 2 223
Christian Berg имаха тениски бели,вероятно и блузки имат. Памукът е чудесен.

# 102
  • София
  • Мнения: 3 069
Ще се запиша в темата с любимите ми домашни дрехи през лятото - къси панталони и тениска. Вече не нося от най-късите обаче Simple Smile Иначе и аз имам два разноцветни летни панталони, които се чудя с какво да нося. Изчистено бяло е добра идея, аз все им търся нещо едноцветно в някой от тоновете на панталона.

# 103
  • Бостън
  • Мнения: 13 484
Да взема и аз да отговоря на въпроса, който измъдрих с родилни мъки Grinning

Последните няколко години спортувам изключително от вкъщи, случва се и да отида на йога/клас, но не е ежедневно. И понеже това се случва 6 дни/седмично ако съм в къщи съм облечена във спортен сутиен, худи, клин или в топлото широко спортно долнище и маратонки (3 чифта, които са само за спорт и се слага този, който съответства на типа тренировка, която ще правя за деня). Та така... покрай стандартните за всяка домашни задачи аз вкарвам и тренировки и абсолютно нямам настроение да губя време и да се преобличам допълнително за тях. 

# 104
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Агент, теб съм те признала! Телци, какво да ви прави човек!
Аз съм толкова мързелива, че понякога тренирам по пижама...ъ, като днес например. И вчера.

Общи условия

Активация на акаунт