Кауфланд - тема 36

  • 47 063
  • 719
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 25 750
Аз пера цветно на 50. Нямам произшествия.
Аз пък имах произшествия с цветни дрехи на 60, и от тогава си въртя на 30. Те са по веднъж обличани, нямат петна, детето ми се храни без да цапа.

Извинете за спама.
Днес не съм ходила защото е понеделник и всички пенсионери уважават нашия филиал в понеделник. Laughing

# 196
  • Мнения: 19 018
При нас пък беше празно към 5 часа...май не им харесаха промоциите

# 197
  • Мнения: 155
Кърпите за ръце с плодовете от хубава материя ли са? И колко са големи?

Аз взех от плажните хавлии и са дебели, и попиват, така че за тяхното качество мога да кажа, че е добро. памучни са.

# 198
  • shumen
  • Мнения: 18 038
И аз днеска до там не можах да стигна.

# 199
  • Мнения: 147
Някой знае ли дали в Кауфланд има замразени гофрети ?

# 200
  • Мнения: 8 220
Нещо не коментирате грешката а зехтина в брошурата. Било  1 бутилка за 8.99, двете 17,98 лв.

# 201
  • Мнения: 10 210
Писаха. ✌

# 202
  • Мнения: 54 447
Нещо не коментирате грешката а зехтина в брошурата. Било  1 бутилка за 8.99, двете 17,98 лв.

Коментирах я още вчера.

Зехтинът струва 18 лв. за 2 бутилки.
Има грешка в брошурата.


# 203
  • Мнения: 8 220
Нещо не коментирате грешката а зехтина в брошурата. Било  1 бутилка за 8.99, двете 17,98 лв.

Коментирах я още вчера.

Зехтинът струва 18 лв. за 2 бутилки.
Има грешка в брошурата.




Уж четох, а съм пропуснала и днес се бях засилила да взема,много непритно ме изненадаха.

# 204
  • Мнения: 11 344
Беше ми се случило да харесам едни долни чаршафи в Метро от брошурата. Отивам в Метро и директно при чаршафите, но не ги намирам на цената от брошурата. Питам в магазина и те ми казват, че тези чаршафи никога не биха ги пуснали 2 броя на цената на 1 брой, защото са от луксозните. Гледам пак онлайн брошурата - има ги, точно 2 броя на цената на 1 брой. Отидох при управителя на магазина и казах, че съм дошла да си купя долни чаршафи от брошурата и няма да си тръгна без тях. Показах му къде гледам офертата. Той беше мн очуден. Звъня някъде и накрая ми ги продадоха на цената на брошурата, защото грешката била тяхна при печатането. Останах много удовлетворена Simple Smile
Защо не постъпите със зехтина по същият начин? Grinning

# 205
  • Мнения: 19 018
Брошурата е коригирана на сайта, а и пише че не носят отговорност за печатни грешки.

# 206
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Права е Брадли, те си връзват гащите с надписа (дребно напечатан на всяка брошура), че: Кауфланд не носи отговорност за печатни грешки.

ПП Обаче, ако ми се случи в магазина да има посочена по-ниска цена, а стоката реално да е вече на по-висока, държа си на своето, че не искам да ми връщат пари, а да ми продадат стоката на по-ниската цена.

# 207
  • Мнения: 1 941
Длъжни са да върнат разликата.
В неделя една служителка ме ядоса. Даже мислих да пусна оплакване в сайта.
Имаше цена на зелените чушки 1,60. Обаче на везната цената беше друга.
И няколко други човека си бяха напълнили чушки и се чудеха как да ги претеглят, за да излезе цената на етикета.
Попитах на информация и въпросната служителка се втурна да ме обучава как се работи с везната 😂
Като видя, че цената на везната и тази на етикета не съвпадат, хоп и смени етикета с машинката с по-високата цена и каза "това е цената".
Че като ми кипнаааа.... Ще ме прави тя на луда, че съм си въобразила цената на етикета. И другите хора се възмутиха, ама беше сутринта и викам - айде да не ми почва и днешния ден със скандали, та я оставих да си мисли, че е много хитра.
Запомнила съм я коя де Stuck Out Tongue Winking Eye

# 208
  • Мнения: 25 750
Права е Брадли, те си връзват гащите с надписа (дребно напечатан на всяка брошура), че: Кауфланд не носи отговорност за печатни грешки.



Брадли е мъж.  Peace

Зехтина наистина го объркаха и ако ми трябваше такъв щях да се скарам. Скрийншот на брошурата и на информация.

# 209
  • Мнения: 7 285
Тази вечер се добрах до К.На регала с въпросния зехтин имаше табела уточняваща грешката в цената,въпреки това много хора бяха награбили по две бутилки.
Брадли, в нашия магазин и днес нямаше кашкавал Здравец, нито табела, нито продукт, и на двете места където ги позиционират, все едно не съществува.Взех едам и разни набелязани неща.От магнитните ленти за инструменти имаше само три-две вече са унас...За първи път се случва да има общо трима служителя на всички щандове-риба, месо, колбаси, сирене, пекарна...в 19.30 беше кошмар, но персонала чак го избиваше на хумор(то какво им остава на горките...).

Общи условия

Активация на акаунт