Кауфланд - тема 36

  • 46 902
  • 719
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 673
Някой с отзиви за кафе-пресата?

# 46
  • София
  • Мнения: 8 071
Преди време продаваха електрическа четка за зъби AEG, имам три накрайника, ако някой си е купил такава четка и ги иска, подарявам му ги Simple Smile
Скрит текст:

# 47
  • Мнения: 25 673
Другата седмица ще има машинка нескафе долче густо за 80 лв. Чудя и се.

# 48
  • Мнения: 1 143
Така ли? И аз от доста време и се чудя, на все не се решавам. Мисля си, че много скъпо ще излиза с тия капсули.

# 49
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Моя колежка ползва такава машина. Постоянно й купувам капсули Espresso Buondi® на промоция.
Доволна е, тя пие само едно кафе на ден. Разбирам я, защото за мен е много силно.
Вярно е, че има и други вкусове, но тя се е спряла на това.

Аз съм на еспресо кафе, че са ми много по-напред годините. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 25 673
Така ли? И аз от доста време и се чудя, на все не се решавам. Мисля си, че много скъпо ще излиза с тия капсули.
Да, по скъпо излиза доста, дори и с капсули от промоция.
Аз искам да имам втора машина, за това се чудя. В момента има друг модел на долче густо за 100лв + 2 кутии капуси в Техномаркет.

# 51
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Точно вчера купих на колежка капсули за 7.99 лв. и бройката излизаше по 0.50 лв. за едно кафе .
Току-що говорих с нея и тя каза, че е много доволна.
So Lucky, ти си прецени.

# 52
  • Мнения: 35 069
Много в изкушаваща тая кафемашина ама и на мен няма да ми излязат сметките , че пия по 2 кафета

# 53
  • Мнения: 9 776
https://www.kaufland.bg/aktualni-predlozheniya/broshuri.html

Сега ще разглеждам новата брошура. С кафето.
Ще погледна кой модел е машината. Аз имам и сме много доволни в къщи.

# 54
  • Мнения: 25 673
Много в изкушаваща тая кафемашина ама и на мен няма да ми излязат сметките , че пия по 2 кафета
Аз за това я искам за 2ра, така от време на време.  Grinning

Новата брошура не ме грабна.
Дидка от къде ги купуваш капсулите?

# 55
  • Сливен
  • Мнения: 4 024
Не съм Дитка,но да кажа за капсулите.Купуваме от един сайт кафемания-когато ги намалят,над 100лв доставката е безплатна,а по някои празници пускат и безплатна над 30лв.Последно време има добри намаления в Кауфланд и Билла.Когато си купиш машината се регистрира на сайта на Долче Густо и има еднократна отстъпка от 20%,която може да използваш в рамките на година или две.В кашона има книжка в която е кода за регистрация.

# 56
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Много в изкушаваща тая кафемашина ама и на мен няма да ми излязат сметките , че пия по 2 кафета
Аз за това я искам за 2ра, така от време на време.  Grinning

Новата брошура не ме грабна.
Дидка от къде ги купуваш капсулите?

От Кауфланд, Булмаг, Едеа, сигурно и в Билла ги намалят. До сряда в магазин Едеа са на 7.99 лв. 16 бр. има в кутията. Има различни видове и трябва сама да пробваш кой вид ще ти хареса.
Аз вземам на колежката от тези:

Между другото, към голямата брошура на Кауфланд имаме и малка такава, която е с двуседмична валидност.

# 57
  • Мнения: 25 673
Благодаря за отговорите.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 40 597
Някой с отизив за прахосмукачката Ровента?

# 59
  • Русе
  • Мнения: 7 045
Ако не броим кайсиите - нищо не харесах.
И тази седмица пак така само банани си купувах 2-3 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт