Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 55

  • 70 999
  • 744
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 569
Леле, как го търпите 4-5 дни това? Предполагам не може да се ходи със сандали, защото ще изглежда грозно.

# 136
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Леле, как го търпите 4-5 дни това? Предполагам не може да се ходи със сандали, защото ще изглежда грозно.

Определено е грозна гледка.Поради тази причина аз го правя преди сезона на сандалите.

# 137
  • Мнения: 4 175
Каква козметика ползвате от Avon?

Шийт маските Spa Planet и по специално с маслина за хидратиране и тази за озаряване.
Много ги харесвам.

# 138
  • Мнения: 2 560
Здравейте, момичета😊,
Имате ли впечатления от слънцезащитната вода на Garnier?  Искам да слагам нещо с фактор, въпреки, че кожата ми е склонна към потъмняване и не изгарям от слънцето. Не мога да търпя нищо в жегата, обаче, не ползвам грим, ама на 35 градуса даже и кремове, флуиди и тн. ме дразнят.
Благодаря предварително🌺!

# 139
  • Мнения: 35 968
Леле, как го търпите 4-5 дни това? Предполагам не може да се ходи със сандали, защото ще изглежда грозно.

моите крака се белеха повече от 4-5 дни и за това такива маски изобщо не ползвам вече Flushed

# 140
  • Мнения: 2 586
Леле, как го търпите 4-5 дни това? Предполагам не може да се ходи със сандали, защото ще изглежда грозно.

Определено е грозна гледка.Поради тази причина аз го правя преди сезона на сандалите.
И аз така правя. Но мисля скоро пак да си направя и ще ходя няколко дни с кецове.

# 141
  • Мнения: 116
Някой ползвал ли е тези маски за коса?

# 142
  • Мнения: 35 112
Аз мъртвата кожа я отстраних с пила след като седмица бях като змия в краката

# 143
  • Мнения: 6 555
Аз продукти от този тип за крака винаги ползвам в края на зимния, както и края на пролетния период преди да е настъпало времето за отворените обувки. Ползвала съм на PureDerm и съм доволна - май държат цена около 7-8 лв. От по-бюджетните не съм използвала и не мога да изкажа мнение.

Някой с препоръка за бюджетно решение за шампоан за лек сезонен косопад? Винаги по това врем на годината, като започне да се стопля и общо взето цяло лято, забелязвам косопад. Не е нещо фрапантно, но си го забелязвам, а не ми се отива сега на професионална козметика.

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Лидълски дезодорант, взет между другото, който се оказа страхотно попадение. Много лека миризма има, бих го определила на чисто и пази наистина. Подновявам през деня, но сега в жегите, с който и да е така.


Днес го видях в Лидъл и ми направи ,че няма никакъв аромат .
Не си го взех точно заради това мислих ,че поне има лек ,но не .
Обичам поне малко да се усеща и да ми лъха на чисто .

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Точно лек и ненатрапчив аромат има.
Ти разбута ли рол-ончето?Обикновено е сухо и няма как да го подушиш Ill

# 146
  • Мнения: 2 586
Лидълски дезодорант, взет между другото, който се оказа страхотно попадение. Много лека миризма има, бих го определила на чисто и пази наистина. Подновявам през деня, но сега в жегите, с който и да е така.


Днес го видях в Лидъл и ми направи ,че няма никакъв аромат .
Не си го взех точно заради това мислих ,че поне има лек ,но не .
Обичам поне малко да се усеща и да ми лъха на чисто .
За седмица употреба, получих гнойни пъпки от него. Не се изпотявам обилно, но и  ефект никакъв нямаше.

# 147
  • Мнения: X
Трайно е и евтино към 2 лв. На тен стои чудесно.


# 148
  • Мнения: X
Блестящо?

# 149
  • Мнения: X
Да. Има златно и сребърно.

Общи условия

Активация на акаунт