Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 55

  • 70 963
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 622
Може ли да ми препоръчате шампоан и балсам за суха и непокорна коса?

# 16
  • Мнения: X
Може ли да ми препоръчате шампоан и балсам за суха и непокорна коса?
Аз ползвам на Елсев с кокосово масло и съм страшно доволна! Прави косата ми много мека, лесна за разресване и мирише страхотноно!

# 17
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Отзиви за този охлаждащ рол-он на Балеа :

Скрит текст:
Преди съм ползвала на Eveline,но искам да сменя с друг.
Колебая се за другите два:
Скрит текст:
    [/list]

    Скрит текст:
    Моля за мнения...

    # 18
    • Мнения: 15 313
    Този охлаждащ рол-он на Балеа, има ли го в България. Не съм го виждала.

    # 19
    • в огледалото на живота
    • Мнения: 8 193
    Този охлаждащ рол-он на Балеа, има ли го в България. Не съм го виждала.
    Идея си нямам  Thinking
    Пуснах търсачката с зададена тема и ми излязоха въпросните по горе.

    # 20
    • Мнения: 7 564
    Рол она на Балея го няма в БГ. Купувала съм го от Сърбия. Нищо не прави.
    Имай предвид, че третият не е за под очи, а е за пъпки и със салицилова киселина.

    # 21
    • Мнения: 892
    Този последният на гарниер не е за околоочната зона, а за пъпчици.
    Има един мъжки околоочен рол он на балеа, от който има доста доволни, с кофеин, но не знам дали се води охлаждащ принципно. Аз също го имам и го държа в хладилника, приятен е сутрин, но друг ефект при мен няма.

    # 22
    • Мнения: 4 578
    По стечение на обстоятелствата пробвах крем за лице от кауфланд - bevola - хареса ми и си взех и другия. И двата ми допаднаха.

    # 23
    • Мнения: X
    Този на Нивеа има ли го тук?!

    # 24
    • Мнения: 350
    Здравейте. Аз не мога да се гримирам перфектно,със сигурност го правя и неправилно. Нямам богата козметика , но вече съм на близо 27 и обичам,когато излизам да си освежа лицето ,което напоследък забелязвам ,че изглежда доста яко като сложа нещичко,та се запалих и аз. Иначе съм като дечко .... така ставам като азиатка :Д имам интересни бадемови очи,които не мога да подчертая качествено, но ми се иска да си закупя хибава спирала и фондьотен ,който да не става на петна. Това слагам, основа, фондьотен, молив или очна линия ,спирала ,молив за устни (които са много малки Simple Smile) червило и понякога хайлайтър или перли. Поправете ме  калво още мога да слагам,посъветвайте ме и най-вече предложете хубави продукти . Благодаря!

    Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 21:11 от Розмари

    # 25
    • в огледалото на живота
    • Мнения: 8 193
    Този на Нивеа има ли го тук?!
    М,да,ама в момента не наличен ...
    https://remedium.bg/anti-age/nivea-q10-eye-roll-on-wrinkle-10ml.html

    # 26
    • Мнения: 18 552


    Това са маските. С кафява захар,значи точно тази е. Другата е хидратиращата  зелено-синята.

    # 27
    • Мнения: 24 329

    Води се нещо като успокояващ тоник с лавандула за раздразнен скалп.
    Купих го, както и шампоан Здраве в кутия, както препоръчахте. Предполагам, че сложих повече от тоника, защото корените ми са все едно мазни, а косата ми не е мазна и е мита преди 3часа

    # 28
    • Мнения: 15 313
    Ох, ами не знам. Дано да е от количеството. Сподели после дали има ефект и успокоява ли скалпа. Колежката ми е много доволна. Аз лично не съм го ползвала и нямам лични впечатления, но тя не ми е споделяла за омазняване. Пробвай да постоиш с него преди измиване на косата и ако и след това ти мазнее, явно няма да е твоят продукт.

    # 29
    • Мнения: 7 564
    Розмари, може да пробваш също бронзант и сенки за очи. От по-бюджетните ти препоръчвам палитрите на Revolution - Reloaded palette. Има ги в нотино и в пинк панда.

    Общи условия

    Активация на акаунт