Какво във форума ви е накарало да изпитате това нелицеприятно чувство?

  • 5 126
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Отдавна спрях да се ядосвам. Не завиждам по никакъв повод.
 Hug Grinning Peace

# 61
  • Мнения: 2 353
  Дразня се от всичко като съм в ПМС. През останалото време пия биричка и ми е интересно тук, тогава единственото, което може да ме подразни е "опашка", която много държи категорично, ма стопроцентово да ми набие канчето. Но това се случва рядко. Наздраве Sunglasses

# 62
  • Мнения: 6 039
Мразя да ми крещят.
Сещам се за една тема за Стинг, там написах, че тоя пич не ме кефи и една потребителка като ми кресна  ooooh! как човека бил въшлив от пари и др-дрън, това с големи букви...
Не, не обичам да ми крещят  Laughing

Ама ти докато си жива ли ще го помниш това, явно съм ти трън в очите, и хич не го беше написала така.Това все пак е тема за феновете на Стинг, мен такива като теб ме дразнят дето все да са наопъки и не на място:

Цитат на: Erica в 13-06-2006, 23:06:41
Винаги съм се чудела...как изобщо има някой, който да харесва музиката на Стинг. На мен ми е пълна боза без захар, а гласът му като на някой биоробот от началото на 20ти век...
Malenna:
Ами ти така докато се чудиш, човекът добавя милиони в сметката от има-няма 20-30години, а ти се чуди, чуди се...............

Изобщо не съм крещаля,аз винаги говоря тихо, главните букви използвам за да привлека вниманието, в случая твоето.

# 63
  • Мнения: 429
Аз определено избягвам да се дразня, защото тук влизам с цел да си поотпочина, но не ми убягва от погледа как върви донякъд гладко някоя тема  и изведжъж бум-тряс някой се зачепкал и от там от тема става "форумски скандал". та това е и се питамтрябва ли така да става или ?

# 64
  • Мнения: 6 039
Аз определено избягвам да се дразня, защото тук влизам с цел да си поотпочина, но не ми убягва от погледа как върви донякъд гладко някоя тема  и изведжъж бум-тряс някой се зачепкал и от там от тема става "форумски скандал". та това е и се питамтрябва ли така да става или ?

АЗ също няма нужда от отрицателни емоции, но за да не излиза, че се зяждам, трябва да лакейнича и да се подмазвам, което не е в стила ми. Кой както иска да ме разбира, теми които не ме вълнуват /като Скорпиънс. без да обиждам никого/ дори не чета, камо ли да пиша в тях как скорпиънс са ...................

# 65
  • Мнения: 515
Яд ме е на теми от рода "Форумът е станал .....", така почувствах и друга адекватна тема, тръгнах да се обяснявам - оцветявах в различни цветове думичките, и в крайна сметка се отказах и редактирах (няма повече - честна пионерска - ако искам пак - трия ако мога а ако не - молба към модовете) Peace.

Аз съм Баси  и автоцензурата - честно, но не съм фалшива. Истинска съм и нищо човешко не ми е чуждо.

# 66
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мразя да ми крещят.
Сещам се за една тема за Стинг, там написах, че тоя пич не ме кефи и една потребителка като ми кресна  ooooh! как човека бил въшлив от пари и др-дрън, това с големи букви...
Не, не обичам да ми крещят  Laughing

Ама ти докато си жива ли ще го помниш това, явно съм ти трън в очите, и хич не го беше написала така.Това все пак е тема за феновете на Стинг, мен такива като теб ме дразнят дето все да са наопъки и не на място:

Цитат на: Erica в 13-06-2006, 23:06:41
Винаги съм се чудела...как изобщо има някой, който да харесва музиката на Стинг. На мен ми е пълна боза без захар, а гласът му като на някой биоробот от началото на 20ти век...
Malenna:
Ами ти така докато се чудиш, човекът добавя милиони в сметката от има-няма 20-30години, а ти се чуди, чуди се...............

Изобщо не съм крещаля,аз винаги говоря тихо, главните букви използвам за да привлека вниманието, в случая твоето.


Аре стига глупости- казах от какво се дразня. Не обичам такъв тон и това е. Всеки има главни букви на клавиатурата. Ако нещо имаш да добавиш- айде да е на лични.

# 67
  • Мнения: 5 228
Браво на Ламята аз темата и за това, че успява така да я модерира, че все още учудващо почти не е станал скандал.
Хваща ме яд, когато някой се приема толкова на сериозно, гради някакъв железен имидж (обикновено основно в своите очи), и за каквото и да се пише, се чувства задължен да напомни за съществуването си и да набие канчетата на останалите колко са глупави и нещастни.
 

# 68
  • UK
  • Мнения: 3 959
Боже, какви потребители имало. Не се заяждам, просто ми стана странно, че аз не съм забелязала такива неща тук... Не ги търся просто.

# 69
  • Мнения: 2 792
  Не изпитвам някакви негативни емоции от писания във форума, дразня се когато съм криво разбарана, но в този  случай проблема може да е и в собствения ми изказ  Rolling Eyes. Форумът не е нещото, заради което живея, всъщност освен за забавление, той ми е много полезен  във връзка с динамично развиващите се отношения с децата, тука има достатъчно хора, на който им е интересно да ме изслушат когато говоря за тях Grinning.
   

# 70
  • Мнения: 2 032
Тесногърдието и дребнавостта.

# 71
  • Мнения: 9 903
дразня се от много неща, когато така или иначе не съм на кеф. Като ми е готино, се забавлявам  Mr. Green
Дразня се обаче  на израза "Като не ти харесва, не чети/не пиши".
Дразня се на израза "Това само в скапаната ни държава може да се случи", или "Затуй никога няма да се оправим"/още повече се дразня да го чуя казано с мек дьебелтски акцент/.
Дразня се на неграмотност и нежелание човек да се научи/не само на правопис, но и на елементарна обща култура/.


А иначе се открих в много от вашите примери  Mr. Green

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Не се дразня от нищо и никой тук. Ползвам форума по основното му предназначение, а останалите му части са ми за развлечение. Ако дойде момент в който почна да се дразня просто ще спра да чета.

# 73
  • Мнения: 2 759
  Много ме дразни, когато се натъкна на някой, който подкрепя изневярата. Откачам направо Rage ! За което нямам логично обяснение: давам си сметка в какви времена живеем и че трябва да го приемам за нормално Sick. Обаче не мога да се спра, и туй то  Banghead

# 74
  • Мнения: 588
Вбесявам се, когато започнат едни непрестанни хвалби - особено по празниците - отностно кои какъв от скъп по-скъп и луксозен подарък е получил. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт