Depakine

  • 25 950
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 419
Здравейте!
Бих искала и аз да попитам. Дъщеря ми е на 7 години със симптоматична епилепсия. Дълго време пие само тегретол, но от скоро невролога го замени с трилептал. Прочетох от темата, че двете лекарства са от една група. Галя, може би сте наясно каква е разликата между тях, освен,че тегретола е доста остарял...?
Притеснявам се от страничните му ефекти, а и след като са от една група действието им не е ли сходно? newsm78

# 16
Malko kasno se vklu4vam no iskam samo da kaja 4e az napalnqh sa6to ot upotrebata na depakine 300 - 7 kg za edna godina kato te se natrupvat v na4aloto i posle si stoqt postoqnni nezavisimo dali ne qde6 ili sportuva6.Skoro 6te go spra i mnogo se nadqvam da si vazvarna kilogramite.  Confused

# 17
Zdravei,
4ela sum v Internet za tova lekarstvo, mnogo blizuk moi 4ovek imal sushtiq problem ot godini. Predpolagam 4e napulnqwaneto e vremenno, dokato svikne samo organizma.Bih iskala da te popitam ne6to ako e udobno, samo.Kakva e purvopri4inata za zabolqwaneto?Kakvo go e provokiralo?AKo razbira se ne e tvurde li4no.Mojesh da izpolzvash i li4nata mi poshta:silvieg13@yahoo.com.Mnogo 6te sum blagodarna ako mi pishesh, zashtoto sum pritesnena za tozi 4ovek i iskam da pogovorq s nqkoi o6te koito bi mogul da mi obqsni pove4e.Blagodarq!

Общи условия

Активация на акаунт