Януарски бебета 2019! Тема 3

  • 15 553
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 109
  Ние бяхме на консултация. Шишкото е качил 800 грама, а аз се притеснявам, че не си яде млякото Joy
  Има и белег от БЦЖ, който не виждах, но ЛЛ го намери.

# 661
  • Мнения: 3 269
Момичета, имах закъснение и направих тест, който е положителен. Няма да задържа бременността. Утре съм на лекар. Предлага ми медикаментозен аборт. Не знам с кърменето какво ще стане. Cry

# 662
  • Мнения: 4 963
Съжалявам, Неви и кураж!
Относно кърменето.... защо не се консултираш с консултант и въобще медикаментозният аборт ли е по- добрият вариант?

# 663
  • Мнения: 983
Ох,Неви...кураж мила всичко да е наред.И да наистина ли медикаментозният аборт е най щадящ.Ще мине и това...прегръдки.🤗

# 664
  • София
  • Мнения: 1 635
Ох, Неви.. милата. Hug Ще се справиш. Според мен медикаментозния е по-щадящ. Може да цедиш няколко дни, докато се изчисти тялото. Много гушкане на беб и кураж.

Точно онзи ден коментирахме с мъжа ми дали не е редно да започнем да се пазим. Но при мен признаци за цикъл все още няма никакви.

# 665
  • Мнения: 3 269
Благодаря, момичета! Аз бързо се усетих, защото цикълът ми е изключително редовен, дори и при кърменето. Уж ме пази, но явно не е надежден този метод. Аз мисля за спирала, но тя удължава цикъла и го прави по-обилен. Без друго ми е обилен и трае 6 дни. Ще стане 10 сигурно.

# 666
  • Мнения: 758
Неви, кураж и от мен! Jillian е права, това е по-щадящият начин за прекъсване на бременността и успеваемостта му е много голяма. По-болезнено е обаче, но пък има обезболяващи, с които да мине по-леко. Няма страшно, след няколко дни ще си го забравила. Съжалявам за обстоятелствата! Flowers Four Leaf Clover

# 667
  • Мнения: 1 410
Неви кураж Sad. Много съжалявам, но наистина питай за другият вид аборт, защото си мисля че ще се объркатхормоните така. 

# 668
  • Мнения: 758
aya_2012, дава се таблетка от медикамент, която блокира хормона прогестерон, отговарящ за съхранението на бременността. Не знам с кърменето как стои въпросът. Предполагам, Неви, сте го обсъдили с доктора, или тепърва ще говорите?

# 669
  • Мнения: 3 269
aya_2012, дава се таблетка от медикамент, която блокира хормона прогестерон, отговарящ за съхранението на бременността. Не знам с кърменето как стои въпросът. Предполагам, Неви, сте го обсъдили с доктора, или тепърва ще говорите?
Днес съм на преглед. Вчера само забързо говорихме по телефона.

# 670
  • Мнения: 948
Моя близка прави медикаментозен по мед.причини и беше доста продължително чистенето. Все имаше съмнения, че още нещо е останало. На мен с първата бременност ми се наложи абразио 10 дни по- късно.  Упойката и антибиотик. Казаха да не спирам кърменето. То и малкият отказваше АМ, та нямаше как. Пуснаха ме като ме събудиха и се раздвижих.
Успех и кураж.

Последна редакция: ср, 28 авг 2019, 11:39 от Maria_Mia

# 671
  • Мнения: 425
Съжалявам, Неви че трябва да минаваш през това.
Момичета минавам през тежък период с мъжът ми. Запознати ли сте дали има някакви успокоителни съвместими с кърменето?

# 672
  • Мнения: 983
Съжалявам, Неви че трябва да минаваш през това.
Момичета минавам през тежък период с мъжът ми. Запознати ли сте дали има някакви успокоителни съвместими с кърменето?
Миличката разбирам те напълно ние с моичкия още сме в такъв период.И няма изгледи нещата да се подобрят.Не пия успокоителни,но знам че билковите мента,глог,валериан са някамва алтернатива.
Кураж и сили дано скоро ви премине.Hug

# 673
  • Мнения: 758
Мисля, че мента, глог и валериан не са съвместими с кърмата. По-скоро „Витал тоник” при стрес и преумора или някаква друга добавка...има доста такива.

# 674
  • Мнения: 3 269
Скъпи момичета, подкрепата ви много ми помага! Никоя не ме укори от вас! Мина добре прегледът. Каза, че е 4ти ден закъснение. Много е малко. Можело да стане с хапчета и щяло да е идеално. Те били най-ефективни при много ранна бременност. Но на няколко пъти ми каза, че може и да ми дойде. Ако не ми дойде до петък, взимаме хапчетата и събота и неделя ми идва. Не очаквала усложнения, защото било съвсем рано. Аз на това се надявам. Някак си преди да се появи пулс, да се приключи. Съвместимо е с кърменето според нея. После слагаме спирала. Нищо, че ще има зацапване с още 2,3 дни. Момичета, как искам да мога да ви помогна и да си подобрите отношенията с ММ и да се чувствате добре!

Общи условия

Активация на акаунт