Сполучливи имитации на маркови парфюми - 28

  • 44 515
  • 714
  •   1
Отговори
# 225
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Скрит текст:
Много благодаря на Bright Crystal за насоката и за всички нейни съвети, които съм попила като гъба 😊 Ходих в Mega Mall, нямаше от изброените, но имат 2 нови аромата: Dior/Joy и Z&V/Girls can do anything. Взех си втория, защото обожавам другия на Z&V/This is her. Взех си и Gucci/Bloom. Малко съм разочарована от наличностите...
Fuffie, а как ти се стори JOY/Dior ? Ако познаваш оригинала добро копие ли е според теб ?

# 226
  • Мнения: 43
На мен лично Dior/Joy на Парфен не ми хареса. Първоначално ми се стори сладък, след това ми стана направо гаден. Този на Заг ми харесва много повече. Може би много аромати смесих и не мога да кажа със сигурност, но на пръв поглед е това...

# 227
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
На мен лично Dior/Joy на Парфен не ми хареса. Първоначално ми се стори сладък, след това ми стана направо гаден. Този на Заг ми харесва много повече. Може би много аромати смесих и не мога да кажа със сигурност, но на пръв поглед е това...
Благодаря, ще отивам до Заг значи Simple Smile

# 228
  • Мнения: 43
Аз имам версията на Рефан, но след като пробвах тази на Заг, съжалих. Много добре им се е получило на Заг, както не веднъж е споменавано тук... А и Bright Crystal го сравнява с Шанел, което допълнително трупа точки 😊

# 229
  • Мнения: 388
Момичета, даите идеи за сполучлива имитация на Miracle Lancome
Мерси!

# 230
  • София
  • Мнения: 4 448
Много добра имитация на Miracle е тази на D&P. Hands V

# 231
  • Габрово
  • Мнения: 1 017
Днес пак си тествах Quatre Boucheron -такъв хубав шлейф направи,страхотен е ,ще си го ползвам обаче в малко по-хладно време,в жегите  ми идва малко "остричък".
На други от вас харесва ли ви   Quatre Boucheron ?

# 232
  • Мнения: 2 822
На мен,уникален е!

# 233
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Брайт, слънчице, много ти благодаря 🥰🤗

# 234
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
И аз съм от харесващите Куатрето...Като искам нещо не-сладко ми е идеален. Заредих си вчера пак шишенцето.

# 235
  • Мнения: 568
Привет, Парфюмни! Simple Smile
Днес ме пръснаха с Омния Корал...хареса ми. Мисля, че е идеален за лятото - леко и непринудено ухание. Иска ми се да го понося, но не веднага в оригинал. Гледам, че почти всички го предлагат. Имате ли опит и мнение чия имитация е най-близка с оригинала?

# 236
  • Мнения: 424
Аз на скоро закупих Омния Корал отРефан. Много приятен аромат и е страхотен за сезона, Но трайността му пти мен е 0. Дори не говоря за часове, задържа се около 15 до 30 мин. Пръсках в коса, по дрехи... Тц. Аз взех малка проба без допълнителни капки, възможно е от там да е проблема, явно леките аромати искат подсилване.

# 237
  • Мнения: 427
Привет, Парфюмни! Simple Smile
Днес ме пръснаха с Омния Корал...хареса ми. Мисля, че е идеален за лятото - леко и непринудено ухание. Иска ми се да го понося, но не веднага в оригинал. Гледам, че почти всички го предлагат. Имате ли опит и мнение чия имитация е най-близка с оригинала?

Ползвала съм Омния Корал на Рефан- много хубав и мнооого траен , харесваше се и от хората около мен, особено от детето,все ходеше след мен да ме души, когато съм с него:grinning: Идеален е за лятото.

# 238
  • Мнения: 1 485
Аз сега го нося от Заг. Много е свеж и летен и колежките го надушват 😀

# 239
  • Мнения: 568
Ще пробвам на Рафан, тогава. Още утре ще намина да си взема. Заг ми идват малко встрани от пътя, а иначе харесвам всичко, което съм вземала от тях, но трябва специално да отида до магазина. Благодаря, момичета!
Информативно мога да споделя, че попаднах на едно парфюмче от Tesori D`Oriente  - Ayurveda - абсолютен Elixir Des Merveilles на Hermes. При това е със завидна трайност. Силно изразен свеж, морски, цитрусов аромат, супер подходящ за лятото. В едно магазинче в Красна Поляна, намерих и още интересни варианти от тази серия. Не са никак лоши, парфюмчетата.

Общи условия

Активация на акаунт