Булки 2020 г.

  • 33 507
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 4

Може ли да споделиш линк към поканите?


По-нестандартни са, но ги бях гледала много отдавна и ме грабнаха, а в Бг не вигдях никъде такъв тип покани!

https://m.aliexpress.com/item/32839075792.html?trace=wwwdetail2m … 05&gclid=null

# 376
  • Мнения: 120
Gertruda , благодаря за съветите . Имай в предвид , че вашата тема съм в изчела от до и взимам идей и съвети .
За Бедрос , надявам се всичко да е така както ми го представи той на срещата ни .
За Алекса , също се надявам , защото все пак ще видя украсата , когато вече всичко е готово . Grin
Сега съм в мисли и страсти за фотографа ... той ми е най - важен , но не ми се дават повече от хиляда лева и дано станат хубави снимки .
А ти ,ако ни четеш и  бъркаме някъде се включвай ! Blush
Пинк и аз така мислех , но не мисля , че ще се чувствам добре с рокля и годеника ми с костюма в ресторант и да има клиенти през това време или да сме отделени . А ресторантите , който биха се затоворили за нас само ,  не ми харесаха .
 А пък фотографа ще снима от други ъгли , за да не се вижда празното пространсво .


Здравей !

Ние се спряхме на Жоро Манолов 1000лв

# 377
  • Мнения: 5
Здравейте,нашата дата е 02.05.2020 в хотел Санк Петербург
DJ Джерико,фото и видео Дардов,църква св.Георги
остава ми да избера фирмата за украсата,незнам още и живи или изкуствени да са цветята

# 378
  • Мнения: 97
Здравейте, нашата сватба е през юни , 2020г. във Варна.
Сгодени сме от почти месец и мойто момче ми се смееше, че бързам с организацията, но се оказа, че сватбите на 2020г. ще са доста и хората резервират отсега / поне за Варна е така/.
Ние се отказахме от църковен брак, тъй като не пасва с хронологията в сватбения ден, но пък винаги можем да сключим църковен брак например на първата ни годишнина Simple Smile
Искаме да имаме повече време за парти, а успяхме да съберем и много добри специалисти - имаме вече ресторант и дата,DJ, оркестър, видео, агенция за украсата и водеща за изнесеният ни ритуал. Водещ на тържеството ще е DJ-я, който е специалист в подобен вид тържества и знае всички ритуали. Тези дни избираме и фотограф и оставям всичко останало за догодина Simple Smile
Успех на всички!

# 379
  • Мнения: 1 195
Изкуствени цветя ще излязат доста по- евтино, но на мен лично не ми харесват.

# 380
  • Мнения: 113
Здравейте!
Предстои ни да запазим заведение за сватбата, но се оказва, че дават и двете зали за тържеството. За нашата дата едната зала вече е заета. Въпросът ми е как бихте се справили с това, че в съседство има друга сватба? Някоя булка да се е сбълсквала? Няма ли да си пречим... Доста ме тормози това, а сме ограничени откъм заведения...

Здравей,
а кое е мястото, ако не е тайна?  Датата ви фиксирана ли е вече и какво ви казват от заведението - има ли шанс да стане объркване?
Иначе, ако има добра организация може изобщо да не се разбере, че има две сватби.

# 381
  • Мнения: 223
Ние имаме среща с нашата на 25.09 и ако не че изкефи и ние ще сме с Жоро !

 
Здравей !
Ние се спряхме на Жоро Манолов 1000лв

# 382
  • Мнения: 143
Здравейте!
Предстои ни да запазим заведение за сватбата, но се оказва, че дават и двете зали за тържеството. За нашата дата едната зала вече е заета. Въпросът ми е как бихте се справили с това, че в съседство има друга сватба? Някоя булка да се е сбълсквала? Няма ли да си пречим... Доста ме тормози това, а сме ограничени откъм заведения...

Здравей,
а кое е мястото, ако не е тайна?  Датата ви фиксирана ли е вече и какво ви казват от заведението - има ли шанс да стане объркване?
Иначе, ако има добра организация може изобщо да не се разбере, че има две сватби.

Привет.
Заведението е Амая бийч в Крайморие. Утре ще се срещнем с тях, за да си зададем въпросите и да им платим капарото. Датата е фиксирана, пазят ни я. Веднага след като приключим с тях ще запазим фотографите и видеото(вече сме ги избрали и сме се чули и с тях). Сега съм на тема диджей, пак за Бургас, и фризьор и гримьор.  Ако имате предложения, давайте

Здравейте!
Предстои ни да запазим заведение за сватбата, но се оказва, че дават и двете зали за тържеството. За нашата дата едната зала вече е заета. Въпросът ми е как бихте се справили с това, че в съседство има друга сватба? Някоя булка да се е сбълсквала? Няма ли да си пречим... Доста ме тормози това, а сме ограничени откъм заведения...

Здравей,
а кое е мястото, ако не е тайна?  Датата ви фиксирана ли е вече и какво ви казват от заведението - има ли шанс да стане объркване?
Иначе, ако има добра организация може изобщо да не се разбере, че има две сватби.

Видях, че имам съобщение от теб, но не ми дава да ти пиша.. Пише, че си ограничила съобщенията.

Последна редакция: нд, 22 сеп 2019, 08:27 от AnMary

# 383
  • Мнения: 113
Мисля, че си оправих настройките. Simple Smile

Здравейте!
Предстои ни да запазим заведение за сватбата, но се оказва, че дават и двете зали за тържеството. За нашата дата едната зала вече е заета. Въпросът ми е как бихте се справили с това, че в съседство има друга сватба? Някоя булка да се е сбълсквала? Няма ли да си пречим... Доста ме тормози това, а сме ограничени откъм заведения...

Здравей,
а кое е мястото, ако не е тайна?  Датата ви фиксирана ли е вече и какво ви казват от заведението - има ли шанс да стане объркване?
Иначе, ако има добра организация може изобщо да не се разбере, че има две сватби.

Видях, че имам съобщение от теб, но не ми дава да ти пиша.. Пише, че си ограничила съобщенията.

# 384
  • Мнения: 111
Привет,
Ние имаме напредък. Имаме си зала, жена за изнесения ритуал  и ДЖ + водещ! Остана фотото/видео и украсата.
Но за фото и видео под 2000лв за двете общо няма, предложете някои бюджетни варианти.

Поздрави! 🌸

# 385
  • Мнения: 143
Привет,
Ние имаме напредък. Имаме си зала, жена за изнесения ритуал  и ДЖ + водещ! Остана фотото/видео и украсата.
Но за фото и видео под 2000лв за двете общо няма, предложете някои бюджетни варианти.

Поздрави! 🌸

За фото и видео в Бургас има едно момче - 2400 излиза фото + видео. Не знам дали мога да постна тук линк към сайта му..

# 386
  • Мнения: 111
Привет,
Ние имаме напредък. Имаме си зала, жена за изнесения ритуал  и ДЖ + водещ! Остана фотото/видео и украсата.
Но за фото и видео под 2000лв за двете общо няма, предложете някои бюджетни варианти.

Поздрави! 🌸

За фото и видео в Бургас има едно момче - 2400 излиза фото + видео. Не знам дали мога да постна тук линк към сайта му..

За София търся, но нещо по-бюджетно

# 387
  • Мнения: 65
JuicyPigeon, по темата за водещ: И ние сме с Роси. Можеш ли да ми разкажеш типове игри и впечатления от сватбата на която сте били? Ние я ангажирахме без да сме били при нея.... Може и на лични.

Мерси!

# 388
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен Simple Smile Дали някоя от вас може да сподели мнение за РИУ Правец?

# 389
  • Мнения: 111
Здравейте и от мен Simple Smile Дали някоя от вас може да сподели мнение за РИУ Правец?

Здравей,
Комплексът е страхотен, но бюджета ти трябва да е над 25 хил.лв., там дори има такса за рязане на тортата. Иначе е страхотен, но се замисли дали си струва.

Общи условия

Активация на акаунт