Булки 2020 г.

  • 33 707
  • 736
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 768
Мен също фотографа и видеото ме посъветваха , когато избираме DJ , да е с хубаво осветление.Това оказва влияние на качеството .Нашия диджей ще е малко скъп за нашите първоначални изсквания , но искаме след това видео материала да е хубав.

# 406
  • Мнения: 111
HollyWoodGirl, кои фотограф и видео сте избрали?

# 407
  • Мнения: 143
Понеже ще сме с изнесен ритуал, знам, че там всичко е фиктивно. Все пак, къде се разписваме. На някои стимки съм виждала като "книжка" и вътре се слагат подписите. Нея от къде да си я набавим? От ритуалната зала дават ли копие или нещо, или някоя сватбена агенция/печатница могат да ни направят?

# 408
  • Мнения: 111
Понеже ще сме с изнесен ритуал, знам, че там всичко е фиктивно. Все пак, къде се разписваме. На някои стимки съм виждала като "книжка" и вътре се слагат подписите. Нея от къде да си я набавим? От ритуалната зала дават ли копие или нещо, или някоя сватбена агенция/печатница могат да ни направят?

При нас, жената, която избрахме за водещ на изнесения ритуал, я предоставя. Но смятам, че и всяка сватбена агениция може да ти я направи, та дори и ти самата, ако ти се занимава.

# 409
  • Мнения: 1 768
Ние сме от Русе , вие откъде сте?

# 410
  • Мнения: 111
Ние сме от Русе , вие откъде сте?

София

# 411
  • Мнения: 1 768
Нашите са от Русе , не знам дали за вас ще са окей.Мисля ,че в София има голям избор.

# 412
  • Мнения: 173
Здравейте,на мен също ми предстои сватба през 2020г,като си избрахме дата 25.7.20 😊Ресторанта както и видео и фотозаснемането вече сме избрали и запазили.Но все още не мога да избера dj.Вие спряхте ли се на някой конкретен.Чувам добри препоръки за Методи Вълчев,Dj Bedros,Dj Stevie.Несъм присъствала на сватби,които те са водели и затова се двуомя.Ако някоя от вас е била моля да сподели мнение.Или пък да ми препоръчате някой Dj,може и да не е от София,а от околностите ако е добър.

# 413
  • Мнения: 60
Winnie_bgw, да не би да се плаща ДДС, ако искате фактура? Ние имаме такъв случай. Иначе на Иван Тодоров стандартния пакет е 600лв за 5ч +120лв/ч.; с осветление е 800лв
Вие избрахте ли фото и видео?
Скрит текст:

Свързахме се с Иван, но е зает за датата ни. И със Станислав се свързахме, уж щеше да прати оферта, но все още нищо не съм получила. Писах на още двама - dj Pepi и dj Veso Веселин Йорданов. Офертите им са еднакви, с разликата, че на първият му са без ДДС... Не знам колко реално е нормалната сума за диджей.
Отделно фотографите ме посъветваха да инвестирам в осветление, но май ще е някакво базово..То става и там една космическа сума..

Ние запазихме Ивайло Близнаков /водещ/ и дж, като цената за двамата е 850лв за 5ч + 120лв овъртайм.
На мен ми се стори добра оферта за двамата, като се има на предвид, че дамо дж са по 750-850лв.
Препоръчаха ми го щ, а и беше единствения свободен за нашата дата от топ 5 на препоръчаните. Ако се интересувате мога да дам контакти.

# 414
  • Мнения: 143
Winnie_bgw, да не би да се плаща ДДС, ако искате фактура? Ние имаме такъв случай. Иначе на Иван Тодоров стандартния пакет е 600лв за 5ч +120лв/ч.; с осветление е 800лв
Вие избрахте ли фото и видео?

Да, за фактурата било. Фото - Иванови, Видео - Ивайло Караколев. Иванови са от Варна, Ивайло е от Бургас. Той освен видео, предлага и фотозаснемане. Единствена за диджей се чудя между Пепи и Весо. Станислав Жеков не ми прати оферта.

# 415
  • Мнения: 1 384
Предложение за видео?? Много се затруднявам..

# 416
  • Мнения: 111
Предложение за видео?? Много се затруднявам..

Ние с бъдещото ми мъжле, избрахме Luminar, имат оферти както за фото, така и за фото+видео, бих казала на прилични цени. Погледни ги. Имат страхотни видеа, после като гледах другите двама, на които се бяхме спрели, и си казах, че те са моите хора.

# 417
  • Мнения: 18
Здравейте!

Ние все още сме в търсене на място. Търсим нещо като поляна/градина, където има/има възможност да се разположат шатри. Не е задължително да има ресторант, тъй като ще използваме фирма за кетъринг. Нямаме претенции от към локация.

Ще съм ви много благодарна ако имате идеи Simple Smile Ние видяхме няколко места вече, но все още на нищо конкретно не сме се спрели.

# 418
  • Мнения: 582
Здравейте!

Ние все още сме в търсене на място. Търсим нещо като поляна/градина, където има/има възможност да се разположат шатри. Не е задължително да има ресторант, тъй като ще използваме фирма за кетъринг. Нямаме претенции от към локация.

Ще съм ви много благодарна ако имате идеи Simple Smile Ние видяхме няколко места вече, но все още на нищо конкретно не сме се спрели.

Приказна градина и Вила Екатерина провери. Simple Smile

Аз имам въпрос:

Какво мислите за това да има менюто с храната на масите? Смятате ли, че е удачно?

Последна редакция: чт, 26 сеп 2019, 10:00 от usmvka

# 419
  • Мнения: 604
Здравейте!

Ние все още сме в търсене на място. Търсим нещо като поляна/градина, където има/има възможност да се разположат шатри. Не е задължително да има ресторант, тъй като ще използваме фирма за кетъринг. Нямаме претенции от към локация.

Ще съм ви много благодарна ако имате идеи Simple Smile Ние видяхме няколко места вече, но все още на нищо конкретно не сме се спрели.

Здравей Simple Smile
Би ли споделила кои места сте разгледали?

Общи условия

Активация на акаунт