Булки 2020 г.

  • 33 698
  • 736
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 143
Булки,помагайте .. трябват ми предложения за видеооператор в област Ямбол или околността... по възмжност да не взимат космически суми 😄

П.С  Разбира се приемам и предложения и от други градове стига да си заслужава.

TMR Vision до колкотo знам са от Ямбол, но може и да бъркам. Дефинирай космически суми Grinning

# 436
  • Мнения: 193
Здравейте, дами !
Да се престраша и аз, нашата сватба ще бъде 09.2020г. като освен, че младоженецът е избран май не сме много напреднали в организацията. От София сме като сме избрали сватбата да бъде на морето или по-точно Къмпинг градина. Ще бъда благодарна ако някой даде идеи за сватбена агенция, фото и видео в този регион от които имат добри впечатления.

# 437
  • Мнения: 143
Здравейте, дами !
Да се престраша и аз, нашата сватба ще бъде 09.2020г. като освен, че младоженецът е избран май не сме много напреднали в организацията. От София сме като сме избрали сватбата да бъде на морето или по-точно Къмпинг градина. Ще бъда благодарна ако някой даде идеи за сватбена агенция, фото и видео в този регион от които имат добри впечатления.

Лични впечатления нямам от никой, но Иван Славов е доста добър, от Несебър е. Ние за видео ще сме с Ивайло Караколев от Бургас, като освен това предлагат и фото услуги. Харесвам творчеството и на двамата. Други, които знам за Бургас са Добромир(мисля че) Искрев, Калоян Спасов, Александър Митев. За видео Иво Вартанян мисля, че е от Бургас и е хвален. Росен Георгиев е фотограф също от Бургас.

# 438
  • Мнения: 193
Здравейте, дами !
Да се престраша и аз, нашата сватба ще бъде 09.2020г. като освен, че младоженецът е избран май не сме много напреднали в организацията. От София сме като сме избрали сватбата да бъде на морето или по-точно Къмпинг градина. Ще бъда благодарна ако някой даде идеи за сватбена агенция, фото и видео в този регион от които имат добри впечатления.

Лични впечатления нямам от никой, но Иван Славов е доста добър, от Несебър е. Ние за видео ще сме с Ивайло Караколев от Бургас, като освен това предлагат и фото услуги. Харесвам творчеството и на двамата. Други, които знам за Бургас са Добромир(мисля че) Искрев, Калоян Спасов, Александър Митев. За видео Иво Вартанян мисля, че е от Бургас и е хвален. Росен Георгиев е фотограф също от Бургас.

Много благодря ! Заемам се да им разгледам работата, вярвам, че все някой от тях ще е нашият Purple Heart

# 439
  • Мнения: 2 771
Момичета, помагайте. Търсим място з нашата сватба, мислим да поканим около 35 гости и ни е трудно да намерим подходящо място.
Може ли да дадете предложения? До сега сме питали на няколко места и ни отказаха заради малкия брой гости. Времето напредва, мислите ли, че можем да де справим с организацията до май, харесва ни този месец, в краен случай началото на юни?

# 440
  • Мнения: 7
Момичета, а гримьор намерихте ли си? Аз мисля да се възползвам от услугите на Luminous Flux Makeup, приятелка ме посъветва, тя работи качествено и цената й е ок.
Писах на Alina Allure ама ми поиска 120лв за грим плюс още за транспорт. Струва ми се абсурдно това..
Но съм отворена за други предложения.

Скрит текст:
Момичета, помагайте. Търсим място з нашата сватба, мислим да поканим около 35 гости и ни е трудно да намерим подходящо място.
Може ли да дадете предложения? До сега сме питали на няколко места и ни отказаха заради малкия брой гости. Времето напредва, мислите ли, че можем да де справим с организацията до май, харесва ни този месец, в краен случай началото на юни?
35 човека е малка бройка, не зная защо не можете да си намерите място.
Аз харесвам Ниагара, първата сватба на сестра ми проведохме там, бяхме около 35-40 човека и бяхме супер доволни.

Последна редакция: чт, 03 окт 2019, 15:40 от AnMary

# 441
  • Мнения: 1 384
Момичета, а гримьор намерихте ли си? Аз мисля да се възползвам от услугите на Luminous Flux Makeup, приятелка ме посъветва, тя работи качествено и цената й е ок.
Писах на Alina Allure ама ми поиска 120лв за грим плюс още за транспорт. Струва ми се абсурдно това..
Но съм отворена за други предложения.
По талкова вървят.. скоро ми се наложи вечерен грим и се запознах с цените 😆 взеха ми 70 лв за грим.. иначе съм при Микаела Ангелова. Много съм доволна от нея Simple Smile

# 442
  • Мнения: 7
Здравейте, дами !
Да се престраша и аз, нашата сватба ще бъде 09.2020г. като освен, че младоженецът е избран май не сме много напреднали в организацията. От София сме като сме избрали сватбата да бъде на морето или по-точно Къмпинг градина. Ще бъда благодарна ако някой даде идеи за сватбена агенция, фото и видео в този регион от които имат добри впечатления.

Не знам точно в района на градина, но момичетата от P.S Celebrate са прекрасни! И мисля, че пътуват из цяла България.
https://www.facebook.com/ps.celebrate/

Ние, за жалост, нямаме бюджета да наемем тях, но ако имахме такава възможност, щяхме с тях да подпишем.

# 443
  • Мнения: 582
Нашата сватба е в края на май и писах на 6-7 агенции за декорация, но никоя не ми отговори. Това нормално ли е? Колко време трябва да чакам? В имейла писах кога ще бъде, къде, колко гости, колко маси, изнесен ритуал, декорация в ресторанта и още други подробности, дадох ориентировъчен бюджет. Пуснах и примерни снимки. Накрая писах дали могат да ми изготвят оферта спрямо изискванията и бюджета.

Какво да правя според вас? Дали не е рано за тях и затова не ми отговарят?

# 444
  • Мнения: 2 771
Всъщност е мой пропуск, че не съм написала, че става въпрос за Пловдив.

Момичета, помагайте. Търсим място з нашата сватба, мислим да поканим около 35 гости и ни е трудно да намерим подходящо място.
Може ли да дадете предложения? До сега сме питали на няколко места и ни отказаха заради малкия брой гости. Времето напредва, мислите ли, че можем да де справим с организацията до май, харесва ни този месец, в краен случай началото на юни?

35 човека е малка бройка, не зная защо не можете да си намерите място.
Аз харесвам Ниагара, първата сватба на сестра ми проведохме там, бяхме около 35-40 човека и бяхме супер доволни.

# 445
  • Мнения: 1 895
На мен ми направи впечатление,че комуникацията е по-лесна и бърза през месинджър.

# 446
  • Мнения: 120
Нашата сватба е в края на май и писах на 6-7 агенции за декорация, но никоя не ми отговори. Това нормално ли е? Колко време трябва да чакам? В имейла писах кога ще бъде, къде, колко гости, колко маси, изнесен ритуал, декорация в ресторанта и още други подробности, дадох ориентировъчен бюджет. Пуснах и примерни снимки. Накрая писах дали могат да ми изготвят оферта спрямо изискванията и бюджета.

Какво да правя според вас? Дали не е рано за тях и затова не ми отговарят?


Здравей!

Изобщо не им е рано аз с нашата агенция се свързах още Юни за сватба през Септември догодина. Ако агенцийте, които си си харесала имат фейсбук страница пиши им там.

Хубав ден ! 🌸

# 447
  • Мнения: 884
Булки,помагайте .. трябват ми предложения за видеооператор в област Ямбол или околността... по възмжност да не взимат космически суми 😄

П.С  Разбира се приемам и предложения и от други градове стига да си заслужава.

Elkov legacy пиши във фейсбук ще ти излезе страницата. Там ще разгледаш какво е снимал. Има доста опит предаден от баща си,просто от скоро е започнал да се занимава с видеозаснемане. Ще направи всичко както вие искате и ще е качествено.

# 448
  • Мнения: 7
Нашата сватба е в края на май и писах на 6-7 агенции за декорация, но никоя не ми отговори. Това нормално ли е? Колко време трябва да чакам? В имейла писах кога ще бъде, къде, колко гости, колко маси, изнесен ритуал, декорация в ресторанта и още други подробности, дадох ориентировъчен бюджет. Пуснах и примерни снимки. Накрая писах дали могат да ми изготвят оферта спрямо изискванията и бюджета.

Какво да правя според вас? Дали не е рано за тях и затова не ми отговарят?

И аз смятам, че е най-удобно през фб страницата да се води комуникацията с агенциите.
Никак не е рано, те трябва да отговарят навреме, лично на мен това би ми направило много неприятно впечатление.

# 449
  • София
  • Мнения: 11 744
Аз бих ес отказала от тези агенции, щом са толкова несериозни, каква е гаранцията, че няма да неглижират и сватбата. Това, че са много заети не е извинение, в крайна сметка да не поемат повече ангажименти, ако не успяват да се справят.
И все пак зависи за какъв срок от време говорим, седмица е нормален срок за отговор дори и той да е "Ще ви изпратим оферта до 10 дни".

Общи условия

Активация на акаунт