Мокрите кърпи

  • 3 542
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 182
Такова удобство е това Peace Не мърдаме без мокри кърпи.

# 16
  • Мнения: X
Това, което не ми допада е отношението ти към майките, ползващи мокри кърпи - ами тяхна си работа, защо гледаш в чуждата паница?

Иначе понякога ползвам, понякога не - или хартия, или под душа, но навън нося винаги. Честно казано са голямо удобство, независимо дали за ръце или дупе, или друга някоя поразия.

# 17
  • Мнения: 3 342
За мен мокрите кърпички са незаменими.
И навън - за почистване на какво ли не, когато няма наблизо вода.
И когато сме вкъщи - за почистване на дупето и на малкия, и на големия ми син. Не мога да си представя колко време ще загубя, ако всеки път трябва да им мия дупето... Thinking

# 18
  • Мнения: 313
Продължавам да ги използвам въпреки, че дъщеря ми е почти на 6. за мен те са голямо удобство. Имам пакет мокри кърпи в къщи, в колата във всички чанти, в раничката за градината, май навсякъде  newsm78

# 19
  • Мнения: 2 567
И ние ползваме още кърпички. И в нашата тоалетна винаги има един голям пакет. В моята чанта по малък и като ходим при бабите и там си носим. Като ходеше на предучилищна и първи клас също и слагах мокри кърпички. Много по лесно се избърсва с тях. Иначе тоалетната хартия много и се полепва по дупето и ако е стояла целия ден в училище така като се прибере е зачервена.
Така че скоро няма да се откажем от мокрите кърпичките и ние  Simple Smile

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ползвам ги само, когато сме навън. От мокрите кърпи(макар и бебешки) се зачервява и не мога да я почистя така добре както с вода и сапун.
Абе, кой както му е удобно, какво значение има.  33uu

# 21
  • Мнения: 35
и ние си ползваме мокри кърпи Flutter

# 22
  • Мнения: 1 202
Такова удобство е това Peace Не мърдаме без мокри кърпи.
Супер са , и ние ги използваме постоянно. Hug

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 526
И аз използвам мокри кърпички, от както се е родила дъщеря ми. И вкъщи и навън са ми много полезни и затова винаги имам количества от тях Simple Smile)

# 24
  • Мнения: 1 383
моите момичета вече са на по 11 и 4 г. и продължават да си ползват мокри кърпи, когато са у дома или при бабите си. на мен поне ми изглеждат по-добър вариант от сухата хартия.
а пък това с дупето на мивката никога не ми е допадало като идея...

Мога да се подпиша под това.
Винаги имаме И голям пакет мокри кърпи в тоалетната.
Въпреки, че децата ми са на 9 г. и 4 г., все още използват мокри кърпи.
Отделно от това винаги има пакет и в колата, а и малки пакетчета в чантата ми.
На дъщеря ми за училище също давам пакетче с мокри кърпички.

Миенето на мивката го отказахме още докато голямото ми дете беше на няколко месеца.
Оказа се, че от това се подсича и доста дълго време се борехме с гъби.
По препоръка на дерматолог преминахме изцяло на почистване с мокри кърпи, а миенето с вода - само при вечерната баня.

Присъединявам се. Изобщо не смятам да спирам да ги ползвам, свикнахме дори ние с баща им. Големият има в детската градина, аз винаги нося в чантата си, в колите ни също.
И аз от опит се убедих, че прекалено честото миене води до подсичане, при новородени де, иначе не знам.

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз ги ползвам още и за двете- много добре почистват.

# 26
  • Мнения: 5 140
Като са ми удобни и ми вършат страшна работа, защо да се отказвам от тях?

# 27
  • София
  • Мнения: 39 782
Ние продължаваме да позлваме бебешки кърпички Ниве, цялото фемили.

# 28
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ние сме на 2г и не се разделяме с мокрите кърпи,а тя толкова много им се радва да се бърше сама,но това е индивидуално за всеки.

# 29
Никога не съм им била фенка, но съм използвала известно време. Моето мнение е, че няма нищо по-хубаво от водата. За мен тя е незаменима. Нямам притеснения относно полепването на тоалетната хартия по дупето - никога дупето на сина ми не остава неизмито след ставане от гърнето. Малко съм старомодна, но така разбирам аз създаването на хигиенни навици. Според мен тя е в банята, а не в пакета мокри кърпи.

Общи условия

Активация на акаунт