Пилешки дроб4ета с бира на фурна

  • 19 055
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Тъкмо се чудех какво да сготвя утре /днес/...
Идеално...лесно, бързо и на първо четене вкусно  Laughing И има гъбku!

Киса, много ама много отдавна съм купувала дробчета...но едва ли са повече от 4лв за тарелка.

Мерси - аз пък никога не съм купувала месо от магазина (свеки праща)  ooooh!

# 16
  • Мнения: 811
Ммм, рецептата звучи страшно апетитно!!! В момента нямам дробчета, но още утре ще купя и ще сготвя  Simple Smile
Мерси много за страхотната идея с гъбките и чушката   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 550
Аз го сготвих...и стана много вкусно  Laughing
Откакто е готово само тичам до глинената тавичка да си чопна малко  Laughing
Добавих към рецептата черен пипер, босилек и чушки (тях ги изпържих с гъбите и лука).

  bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Мацки, а дробчетата не трябва ли предварително да се обработят, да се позапържат леко или направо сурови ги мятате в тавата?  Притеснявам се да не останат сурови...

# 19
  • Мнения: 2 550
Мацки, а дробчетата не трябва ли предварително да се обработят, да се позапържат леко или направо сурови ги мятате в тавата?  Притеснявам се да не останат сурови...

Само ги измиваш хубаво...
Няма да остана сурови.
Честно казано и аз имах такива опасения, но станаха мозък.

# 20
  • Мнения: 5 317
Пробвах рецептата.Вкусотия.

# 21
  • Мнения: 2 759
    Бяха най-доброто ми дробче-постижение!  Hug

# 22
  • Мнения: 2 910
Изкушихте ме и мен и още утре, ако намеря дробчета ще купя и ще ги сготвя по този начин Wink

# 23
  • Мнения: 7 474
Направих ги, много са вкусни наистина.  bouquet Сложих лук, гъби и чушки  Crazy
Само се притеснявах от вкуса на бирата, но тя се изпари и не се усещаше  Hug
  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 99
И аз като Лео, каката беше мноооого гадна и и сервирах  направо от фурната май раничко, защото се усещаше вкуса на бирата /тя се намръщи първо, ама като и казах че е биричка не протестира повече маймуната и вс. изяде Mr. Green/. Имахме гости и всички си облизаха ушите.За гарнитура- ориз с пикантина и пилешки бульон  на фурна(

# 25
  • Мнения: X
Направих ги, много са вкусни наистина.  bouquet Сложих лук, гъби и чушки  Crazy
Само се притеснявах от вкуса на бирата, но тя се изпари и не се усещаше  Hug
  bouquet  bouquet  bouquet

Точно това щях да напиша и аз.
Страхотна рецепта!

# 26
  • Мнения: 2 759
За гарнитура- ориз с пикантина и пилешки бульон на фурна
   Вижда ми се много добра идея, ммммммм, ще комбинирам другия път....  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 59
Станаха страхотни, благодаря ви за рецептата. В микровълновата за 20 минути и със салатка от пресни доматки отново преядох Sick

# 28
  • Мнения: 5 140
Страхотни са, току що ги направих и направо ми стават любимите. Сложих гъбки, чушчици, лук и вегета и разбира се биричка.

# 29
  • Мнения: 231
И аз ги пробвах снощи дробчетата. Simple Smile Сложих лук, чушки и домати, тъй като забравих да купя гъби, но пак стана страхотно! Сервирах с картофена салата - облизахме си пръстите!  chef  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт