Въпрос към мамите на момченца относно ерекцията.

  • 6 271
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 858
видях нанизани на пишката му 3 солетки!  Laughing
smile3532 tooth решил е да пробва дали са му по мярка човека. Разби ме tooth



Полар Фокс и от гащи файда няма. И с гащички и без ръцете му все са си там.

И да поясня зачервяването се дължи на пипането не пипането на зачервяването. Сега се замислям за друго... дали да не му напрвя изследвания за бактерии в урината?! Дали е възможно да се дължи на нещо такова?

# 16
  • Мнения: 5 622
видях нанизани на пишката му 3 солетки!  Laughing
smile3532 tooth решил е да пробва дали са му по мярка човека. Разби ме tooth



Полар Фокс и от гащи файда няма. И с гащички и без ръцете му все са си там.

И да поясня зачервяването се дължи на пипането не пипането на зачервяването. Сега се замислям за друго... дали да не му напрвя изследвания за бактерии в урината?! Дали е възможно да се дължи на нещо такова?

А, не. То няма нищо общо. Ти имаш предвид, че ако има бактерии в уринта може да го дразни пишката и затова да я пипа ли? Няма нищо общо това зачервяване и пипането, с бактериите в урината, които вярвай ми, дават съвсем други симптоми  Peace

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
maatete - и моят беше почти като твоят. Но до към 2г. и нещо му понамаля значително интереса. Сега от време на време пипа и рови по слиповете си, но аз се правя, че не забелязвам и той в един миг започва с друго да се занимава.
И мен ме е страх да не се замърси, както и да не си чеше топките като стане голям мъж на обществено място. Направо е супер отвратително това деяние  Sick

Едва ли има момченце, което да не се попипва..., но то е с цел да си задоволи любопиството, според мен. Споко, ще отмине...

# 18
  • Мнения: 281
Преди две години хирург му забели главичката на пениса, но главичката се показва само, когато издърпам кожата назад да го измия. Тази кожа, която е била залепнала за главичката е по-нежна и по някога от пипането (като го мия) виждам, че тази кожа е леко зачервена а главичката на пениса е кърваво червена.
Това е абзац от книгата "Здраве за мъжа". След като го прочетох останах ужасена че педиатрите ни карат да го правим (заголването), а то не трябвало...
ПРЕПУЦИУМ
Пенисът е облечен в ръкавче от тънка кожа без косми, богата на мускулни влакна. Тя е силно еластична, благода-рение на което се удължава и свива съобразно изменящата се дължина на члена по време на ерекция.
При необрязаните мъже в спокойно състояние на чле-на това ръкавче се загъва навътре и образува препуциума. Само при 4% от мъжете той се отдръпва назад още ведна-га след раждането.
През първите няколко години от живота на момчето препуциумът остава сраснал с главичката и в никакъв слу-чай не бива па се дърпа назад. Около тригодишна възраст той постепенно се отлепя и при близо 90% от случаите мо-же да се движи вече донякъде върху главичката. При 60% от деветгодишните все още остават малко от слепващите клетки, които обаче изчезват до 17-годишната им възраст.

# 19
  • Мнения: 545
абе какво да ти кажа, книга може да напише всеки... още преди раждането нас ни посъветваха да не четем много-много... и може би има сериозна причина за това. някой друг да е чел такова нещо?

(дай малко инфо за авторите, издателство и пр.)

иначе, това което знам, е че това Е проблем при момчетата, и често е свързано именно с нищонеправене.


еди
(татко на момченце).
Преди две години хирург му забели главичката на пениса, но главичката се показва само, когато издърпам кожата назад да го измия. Тази кожа, която е била залепнала за главичката е по-нежна и по някога от пипането (като го мия) виждам, че тази кожа е леко зачервена а главичката на пениса е кърваво червена.
Това е абзац от книгата "Здраве за мъжа". След като го прочетох останах ужасена че педиатрите ни карат да го правим (заголването), а то не трябвало...
ПРЕПУЦИУМ
Пенисът е облечен в ръкавче от тънка кожа без косми, богата на мускулни влакна. Тя е силно еластична, благода-рение на което се удължава и свива съобразно изменящата се дължина на члена по време на ерекция.
При необрязаните мъже в спокойно състояние на чле-на това ръкавче се загъва навътре и образува препуциума. Само при 4% от мъжете той се отдръпва назад още ведна-га след раждането.
През първите няколко години от живота на момчето препуциумът остава сраснал с главичката и в никакъв слу-чай не бива па се дърпа назад. Около тригодишна възраст той постепенно се отлепя и при близо 90% от случаите мо-же да се движи вече донякъде върху главичката. При 60% от деветгодишните все още остават малко от слепващите клетки, които обаче изчезват до 17-годишната им възраст.

# 20
  • Мнения: 1 858
Преди да родя точно с мъжа ми говорихме за това, че ако родя момче искам да се обреже . Той отказа категорично а аз се поддадох- сега съжалявам!

# 21
  • Мнения: 11 315
Синът ми също прави така, но аз не го намирам за проблем. Започна да прави така, откато е със свален памперс и усеща чарковете. Просто се изучава, период е ще отмине.
В началото ми беше стряскащо как опъва, щипе и какво ли още не предприема, да не споменавам това непрестанно проверяване дали е на място  Laughing
После реших за себе си, че ако аз усетя един такъв "багаж" между краката си, ще ми трябва известен период на свикване и сигурно и аз така ще "намествам" непрекъснато. Затова го оставих на мира, без да "забелязвам". Вече е в процес на успокоение, но въпреки това обича да се размотава гол, най-вече надолу.

# 22
  • Мнения: 281
абе какво да ти кажа, книга може да напише всеки... още преди раждането нас ни посъветваха да не четем много-много... и може би има сериозна причина за това. някой друг да е чел такова нещо?
(дай малко инфо за авторите, издателство и пр.)
иначе, това което знам, е че това Е проблем при момчетата, и често е свързано именно с нищонеправене.
еди
(татко на момченце).
Книгата се казва "Всичко за здравето на мъжа" от д-р Сара Бруър. Ето от тук можеш да си я изтеглиш http://www.izvorite.com/downloud/downloud.htm

# 23
  • Мнения: 772
Ако ръцете му не са заети с нещо все са там. Хората все ме питат да не би да му се пишка а аз все обяснявам, че той просто така си прави без да се усеща. Притеснява ме защото така си замърсява пениса с прах и власинки от дрехите, особено сега в топлото. Преди две години хирург му забели главичката на пениса, но главичката се показва само, когато издърпам кожата назад да го измия. Тази кожа, която е била залепнала за главичката е по-нежна и по някога от пипането (като го мия) виждам, че тази кожа е леко зачервена а главичката на пениса е кърваво червена.

Да не е някаква травма от това забелване от хирург?

# 24
  • Мнения: 2 220
И сина ми от 2 месеца много си дърпа пишката и топките. Как не го боли, идея нямам. Но ако продължи този интерес години, определено няма да ми е приятно...

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моя е много внимателен пипа го леко и рядко. Ако се опитам да го отворя за да го измия не ми дава и ревва. Явно му е много чувствително мястото и много внимава.
А за ерекцията, става си от само себе си, не е непременно от пипане. Мъж ми ми каза, че е нормално и неговия понякога си става сам без причина. Не се притеснявам за сега, понеже не виждам да издевателства над слабините си. За щастие. Не знам как да ти помогна, може би не трябва да му обръщаш внимание и той ще свикне, че това е част от тялото му. Не трябва да го правиш на въпрос и да обръщаш прекалено внимание на това, ако той пак ти каже да видиш, че станал голям, не му обръщай внимание все едно не говори на теб и той няма да го прави повече на въпрос, понеже ти не би му обърнала внимание.

# 26
  • Мнения: 1 097
Нека ти разкажа нещо от моето минало, въпреки, че съм момиче.

Когато бях на 3 и половина години (помня и от преди това, доста се очудват хората  Crazy) лятото ходех само по гащи. Но тогава гащите бяха едни големи и широки. А аз като дете все кляках нещо да взема, да си нарисувам на пътя, да седна дори...И като стана, големите гащи ми влизаха в малкото дупе и все ги дърпах, че ме дразнеха  Blush
После към 4-4,5 годинки все още ми слагаха от онези големи памучни гащи (нямаше "пликчета" за мен  явно) и отгоре тесни панталонки. Еми ръцете ми бяха постоянно отпред и отзад, да си вадя гащит от дупето и от другото място.
Всички лелки, бабички и дори непознати ми обясняваха да не се "подбарвам", че не било прилично и т.н. Никой не ме чуваше, че гащите просто ми влизат не където трябва и ми убиват  #Cussing out
Наслушала съм се на истории за момиче, което и като голямо се "подбарвало" и му се смеели всички.

А на мен дори не ми минаваше през акъла нещо сексуално. Малко по-късно се появи интерес да разуча тези места и никога пред хора  Naughty

Спомням си как се будех, понеже слагах ръцете си между краката, а баба ми (живеех при тях) ги махаше постоянно с думите :"Не така, баба, не е хубаво!"
А на мен просто ми беше студено на ръцете, беше зима...  #Cussing out Tired

Мисля, че трябва да откриеш истинската причина, за да не се травмира детето от такива "доброжелатели" , каквито срещах аз .
Ако баба ми се беше сетила да ми сложи по-опънати гащи нямаше да се срамувам с години да обсъждам сексуални теми с хората  Rolling Eyes Сигурно вината си е у мен, че не съм и казала достатъчно ясно какво ми е. Но все пак съм била дете... Peace

Последна редакция: пн, 10 юли 2006, 02:07 от crazybrat

# 27
  • Мнения: 481
Синът ми е на 6 и продължава да го прави, но само когато е притеснен. Преди и той постоянно се държеше, но постепенно спря. Това е напълно нормално и не се притеснявай.

# 28
  • Мнения: 1 858
crazybrat навеждаш ме към разсъждения- благодаря! Благодаря и на всички други мамчета, които се опитаха да ме успокоят и помогнат! Абе на кратко казано благодаря на всички включили се в темата!

Общи условия

Активация на акаунт