Laura Non C'e

  • 3 444
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
Един от любимите ми филми. Обожавам европейското кино и май само такова гледам всъщност. Thinking Филмът е наистина добър, а Nek е любимият ми италиански изпълнител от "Новото време". А и нещо Eros много комерс го дава... Ама бях на концерта, де.Crossing Arms ooooh! Naughty
Преди години също търсих филмчето(музиката няма защо да я търся, имам оригинални всички албуми на Nek до момента), но моя много близка приятелка ми донесе оригинално DVD с филмчето от Италия. Един от най-скъпите ми спомени.
Помня, че като го гледах преди много време в Eurocinema, ревах като куче... newsm45
А Nek е готин пич, бих казала.

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нямаш ли начин да качиш филма на компютъра си? Оттам в нета все някак...
Права си за Ерос, НЕК е по добър, просто тук е по малко известен...

# 17
А, да, бай дъ уей, Solo е към същия филм. Nek няма слаб албум, с което могат да се похвалят страшно малко изпълнители. Но Solo е по-въздействаща от Laura Non C'e', поне за мен.

# 18
В момента нямам време, но обещавам да помисля върху въпроса за качването. Peace

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
Когато имаш време... Моля...

За мен "Лаура" има емоционална стойност, освен музикална. За песента говоря. Трудно намирам песни на НЕК и понеже тази беше първата... Я харесвам най най много. Сигурно има и по добри, но тази си ми е най най най... А иначе от тези, които в момента имам най ми харесва Lascia Che Io Sia, пак казвам, със сигурност не е най добрата, но просто най ми допада, освен Лаура. Нямам никаква представа за какво става дума, честно казано. Амбицирана съм, утре му издирвам дискографията и търся да дърпам каквото нямам.

А някой някакви коментарчета за Никълъс?

Е, не е от филма, но все е невероятен.

# 20
  • Мнения: 1 493
Прииска ми се да го гледам !

# 21
  • Мнения: 612
Ей Мърморанке, ама как сложи сол в раната  ooooh! . И аз се присъединявам в молбата за филма. Излишно е да казвам, че това е моят филм и моята песен. Ще помоля и аз за помощ, дано се намери.
Ето още Никълъс и Лаура -

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Дай оригиналното заглавие и ще се пробвам да го намеря-

# 23
Мили дами, може би аз знам отговора на вашият въпрос...........От къде може да се намери този филм ?

Има една много хубава програмка за сваляне на музика и филми ......ама просто всякакви казва се                   eMule  и на съответния адрес     eMule.com       можете да се регистрирате и да си качите тази чудесна програмка на компютрите,  съвсем безплатно и с много добро качество има даже меню на бг. Качеството на филмите е много добро, и може да се доверите...................аз току що бях и проверих има го филма  bouquet

Единственият минус, заредете се с търпение докато сваляте ! Понякога е доста бавно..... #Cussing out

Последна редакция: сб, 08 юли 2006, 02:52 от Gabri

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не знам как се работи с нея, предполагам че е нещо като ДЦ++, ама...

# 25
  • Мнения: 6 908
Не знам как се работи с нея, предполагам че е нещо като ДЦ++, ама...
Амии, не мисля, че прилича много на dc++. Ако си я изтеглиш предполагам, че ще се справиш, не би трябвало да е особено трудно.

# 26
  • Мнения: 2 550
Дай оригиналното заглавие и ще се пробвам да го намеря-
Заглавието на темата е оригиналното заглавие на филма.

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Дай оригиналното заглавие и ще се пробвам да го намеря-
Заглавието на темата е оригиналното заглавие на филма.

Патка заспала съм  ooooh!

търсих, но не го намерих.
Ще пусна заявка в линкоса, дано го има някой и да го качи.

# 28
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Това ли е песента?

Не се сещам дали съм гледала филма  Embarassed. Напоследък забравям доста... Старост-нерадост  Laughing.
това е песента  bouquet
аз също търся филма

# 29
Обещавам да ви направя подарък... На всички, които харесвате филма и музиката на Nek...
Ще намеря време и ще кача филма... Както и цялата дискография на испанеца...(Nek е испанец, всъщност).

Надявам се да ви зарадвам с това...

Общи условия

Активация на акаунт