Как махате кори4ките от главата

  • 7 791
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 508
Дъщеря ми все още има, но много малко.

# 61
  • Мнения: 4 496
Мажех му главичката с бебешко олио преди къпане,изчаквах около 30 минути,сресвах и после с шампоанчето пак сресвах.

# 62
Ние имахме за малко,някъде до към 3-тия месец.С нищо не съм мазала просто ги отстранявах със ситно гребенче.

# 63
  • Мнения: 748
все още има. периодично ме хваща някакъв ентусиазъм да й ги махам, минават и после пак се появяват. не съм се притеснила особено, защото това е само козметичен проблем.

# 64
  • Мнения: 27 524
Все още му се появяват, махам ги непрекъснато и пак излизат по малко.  Close

# 65
  • София
  • Мнения: 6 011
Марти вече става на една година, а още има. Първите месеци го мажех с олио и махах люспите с гребенче. А сега много се върти и незнам какво да правя. И все пак те не пречат, нали?  newsm78
Не знам дали пречат на детето,мен лично ме дразнеха.Единият ми брат е на 36 год. и още има,защото майка ми е послушала съветите на други хора да не ги маха с нищо.Аз си купих крем на Мустела-Стелакер ,специално за крусти и след няколко намазвания изчезнаха напълно.

# 66
  • Мнения: 3 069
Вики не е имал.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 10 824
Някъде към 7я месец се изчистиха.

# 68
  • Мнения: 314
На нас ни се появиха в началото на 3 месец ,вече повече от 2 мес я мажа с Мустела стелакер ,но все още не са изчезнали напълно ,имаше период почти бяха изчезнали но сега пак набират скорост да се появяват.Незнам докога ще е така ,че и мен много ме дразнят тези крусти

# 69
  • Самоков
  • Мнения: 561
Все още има. Непрекъснато му ги чистя, пак се появяват, но поне са по-малко.

# 70
  • София
  • Мнения: 6 011
На нас ни се появиха в началото на 3 месец ,вече повече от 2 мес я мажа с Мустела стелакер ,но все още не са изчезнали напълно ,имаше период почти бяха изчезнали но сега пак набират скорост да се появяват.Незнам докога ще е така ,че и мен много ме дразнят тези крусти
На нас пък много ни помогна.Мажех го сутрин,държа го омазан по цял ден и вечерта в банята го разресвам със ситно гребенче.Много бързо изчезнаха.Дори щяха и по-бързо да изчезнат,но сина ми имаше огромни гъсти 10 сантиметрови къдрици и като ги разровех на другия ден все намирах по малко и пак мажех.
За Стелакер всъщност прочетух тук,във форума.

# 71
  • Мнения: 207
Здравейте мили мами, моля ви за съвет! Забелязах че на момченцето по главичката има бебешка кал! Бях му купила четка ама ми се вижда доста твърда и не смея да я пробвам! Вие какво ще ме посъветвате?

# 72
  • Мнения: 2 891
Нищо не прави. Ще падне от самосебе си. Купих си четка и така и не съм я ползвала, а гребена пък съвсем.

# 73
  • Мнения: 2 950
Купи си шампоан за корички на Мустела. Наистина струва 13 лв, но нашите корички паднаха от второто къпане и го ползвахме после 1 година. заслужава си. newsm74

# 74
  • Мнения: 4 451
Има специален крем на Мустела за тези корички. Много е ефикасен, падат след няколко намазвания.

Общи условия

Активация на акаунт