Лаковe за нокти - 129

  • 35 465
  • 739
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 049
Скрит текст:
Но тия дни мина в темата един много красив Anne de Clèves (на супер маникюра на *Didi*), та ако цветът му е предаден вярно на снимката, току-виж съм го поръчала, много ми хареса.
Pump17, мисля, че успях да уловя цвета на лака. Един от любимите на A-England ми е.

Днес се лакирах с СНБ Анастасия и сложиш 3Д ваденки.

# 406
  • Мнения: 5 112

Не съм убедена че ми се получи достатъчно качествено, много бързах, не знам дали ще го задържа дълго Confused

# 407
  • Мнения: 978
Някоя ползвала ли е УВ топ на Флормар? Доволни ли сте?  Струва около 8-9 лв...


Ии днешните нокти Simple Smile
https://www.instagram.com/p/BzU5vWHB2uL/?igshid=ficfvppkiaui

След много похвали и аз го търсих, но така и не го намерих. Да не би да е спрян от производство?

# 408
  • Мнения: 27
Имам голям опит с лаковете и мога да кажа,  че те трябва да се купят от специализирани магазини като за начало.  Винаги слагайте ова и повтаряйте по два-три пъти. Слагайте ТОП отгоре. Нека има винаги по един различен на всяка ръка.

# 409
  • Мнения: 15 326
 Не разбрах какво да слагаме и да повтаряме по няколко пъти и кое да е различно на всяка ръка. И какви са тези специализирани магазини само за лакове.

# 410
  • Мнения: 5 478
Значи... В смисъл на четирите ми ръце да сложа различен лак? Е, може да е някаква тенденция.... Иначе е много смело в тази тема да кажеш, че имаш опит с лакове Joy

Ох, момичета, останаха ми очите в последните ви снимки! Няма да изтрая терапията с Евелин и ще се лакирам днес...

# 411
  • Мнения: X
Много хубави летни красоти! Heart Браво, момичета!
Аз съм в голяма депресия, мъча се да се лакирам, но хич не ми се получава...  За сметка на това поръчвам лакове за да се разсейвам от проблемите.

# 412
  • София
  • Мнения: 1 178
Ами само едно лилавичко Purple Heart
L`oreal 462


# 413
  • Мнения: 15 326
Ооо, получило се е прекрасно, Джулс. Heart Eyes

# 414
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
След двуседмична почивка и за мен и за ноктите ми, се завръщам с Bourjois La Laque Gel 10 Beach Violet:

# 415
  • Берлин
  • Мнения: 4 497
Дзак

# 416
  • София
  • Мнения: 3 026
Агентче,значи сега си в мо'йта махала Smirk.От кой ДМ си купила Есита, този до Лидъл-ла?

# 417
  • Мнения: 2 242
Днес съм така Relaxed любимите ми пастелни Grin


Предните дни си правих експеримент с бяла основа и този на Orly Simple Smile
Скрит текст:

Телефона ми обаче не може да хване лекия розов оттенък, който се получи.. тук клони повече към жълто..

# 418
  • Бостън
  • Мнения: 13 520
Агентче,значи сега си в мо'йта махала Smirk.От кой ДМ си купила Есита, този до Лидъл-ла?
Точно този!

Ария, твоят мъж намери ли лаковете!?

# 419

Общи условия

Активация на акаунт