Лаковe за нокти - 129

  • 35 465
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 22 788
Днес си купи Essie-та и се оказа, че Dressed to the nineties го имам.

# 436
  • Мнения: 282
На мен ли само новите ПП ми се виждат, как да кажа- постни? И с dupe от 100 други марки?
От последната колекция с 300 зора си поръчах 2, от тази ще са 0  Rolling Eyes и това го казва фен на ПП...
Ахаха, и аз отдавна се оплаквам от това, че не вадят нищо интересно, според мен просто сме им свикнали на (почти) винаги хубави лакове и очакваме да ни извадят вече бог знае какво.
От последната колекция май не взех нищо, сега малко съжалявам за Ariel, но все ще ми падне, пък и не ми е сред най-любимите оттенъци. Тези кремове обаче ненадейно ме грабнаха - аз много обичам кремове, без ефекти, и да, някои от оттенъците със сигурност ги има у други лакове, ама то и оттенъците са краен брой и човек с по-пълен шкаф с лакове в един момент неизбежно започва да си повтаря най-малкото любимите оттенъци.

На мен от тази колекция Korma и Sienna ми напомниха много за една уникално добра лимитирана колекция „Spicy collection“ на YSL отпреди няколко години, от която, за съжаление, не успях да си купя всички, които исках. Е, Safran sultan и Ambre gingembre ги имам, де, но се разминах с Poivre noir и още тъгувам за него  Laughing. Та сега си купих с голям кеф тези двата, защото ми напомнят онези и са ми от любимите цветове, и знам, че ще си ги нося. А Avocado ми напомни на един друг мой много любим лак - Budding romance на China glaze. Имам и него, но с радост ще добавя и донякъде подобния, поне на картинка, пикчър. Simple Smile

Elunaria - напълно съм съгласна с теб, сред старите и/или спрени от производство лакове на Picture Polish има много, които са невероятни, със своя индивидуалност и характер. Пуста надпревара на пазара да пускаш все ново, постоянно, бързо, ВСЕ по-БЪРЗО!

Последна редакция: пн, 01 юли 2019, 17:41 от Pump17

# 437
  • INFJ
  • Мнения: 9 373
Ако повечето хора мислят като нас, вероятно ще го усетят финансово и бързо ще се преориентират.

# 438
  • Мнения: 1 980
Е, за някои хора съществува и колекционерски елемент.
Аз нямам чак толкова много лакове. От новите цветове на ПП имам подобни само на Avocado и oсвен ако Mint не си прилича с Tiffany..
Пък и кой не обича прости и кротки кремове с хубаво качество.

# 439
  • София
  • Мнения: 589


https://www.facebook.com/BubuNailArt/photos/a.2275471792738613/2 … ype=3&theater

Лака на безименния е OPI - The show must go on.

# 440
  • Мнения: 20 172
Бубе, завидях ти за Опито Stuck Out Tongue Winking Eye

# 441
# 442
  • София
  • Мнения: 1 420
Момичета, хайде да си направим една сбирка за лакове Simple Smile Всеки ще носи това което не иска да ползва. Simple Smile Времето е супер. Ще пием по бира /аз не пия/, ще си поговорим, ще се запознаем и т.н.

# 443
  • Мнения: 1 382
Момичета, хайде да си направим една сбирка за лакове Simple Smile Всеки ще носи това което не иска да ползва. Simple Smile Времето е супер. Ще пием по бира /аз не пия/, ще си поговорим, ще се запознаем и т.н.
Мноого хубава идея, жалко че тази седмица не съм си в София. Ако се организирате за по натам ме бройте и мен Hug

# 444
  • Мнения: 5 478
Много молим за снимков материал за тези от нас, които сме далеч Grinning

# 445
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497


Мисля да спра да купувам лакове, поне да зимата.

# 446
  • София
  • Мнения: 1 002


Мисля да спра да купувам лакове, поне да зимата.
Пътят към ада е покрит с добри намерения Wink

# 447
  • Мнения: 13 082
Много молим за снимков материал за тези от нас, които сме далеч Grinning

Понеже никой не се включва по всяка вероятност ще сме само аз и Милена, но ние си имаме срещи често де ☺ Та не се зачита.

# 448
  • Бостън
  • Мнения: 13 520
аз съм само на 200 км от София Sad

# 449
  • Мнения: X
Аз много бих се радвала да се включа ако има среща, но зависи по кое време я организирате.

Общи условия

Активация на акаунт