Лаковe за нокти - 129

  • 35 423
  • 739
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 1 172
Има на IsaDora, но не знам дали само онлайн или има и във физически магазини

# 481
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Идвам да измрънкам че на нашия пазар няма отлепваща база! Мрън! Мрън!
Има и на Дъглас

# 482
  • Мнения: 2 239
Идвам да измрънкам че на нашия пазар няма отлепваща база! Мрън! Мрън!

Има, има Simple Smile аз ей такава си взех и върши работа, въпреки че е Орифлейм 😆

# 483
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Новият gem на A-England:

# 484
  • Мнения: 155
А аз отдавна искам Тристам и се зачудих този джем ли да поръчвам или Supertars Harmony, понеже всъщност Saint George е лакът който от самото начало искам... е, ще се изям. Няма вече Saint George :'(

# 485
  • Мнения: 5 111
Ама казвайте ги тия работи! Kissing Heart

# 486
  • Мнения: 13 082
А аз отдавна искам Тристам и се зачудих този джем ли да поръчвам или Supertars Harmony, понеже всъщност Saint George е лакът който от самото начало искам... е, ще се изям. Няма вече Saint George :'(

Ще го заредят пак. Ан Болейн така я чаках да пуснат, но доста време беше out of stock.

# 487
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз така отдавна чакам две от трите Катерини на Хенри VIII, но все не ги зареждат. Учудвам се, че St. George го няма дори самостоятелно.

# 488
  • Мнения: 155
Щяло да го има пак като пуснат новите колекции есента. Така по-може Stuck Out Tongue И без това май предпочитам да е по-скоро произведен. Бях си поръчала резервен Дракон от аутлета зимата и ми пристигна вече сгъстяващ се...

Ан Болейн и аз я чаках, но знам че доста време я е нямало, така че се радвам че с Джордж няма да е дълго.

# 489
  • Мнения: 155
Аз така отдавна чакам две от трите Катерини на Хенри VIII, но все не ги зареждат. Учудвам се, че St. George го няма дори самостоятелно.

Catherine Howard и аз я чакам...

# 490
  • Мнения: 13 082
И аз 😒 Катрин Хауърд и Джейн Сеймор нямам от жените, и двете ги няма.

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 19:30 от ARIA*

# 491
  • Варна
  • Мнения: 4 444
И аз на опашката за Хауърд и Парр. Тристам донякъде оправя положението с Parr, но Хауърд трябва да се чака. 😊

# 492
  • Мнения: 857
Поне от януари поглеждам за Парр, но досега не съм я засичала.

# 493
  • Мнения: 2 239
Наложи се да прелакирам един пръст, че се олюпи. И по мързеливата само него оправих, другите са ок. Обаче гледам как лака стои един нюанс по-светло на тоя пръст Flushed явно топа ми старее и потъмнява след ден-два.. нямам друго обяснение..

# 494
  • INFJ
  • Мнения: 9 352
Някои топове пожълтяват и променят малко цвета. Върху бялото се вижда най-ясно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт