Лаковe за нокти - 129

  • 35 475
  • 739
  •   1
Отговори
# 510
# 511
  • Мнения: 5 112
Ааау, Агентче, това е много страхотно! Дали с лакове го прави или с акрилни боички?

# 512
  • Мнения: 20 176
Правила съм мраморен маникюр по този начин, хич не беше толкова лесно колкото изглеждаше. Bowtie

# 513
# 514
  • Мнения: 282
Надя, супер е! Сега малко повече съжалявам, че изпуснах (засега) Ариел, а дори и Зиги ми харесва на твоите нокти!  Simple Smile

# 515
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Много са красиви, Ариел е приказка! Зиги не взех, защото ми се видя основно със златни частици, а сега на снимките сякаш розовеят. Ще го мисля...

# 516
  • Мнения: 797
Зиги е като Fool’s Gold, частиците са златни, но от лака изглеждат розови. Доста пигментирани са.

# 517
  • Пловдив
  • Мнения: 13 503


Първата неонска Чайна, харесва ми, има и покривност, бързо съхне, само четката нещо не ме кефи много.

# 518
# 519
  • Мнения: 1 306
OPI My Chihuahua Bites

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 16:48 от ~Di~

# 520
  • Мнения: 13 082
Di, сигурно си писала сто пъти, но с какъв топ си?

# 521
  • Мнения: 1 306
Di, сигурно си писала сто пъти, но с какъв топ си?
AVON MARK GEL SHINE top coat
Ползвам го от години и ми е незаменим. Пробвала съм почти всичко похвалено във форума /след което съм подарявала/ - за мен MARK си остава най-доброто за моите нокти. Заради него купих и AVON Shield & Shine Top Coat - голямо разочарование. Нищо общо като качество и пр. Колкото е добър първият- толкова вторият не става. Изобщо. Изхвърлих го само пробван.

# 522
  • Мнения: 1 420
Най - после си намерих лилавото, което търсех отдавна ♥ 21 номер мисля че беше, а брокатът е на Бел № 72
AVON MARK GEL SHINE top coat и на мен ми е любим, което ме подсеща да си поръчам няколко шишенца Stuck Out Tongue

# 523
  • Мнения: 5 478
https://www.instagram.com/p/BznU_3JjW2b/ И от мен шаренийка, розовото е по-хубаво наживо. Нещо не нацелих светлината.
Обаче все повече започвам да харесвам лаковете на Бел. От всяка една гледна точка са супер за мен - покривност, издръжливост, качество, разнообразние от цветове, нанасяне, че и цена дори. В нашия Елитис има цяла купа с тях и всеки път ровя в нея, когато влизам Sweat Smile

# 524
  • Варна
  • Мнения: 4 444
От мен РР Faith, не ми допада, но не ми се занимава с прелакиране. Прекалено ми идва.

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 16:40 от Blue Turquoise

Общи условия

Активация на акаунт