Лаковe за нокти - 129

  • 35 425
  • 739
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 478
Ами пише, четох, ама явно мен не могат да ме нацелят от марката Smiley

# 616
  • Мнения: 2 242
Не знам за тоя нюд ама на другите пръсти е станало суперрр Simple Smile печати или ваденки?

# 617
  • Мнения: 1 883
Ами пише, четох, ама явно мен не могат да ме нацелят от марката Smiley
То и аз съм май със смесен подтон 😆😍студен ,топъл и аз незнам 😆

# 618
  • Мнения: 5 478
Блъд, ваденки са. Един кашон дантелени за 2 долара Smile

# 619
  • Мнения: 444
Страхотни маникюри! Нюдовете и аз ги загледах ама не ми се рискуваше... Тези дни мисля за пръв път да пробвам да спретна някакво омбре. Някакви препоръки? Освен да пийна два валериана преди това и да си освободя 2-3 часа?

# 620
  • София
  • Мнения: 1 172
Страхотни маникюри! Нюдовете и аз ги загледах ама не ми се рискуваше... Тези дни мисля за пръв път да пробвам да спретна някакво омбре. Някакви препоръки? Освен да пийна два валериана преди това и да си освободя 2-3 часа?
При последния ми опит за омрбе ми беше нужно нещо повече от два валериана, но аз съм си с две леви ръце по природа Joy Надявам се на теб да ти се получи Blush

# 621
  • Мнения: 5 478
...и едно шише лакочистител. Не за пиене, за чистене Grinning

# 622
  • Мнения: 1 048
Не съм си правила много омбрета, но се надявам да ти помогна с тези съвети. Когато сложиш лака на гъбичката, преди да нанесеш върху нокътя, потупай малко върху салфетка.
Ако използваш силиконов гел за предпазване на кожичките, за да го махнеш по-лесно, първо почисти с четка с лакочистител нокътя около кожичките и след това с пинсета ще го махнеш на веднъж. Но докато го разбера това последния път, когато си правих обре изгубих 1 час само за да махна гелчето, а на другата ръка за 30 мин. направих обрето и го почистих.
Ето два от моите опити, показала съм ги и преди:
Скрит текст:


# 623
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Brainbug, ако не използваш силикон за омбрето, преди да чистиш кожата с лакочистител пробвай с тиксо. Някъде го четох и пробвах и при мен голяма част от лака се чисти така.

# 624
  • Мнения: 444
Благодаря, благодаря! Сега остава време да намеря Simple Smile *Didi* , супер ти се е получило!  Това ли е тайната на силикончето? Аз си поръчах на борн прити, използвах го веднъж, чоплих го 2 часа и това беше Simple Smile

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 06:12 от Brainbug

# 625
  • София
  • Мнения: 3 022
Seventeen 19 , SNB Росен и 3Д ваденки.Извадиха ми душата тези ваденки,нагърчват се във водата,нямат лепкав слой.Та трябваше върху незасъхнал лак да слагам и да растягам.

# 626
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Видях, че една влогърка хвали Гел топ лака на Trend it up, като заместител на гел топ лака на Essence, на който промениха опаковката и съответно и съдържанието. Ами използвам го вече 2-ри път и при мен има отдръпване, все едно съм го нанасяла на мм от основата на нокътя, лакът стои като отрязан. В момента не мога да намеря снимка в нета, в едно сиво шишенце е, по-високо от нормалните лакове и със сравнително по-голямо гърло отгоре, с черна капачка.

# 627
  • Мнения: 819
Видях, че една влогърка хвали Гел топ лака на Trend it up, като заместител на гел топ лака на Essence, на който промениха опаковката и съответно и съдържанието. Ами използвам го вече 2-ри път и при мен има отдръпване, все едно съм го нанасяла на мм от основата на нокътя, лакът стои като отрязан. В момента не мога да намеря снимка в нета, в едно сиво шишенце е, по-високо от нормалните лакове и със сравнително по-голямо гърло отгоре, с черна капачка.

За този ли говориш? Аз си го взех същият преди два дни и ще го тествам скоро.

# 628
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Точно за него. Забравих да спомена, че от към издръжливост нямам оплаквания, но при мен и с други топ лакове маникюрът ми е издържа 7+ дена. За гел ефекта не мога да кажа дали го има, аз винаги искам повече  и повече блясък и все не ми е достатъчен.

# 629
  • Мнения: 2 230
Подстрекателки, миналата седмица се подлъгах и аз с разпродажбата на Джесика, исках хубави коралови и пембени цветове, а дойдоха някакви тъмни Confused Как им слагат илюстрациите не знам. Освен това и с тънки четки. Таа търсенето продължава и исках да питам - в кои молове останаха щандове на Голдън роуз? Преди имаше във всички, от известно време са махнали този в Сердика, а наскоро видях, че и в Дъ мол липсва... На Стамболийски седи ли?

Общи условия

Активация на акаунт