Кой ще бие на финала?!

  • 4 392
  • 146
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 897
Аре, честито на адзурите smile3501
 



 smile3501 smile3501 smile3501

# 121
  • София
  • Мнения: 7 170
Честито на адзурите  smile3501 ама ми е малко тъжно за Зидан,че така приключва кариерата си-с червен картон  Sad

# 122
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Айде и аз познах, да бях пуснала Еврофутбол.....

Някой, който го е гледал да каже как се казва футболиста с № 21, много хубав бил бе.... аз ако го бях видяла щях да изгледам заради него всички мачове  Mr. Green[/color]

# 123
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Честито на адзурите  smile3501 ама ми е малко тъжно за Зидан,че така приключва кариерата си-с червен картон  Sad

Ей това и мен ме натъжи, много гадно беше....

# 124
  • Мнения: 1 107
Честито на адзурите  smile3501 ама ми е малко тъжно за Зидан,че така приключва кариерата си-с червен картон  Sad

И на мен  Sad
Голям е - дори в слабостите си   bouquet

# 125
  • Мнения: 2 212
VIVA ITALIA!!!

# 126
  • Мнения: 644
Айде и аз познах, да бях пуснала Еврофутбол.....


Аз пък го играх Laughing

Много ми е кеф за Италия

# 127
  • Мнения: 1 930
ЧЕСТИТО Италия   Heart Eyes

# 128
  • Мнения: 2 697
Viva Italia !!!
Радвай се, Италия! newsm44 newsm44 newsm44


Все пак показаха не само страхотна игра, но и спортна психика тези момчета, а това е важно за един победител. Не съм много съгласна по това, което прочетох за Зидан - червеният му картон бе напълно заслужен... smile3513

# 129
  • Мнения: 1 107
Не съм много съгласна по това, което прочетох за Зидан - червеният му картон бе напълно заслужен... smile3513

Никой не е казал, че картонът е незаслужен.

# 130
  • UK
  • Мнения: 3 959
Беше повече от заслужен, все пак сме виждали Зидан и преди да прави същия номер. Бихме бе хора, това е най най хубавото. Как бих искала да съм в Италия сега... Или в Берлин на стадиона... да мога да викам като хората, да се радвам с всички останали и така нататък, нищо че не съм италианка. В минал живот съм била със сигурност, затова ги обичам толкова.

# 131
  • Мнения: 2 212
И аз много исках да съм на стадиона, кво ми пука, че не съм от Италия, важното е, че съм с тях духовно......и ми се ще да извикам:

КОЙ СЕГА Е НОМЕР ЕДНОООООООО

# 132
  • UK
  • Мнения: 3 959
ИМЕННО!!! ИМЕННО!!! БОЖЕ МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА!!! В МОМЕНТА СЪМ ИТАЛИАНКА КОЛКОТО ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ИТАЛИАНЦИ ПО СВЕТА!!!

# 133
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз снощи късно по нощите имах включване от едно италианско селце.... Еуфорията там беше пълна: викове, крясъци, поздравления!!!! Представям си какво е било в големите градове smile3501

# 134
  • София
  • Мнения: 6 810
Хайде, VIVA ITAIA!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт