Хранене на поискване при новородено?

  • 1 730
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 531
така хранех големия ми син, а сега и малкия. и двамата сами си направиха режима на хранене и не съм имала проблеми.

# 16
  • София
  • Мнения: 663
не я буди, беба сама ще се събуди след като огладнее(ако си на нан ар- имам 1 кутия отворена вчера, ако искаш да ти я дам)

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
Не съм будила дете за да го нахраня.Общо взето бебетата саи си правят някакъв режим.Поне примоите беше така  Hug
Да ти е жива и здрава   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ви момичета  bouquet, забелязвам че кърмата ми потече леко, може ли да я кърмя сутрин примерно и през другото време да дохранвам?
Поне един път да я кърмя поне, защото ми е толкова съвестно....

# 19
  • Мнения: 240
Определено само и единствено на поискване, никакви схеми и режими. Детето си знае най-добре, а да го будиш за хранене е абсолютно ненужно  Peace

Подкрепям Блонди. Peace

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 18:53 от Vivi

# 20
  • Мнения: X
Кърми я сутрин, да, даже ако можеш повече най - добре. Ако искаш да си увеличиш кърмата и въобще всичко, по този въпрос - в кърменето ще ти помогнат много.

Иначе за запека, недей с термометъра. Прави много, много масажчета на коремчето и гимнастика - свивай крачетата към коремчето, за да се раздвижва.

Вода по принцип не искат сами на тази възраст, защото си я набавят с млякото, но ти предлагай, защото е много топло, а и при бебетата на адапте е добре да се предлага. Дали ще е чаят и вода е все тая.

Хайде, успех и не се притеснявай. Я каква голяма девойка си отгледала вече  - и тази ще порастне! Няма хър, няма мър!

Общи условия

Активация на акаунт