На море в Турция - тема 61

  • 67 120
  • 765
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 251
Благодаря за новата тема! Записвам се в нея и чакам 17.09 за почивката ни в Алания!

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 885
Привет от Fame-Лара
Възхитена съм от хотела.Само ние сме българи.Като се върна ще разкажа подробно.Ако някой се интересува може да пита.Горещо препоръчвам на двойки с пораснали деца.Не че за останалите
с деца не става но пързалките са стари и къщичката за анимация ми се видя малка.

Весело изкарване със страхотно слънчево време пожелавам !

# 62
  • Мнения: 61
Аз искам да попитам за интернета в Лонисера? Предстои ни почивка след 2 седмици там и ме интересува как стоят нещата с него. Или да ходя да питам оператора ми за някакъв вариант.

Вчера се прибрахме от хотела. Аз много нет не съм ползвала,. Но по инфо на мъжа ми, не е достатъчно добър.
 Интернета бе добър в лобито на хотела. В общите части и от хотелската стая не всеки път можеше да се проведе нормален разговор през Вайбър. Явно зависи от това колко хора са се логнали. Детето сваляше игри и гледаше клипчета, но предимно от  лобито.

Благодаря! А какви екскурзии предлагат? Миналата година за първи път бяхме в Турция, но в Мармарис. Предварително четохме и си избрахме къде да отидем и от една страна беше добре, защото знаехме и колко евро да си обменим, че за тях нали в евро ги искат. Предлагат ли примерно аквариума в Анталия или е далеч за там?

# 63
  • Мнения: 498
Здравейте!
Приключи нашата почивка в Кушадасъ - Атлантик холидей. Със смесени чувства съм от хотела. Може би след суперлативите тук, очаквах повече. Стаите са доста по-малки и позахабени, в сравнение със снимките. Но там само се спи, така че не е голяма болка. Персонала беше много зле с английския. Камериерките пък чистеха по някакво странно време, когато хората почиват. Буквално ги търсех да ни почистят стаята, че все не стигаха до нея! Успяха да почистят веднъж цялостно, и веднъж пода ни избърсаха набързо, че вече се бяхме прибрали от плаж. На всичко отгоре ни откраднаха кърпите на плажа! А ги бяхме оставили за 2 часа само. Естествено, не се намериха. Храната горе-долу ставаше, но има какво да се желае. Особено от така наречената сладкарница с два вида сладолед, който те ти слагат, и разни дребни соленки и сладки. Интернета е много зле. Като цяло хотела е подходящ за почивка с деца, иначе не бих отишла там, ако сме без детето. Той поне се забавлява на един плитък детски басейн с пързалка. Но както ще кажете, за тия пари толкова,  и си е така!
Времето беше чудесно, около 30-33 градуса. Водата в басейните беше добре, в морето малко хладна.
По-възмутена съм от превозвача ни Дорис! Ужасна организация на връщане. Дано не ми се налага да използвам повече техните услуги.

Приятни почивки на всички, на които им предстои Simple Smile

# 64
  • Мнения: 10
Здравейте! Simple Smile Някой може ли да сподели мнение относно Amara Sealight Elite? Скоро ми предстои почивка там и ще се радвам да прочета отзиви тук.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 3 776
Привет от Fame-Лара
Възхитена съм от хотела.Само ние сме българи.Като се върна ще разкажа подробно.Ако някой се интересува може да пита.Горещо препоръчвам на двойки с пораснали деца.Не че за останалите
с деца не става но пързалките са стари и къщичката за анимация ми се видя малка.

Slavei4e, Приятна почивка, страхотни емоции и много усмивки ви желая Simple Smile Ще чакам с нетърпение да разкажеш после.😀

# 66
  • Мнения: 308
Здравейте, нашата почивка в Кушадъсъ,  Club Yali е от 14.06. Вече събирам багажа.. пожелавам на всички прекрасни почивки и ще се включа с отзиви като се върнем Simple Smile

# 67
  • Мнения: 3 021
Здравейте, група! И при нас обратното броене започна - след 1 седмица по това време се надявам да се наслаждаваме на "night cap" в хотел "Конкорд де Лукс " - Лара. Не е много популярен на нашия пазар, надявам се, че всичко ще бъде на нивото, което очаквам.

Имам въпросче - летим с ALK чартър - чрез "Емералд". До сега не съм летяла с тях. Ако някой, от пишещите тук, е ползвал техните полети - предлат ли нещо за обяд, защото сме точно по това време на борда? Мразя кроасани, шоколадчета /тип Air BG/, ако трябва преди това да хапнем някъде, явно на летището?. С някои чартъри дават поне някакъв сандвич, но сега, като за 1-ви път с тях, предпочитам да съм наясно, защото по принцип не закусвам, живот и здраве, може би ще сме в хотела около 16 ч., малко никакво време, така че някакво инфо ще ми е от полза.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Аз не бих яла, непосредствено, преди полета.

# 69
  • Мнения: 3 021
По принцип и аз не ям, но понякога имам проблем с кръвната захар - пада, и затова се интересувам. Ние ще тръгнем от вкъщи около 11 ч., след това чакане на летището, полет, трансфер, хотел.... Аз винаги имам ядки в чантата си, но предпочитам да съм подготвена, не винаги ядките помагат.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 10 558
По принцип и аз не ям, но понякога имам проблем с кръвната захар - пада, и затова се интересувам. Ние ще тръгнем от вкъщи около 11 ч., след това чакане на летището, полет, трансфер, хотел.... Аз винаги имам ядки в чантата си, но предпочитам да съм подготвена, не винаги ядките помагат.

Пакетче мед или захар и 500 мл вода или просто вафла, разбирам те.

# 71
  • Мнения: 3 021
Да, имам и някакъв Сникерс, или Морена /любимо нещо от времето на бременността ми, преди 30 г./, но пък ММ има малко по-висока захар, така че се налага да балансирам между него и мен. Както и да е, аз съм подготвена за пътувания и то на големи дестинации, тук е само 11/2 ч., просто исках да знам дали мога да очаквам нещо повече от гаден кроасан с тази авиокомпания.

# 72
  • Мнения: 9 181
Хелоуу
препоръка за хубав Ал инкл. за дете 7г. да има много АКва и Луна парк.
без предпочитания за мястото но атракционите да са УАУ

# 73
  • русе
  • Мнения: 643
Здравейте, група! И при нас обратното броене започна - след 1 седмица по това време се надявам да се наслаждаваме на "night cap" в хотел "Конкорд де Лукс " - Лара. Не е много популярен на нашия пазар, надявам се, че всичко ще бъде на нивото, което очаквам.

Имам въпросче - летим с ALK чартър - чрез "Емералд". До сега не съм летяла с тях. Ако някой, от пишещите тук, е ползвал техните полети - предлат ли нещо за обяд, защото сме точно по това време на борда? Мразя кроасани, шоколадчета /тип Air BG/, ако трябва преди това да хапнем някъде, явно на летището?. С някои чартъри дават поне някакъв сандвич, но сега, като за 1-ви път с тях, предпочитам да съм наясно, защото по принцип не закусвам, живот и здраве, може би ще сме в хотела около 16 ч., малко никакво време, така че някакво инфо ще ми е от полза.

Предлагат кафе,сок натурален, кола и вода - питат какво искаш и ти наливат. Раздадоха и на всички по едно пакетирано кексче/суха паста. Това беше и в двете посоки.

# 74
  • Мнения: 419
Момичета , последно решихме да пътуваме и търся оферта съд собственос транспорт.Бях харесала  хотел Батахан, но тъкмо да платя и се спрях ,като видях оферти в грабо искат ми 1500 лв , за фемили стая с мой транспорт, 2 в.2 деца -3 г и6 г.Вие купували ли сте ваучери от тях и остава ли сте доволни .Какво мислите .

Коя е агенцията, която предлага почивката в грабо? По-добре резервирайте направо през агенцията или от сайта на хотела, щом ще сте със собствен транспорт. 1500 лв за фамилна стая 2+2 е много добра цена, за Батихан ли става въпрос и за кой период?
Периода е края на Септември от 28 .09 -7 нощувки

Общи условия

Активация на акаунт