На море в Турция - тема 61

  • 66 761
  • 765
  •   1
Отговори

Анкета

Кога предпочитате да почивате в Турция?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 07 сеп 2019, 21:23
* Може да изберете максимум 5 опции.

# 255
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
И докладвахте и изтрихте  една истина че написах
- как се пише само че се пише за анталия в тази тема!  
Как не ви е срам?!

Показвам тоталното нарушение - без да има абсолютно нищо общо със заглавието - не се пише за нищо различно от тъпата анталия!

# 256
  • София
  • Мнения: 1 829
Печикамъков, знаеш ли кое е най-хубавото на форумите? Като не ти харесва даден форум или тема просто ги подминаваш и не ги четеш.  Много по - лесно е, отколкото да се караш. В случая не си прав, защото много се пише и за други курорти, последните две страници са само за Кушадасъ. А писането тук за отделните курорти е право пропорционално на броя на почиващите в тях. За сведение на ден в Анталия кацат близо 90 000 човека.
Хубаво е че пусна тема за Мармарис. Лошото е че няма да има кой да пише в нея....

# 257
  • Мнения: 1 280
Плажът е перфектен, пясъкът е ситен и няма камъчета. Това е най-хубавият плаж в Сиде.

# 258
  • Мнения: 9 478
Бързо е заметено и съм изпуснала драмата!

Какъв ви е проблема, че се пише за Анталия?
Както Роже е написал, в последните няколко поста се коментират и други курорти, така е било и в предните теми. Всеки е свободен да почива, където иска, съответно и да коментира каквото поиска.
Смешно е някой да задава тон на темата и да се цупи като малко дете, че не му отговаряли на питането.
Аз не се интересувам от егейската част, не съм ходила, нямам и намерение - какво да коментирам?!?

Ако коментарът е бил в стил тъпата Анталия и подобни епитети на ниво първа група в детската градина, разбирам защо е бил докладван.
Затова не питай дали нас ни е срам, че коментираме това, което ни вълнува и е по темата. А се замисли дали не трябва ти да се засрамиш от изказа си.

# 259
  • София
  • Мнения: 2 666
Преди дни писах, че никога не съм почивала в Турция и ми е тъмна Индия.

Четох ревюта и на много места се споменава за комбинация от борова гора и море, но къде наистина е така?

# 260
  • Мнения: 368
Преди дни писах, че никога не съм почивала в Турция и ми е тъмна Индия.

Четох ревюта и на много места се споменава за комбинация от борова гора и море, но къде наистина е така?

В Анталия-Кемер. Там има много хотели с тази комбинация, минус е плажа, тъй като   брега е покрит с чакъл и пясък,а вътре в морето са камъни. Но затова пък,водата е кристално чиста.

# 261
  • Мнения: 1 710
Бързо е заметено и съм изпуснала драмата!

Пуууу, човек да не отиде на работа, значи! Всички пикантерии изпуска Simple Smile Това в кръга на майтапа, разбира се.

Май зорлем се търси повод за припирни в темата. Надявам се да не е така, че язък за добрия тон, дето държим до сега. Поддържам мненията на Ванилия и Роже.  

Здравейте!
Да попитам отново, някой има ли мнение за хотел Посейдон 4* в Мармарис?

Посейдон е приличен хотел, на който основното предимство е близостта до центъра и това, че е на първа линия. Стаите са малки, някои гледат в съседните балкони, като храна не е лош. Вече има и анекс сграда, която май е по-лоша, защото е един бивш 3-звезден хотел. Но аз не съм го посещавала, така че това са мои си предположения. Според мен е на едно ниво с Емре 4*, който май е по-евтин. Дали ще ви хареса много зависи от това каква база за сравнение имате и какви са ви очакванията.

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 21:07 от Мaрги

# 262
  • Мнения: 186

Посейдон е приличен хотел, на който основното предимство е близостта до центъра и това, че е на първа линия. Стаите са малки, някои гледат в съседните балкони, като храна не е лош. Вече има и анекс сграда, която май е по-лоша, защото е един бивш 3-звезден хотел. Но аз не съм го посещавала, така че това са мои си предположения. Според мен е на едно ниво с Емре 4*, който май е по-евтин. Дали ще ви хареса много зависи от това каква база за сравнение имате и какви са ви очакванията.
Благодаря, Марги!
Не отивам с големи надежди!
Просто дъщеря ми пожела, странно, да почиваме само двете и не можах да откажа.
Излезе ми изгодна оферта и реших да пътуваме.
В септември със съпруга ми, ще сме в Суено голф.
Малко повече ще ми дойде, но детето ми е по важно от всичко.
За първи път пожелава да почива с мен, как да не приема!?!
На 20 години е,   приех с голям ентусиазъм!
Освен това, ми заяви, че иска сама да си плати почивката!

# 263
  • Варна
  • Мнения: 10 434
Ох,Пътуваща, нищо не е в повече, щом е почивка и щом е в Турция, завиждам благородно.

# 264
  • Варна
  • Мнения: 3 925
Simple SmileSimple SmileSimple Smile за пръв път чувам някой да се оплаква , че пътувания и почивки им идват в повече.
Колкото до ''тъпата Анталия'' абсолютно некоректно е при положение, че толкова малко хора пишат ! Всеки ден мнооого хиляди хора са там , а на седмица я има 1 хубав разказ я не.Аз примерно харесвам и Гьокчеада , и Айвалък , и Чешме , ама за тях никой не пише Sad А и под Анталия обикновено се разбира от Текирова до Алания и там има стотици най - различни хотели за всевъзможни вкусове.Освен всичко друго там крилата на сезона са най - големи - от средата на април до края на октомври , защото цялата тази област е затворена към север от много високи планини . Там са единствените в Турция бананови градини.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 06:53 от peterky2002

# 265
  • Мнения: 24 467
Преди дни писах, че никога не съм почивала в Турция и ми е тъмна Индия.

Четох ревюта и на много места се споменава за комбинация от борова гора и море, но къде наистина е така?

В Анталия-Кемер. Там има много хотели с тази комбинация, минус е плажа, тъй като   брега е покрит с чакъл и пясък,а вътре в морето са камъни. Но затова пък,водата е кристално чиста.

Точно такъв плаж търсим, защото обичаме да се гмуркаме и да гледаме с маски по дъното, а това става при скалист бряг. Къде е това точно?

# 266
  • Мнения: 419
Мисля че се спрях на Espechiq holiday club в Кушадасъ, изглежда  ми добре , а цената още повече , някой с пресни впечатления,

# 267
  • Варна
  • Мнения: 3 925
на най - хубавия плаж - Лонг Бийч сте Simple Smile

# 268
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Бързо е заметено и съм изпуснала драмата!

Ако коментарът е бил в стил тъпата Анталия и подобни епитети на ниво първа група в детската градина, разбирам защо е бил доклад
Затова не питай дали нас ни е срам, че коментираме това, което ни вълнува и е по темата. А се замисли дали не трябва ти да се засрамиш от изказа си.


Пет драми изпусна!

Засрами се ти че пишеш без да знаеш какво е писано!

Единственото което написах е  - цитат от вчера:

-  "защо 99.99999 % от постовете  в темата са за ултра скъпата анталия?!  - Прекръстете темата - на море в Анталия! "

Това изтриха.

И днес включително се потвърждава това което написах -



# 269
  • Мнения: 368
Преди дни писах, че никога не съм почивала в Турция и ми е тъмна Индия.

Четох ревюта и на много места се споменава за комбинация от борова гора и море, но къде наистина е така?

В Анталия-Кемер. Там има много хотели с тази комбинация, минус е плажа, тъй като   брега е покрит с чакъл и пясък,а вътре в морето са камъни. Но затова пък,водата е кристално чиста.

Точно такъв плаж търсим, защото обичаме да се гмуркаме и да гледаме с маски по дъното, а това става при скалист бряг. Къде е това точно?

Кемер се намира на 40 км западно от Анталия.Има 53 км крайбрежна ивица и е разположен в полите на планината Таурус. Името на града идва от турската дума за "колан" заради формата на протичащата през Кемер река. Слави се с красивата си природа – море, планина и борова гора.
Има доста хотели тип холидей вилидж,които са сред борова гора. Зависи какъв ви е периода и бюджета, но там има хотели за всеки джоб.

Общи условия

Активация на акаунт