На море в Турция - тема 61

  • 67 033
  • 765
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 681
10% надолу от цената, която се опитвах да си уредя за 10 нощувки /реално 1 нощ за без пари/ ☺ , и сега съм в чуденка да чакам ли отговор от турския сайт или директно през него да я букна още сега ?

На някои офертите от Direct Booking си пише колко налични стаи има и до кога важат, така че можеш да прецениш. Иначе тези оферти също са от местни, в случая турски, агенции, но обикновено с допълнителна отстъпка в дадени периоди и ако резервираш на ваучера ще си пише коя е съответната агенция предоставяща офертата.

# 391
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 190
Момичета някой ходил ли е на почивка в Кумбургаз? Намерих много добри оферти и мислим края на Август да отидем за 7 нощувки.

Може ли малко повече инфо за този курорт? Цени тип настаняване?

# 392
  • Мнения: 75
Момичета някой ходил ли е на почивка в Кумбургаз? Намерих много добри оферти и мислим края на Август да отидем за 7 нощувки.

Може ли малко повече инфо за този курорт? Цени тип настаняване?


Цените са много ниски за 4* или 5* хотел за 7 нощувки + закуска около 500-600 лева за двама.
Хотелите,които разгледах и харесах са на първа линия,имат басейн и частен плаж.
Има си сергии,алея с палми за разходка,ресторантчета и кафенета.
На около 50км. е от Истанбул.

# 393
  • Русе
  • Мнения: 1 513
На кое море е този курорт?

# 394
  • Мнения: 75
На кое море е този курорт?

Мраморно море.

# 395
  • Мнения: 1 286
Момичета някой ходил ли е на почивка в Кумбургаз? Намерих много добри оферти и мислим края на Август да отидем за 7 нощувки.

Може ли малко повече инфо за този курорт? Цени тип настаняване?


Цените са много ниски за 4* или 5* хотел за 7 нощувки + закуска около 500-600 лева за двама.
Хотелите,които разгледах и харесах са на първа линия,имат басейн и частен плаж.
Има си сергии,алея с палми за разходка,ресторантчета и кафенета.
На около 50км. е от Истанбул.

А къде , в кой сайт намерихте тези оферти?

# 396
  • Мнения: 4 125
Началото на юни бяхме в рамада кушадасъ и останахме изключително доволни
В тази връзка бихте ли препоръчали подобен хубав хотел , който да не е на първа линия, което ще го направи доста по-евтин.
Няма значение от курорта

# 397
  • Мнения: 62

На някои офертите от Direct Booking си пише колко налични стаи има и до кога важат, така че можеш да прецениш. Иначе тези оферти също са от местни, в случая , агенции, но обикновено с допълнителна отстъпка в дадени периоди и ако резервираш на ваучера ще си пише коя е съответната агенция предоставяща офертата.

Реших преди да направя резервацията да звънна да ги попитам , тъй като действително изписва че остават 10 свободни стаи за въпросния период, а и вече ми се иска да приключа с резервацията и да остане само нетърпението ☺. Е или са много сбъркани или аз не успях достатъчно ясно да им задам въпроса си, отсякоха директно че не приемат такава резервация през Direct Booking 🤪, защото нямали договор с тях.
Сега се чудя да им напиша ли един мейл , пък току виж попадна на по- адекватна реакция 🤔

# 398
  • Мнения: 75
Момичета някой ходил ли е на почивка в Кумбургаз? Намерих много добри оферти и мислим края на Август да отидем за 7 нощувки.

Може ли малко повече инфо за този курорт? Цени тип настаняване?


Цените са много ниски за 4* или 5* хотел за 7 нощувки + закуска около 500-600 лева за двама.
Хотелите,които разгледах и харесах са на първа линия,имат басейн и частен плаж.
Има си сергии,алея с палми за разходка,ресторантчета и кафенета.
На около 50км. е от Истанбул.

А къде , в кой сайт намерихте тези оферти?



Първо гледам цените в Booking, след това пиша имейл на съответния хотел и има поне 50лв. разлика.
Когато комуникираш с хотела е по-евтино.

# 399
  • Мнения: 1 286
И аз разгледах букинга сега за Кумбургаз, за началото на септември, има страхотни оферти! Вярно, че са само със закуска, но това е идеален вариант за късна втора почивка, преди началото на учебната година и в края на летния сезон!!

# 400
  • Мнения: 681

На някои офертите от Direct Booking си пише колко налични стаи има и до кога важат, така че можеш да прецениш. Иначе тези оферти също са от местни, в случая , агенции, но обикновено с допълнителна отстъпка в дадени периоди и ако резервираш на ваучера ще си пише коя е съответната агенция предоставяща офертата.

Реших преди да направя резервацията да звънна да ги попитам , тъй като действително изписва че остават 10 свободни стаи за въпросния период, а и вече ми се иска да приключа с резервацията и да остане само нетърпението ☺. Е или са много сбъркани или аз не успях достатъчно ясно да им задам въпроса си, отсякоха директно че не приемат такава резервация през Direct Booking 🤪, защото нямали договор с тях.
Сега се чудя да им напиша ли един мейл , пък току виж попадна на по- адекватна реакция 🤔

Те договор с Direct Booking нямат, договор с тях ще имаш ти, а те от своя страна имат договор с турски агенции, които ще резервират и платят хотела, което е написано и на самият ваучер, както има и "спешен" телефон на агенцията за всеки случай, какъвто до сега не е имало. В хотела ще има резервация направена за теб от турската агенция.

Ползвал съм Direct Booking много пъти за добри оферти по-време на сезона, за това и ги препоръчвам. Ако имаш някакви други въпроси, Direct Booking си имат и чат, а дали ще си губиш времето да чакаш отговор от хора, които няма да знаят за какво ги питаш си е вече твоя работа. 

# 401
  • Мнения: 1 377
Здравейте,
За почивалите във Vogue Bodrum, някой знае ли цените на шатрите на плажа - само те не са включени в UAL.. просто съм любопитна.
Мерси Simple Smile

# 402
  • Мнения: 413
Здравейте,
За почивалите във Vogue Bodrum, някой знае ли цените на шатрите на плажа - само те не са включени в UAL.. просто съм любопитна.
Мерси Simple Smile

90 или 100 евро на ден, трябва да ги запазите предварително. Към тях има сервитьор, който ви обслужва цял ден, приятно е, ползвала съм шатра (pavillion) в други хотели, много е приятно. Особено ако не можете да намерите хубави места на плажа.

# 403
  • Мнения: 1 377
Здравейте,
За почивалите във Vogue Bodrum, някой знае ли цените на шатрите на плажа - само те не са включени в UAL.. просто съм любопитна.
Мерси Simple Smile

90 или 100 евро на ден, трябва да ги запазите предварително. Към тях има сервитьор, който ви обслужва цял ден, приятно е, ползвала съм шатра (pavillion) в други хотели, много е приятно. Особено ако не можете да намерите хубави места на плажа.

Мерси това ми трябваше да знам ...
Малко е скъпичко ако е така ... но ... иначе хотела ни хареса първоначално

# 404
  • София
  • Мнения: 21
Здравейте,
мисля през септември да отидем до Бодрум, за сега съм си спряла на BODRUM HOLIDAY RESORT & SPA 5*. Ще се радвам ако ми предложите и други хотели. Става въпрос за двама, до 2000лв. за двамата, със самолет за септември 11 или 18.

Общи условия

Активация на акаунт