На море в Турция - тема 61

  • 67 100
  • 765
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 3 943
средата на септември има опасност от повечко вятър и да не става за плаж

# 406
  • Шумен
  • Мнения: 15
Здравейте,
За първа година ще почиваме в Турция и сме си избрали Бодрум. Резервацията ни е за началото на септември в Armonia Holiday Village & Spa.
Ще помоля хората почивали там да споделят опит, не намерих мнения за този хотел предходните теми и постове!
Благодаря Ви!
Слънчеви почивки и емоции през цялото лято!

# 407
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Къде мога да погледна прогноза за времето са следващата седмица в Белек? Някакви изпитани сайтове, които ползвате?
Дойде момента Simple Smile, утре заминаваме за една седмица в Гюрал Премиер Белек.

# 408
  • Мнения: 413
Къде мога да погледна прогноза за времето са следващата седмица в Белек? Някакви изпитани сайтове, които ползвате?
Дойде момента Simple Smile, утре заминаваме за една седмица в Гюрал Премиер Белек.

Аз ползвам AccuWeather:
https://www.accuweather.com/bg/tr/belek/316965/july-weather/316965
Следя ден за ден тук, и ако има дъждовни/облачни дни, които не стават за плаж си планирам разходка/екскурзия/шопинг.
Вмомента би трябвало да е 37-40 градуса.

# 409
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Къде мога да погледна прогноза за времето са следващата седмица в Белек? Някакви изпитани сайтове, които ползвате?
Дойде момента Simple Smile, утре заминаваме за една седмица в Гюрал Премиер Белек.

От 33 до 39 градуса се въртят темп. по турските  курорти в зона Азия.

-  Чанаккале 33 градуса
-  Кушадъсъ  36 градуса   -   вилает Айдън  39 градуса
-  Дидим   34 градуса 
-  Мармарис  37 градуса
-  Анталия    37 градуса
-  Белек     35 градуса

-  Алания      27  градуса

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Благодаря, погледнах температурите, височки са си...за мен не са проблем, дано мъжете ми издържат Simple Smile

# 411
  • Мнения: 62

Те договор с Direct Booking нямат, договор с тях ще имаш ти, а те от своя страна имат договор с турски агенции, които ще резервират и платят хотела, което е написано и на самият ваучер, както има и "спешен" телефон на агенцията за всеки случай, какъвто до сега не е имало. В хотела ще има резервация направена за теб от турската агенция.

Ползвал съм Direct Booking много пъти за добри оферти по-време на сезона, за това и ги препоръчвам. Ако имаш някакви други въпроси, Direct Booking си имат и чат, а дали ще си губиш времето да чакаш отговор от хора, които няма да знаят за какво ги питаш си е вече твоя работа. 

Благодаря, и преди го бяхте написал, но явно не съм проследила правилно мисълта ви , и направо резервирах, че даже и застраховка срещу отменяне си добавих , че миналата година една варицела ни събори 2 дни преди полета и сега се презастраховам 😊
Слънчеви дни 🔆🔆🔆

# 412
  • Бургас
  • Мнения: 193
Здравейте,
мисля през септември да отидем до Бодрум, за сега съм си спряла на BODRUM HOLIDAY RESORT & SPA 5*. Ще се радвам ако ми предложите и други хотели. Става въпрос за двама, до 2000лв. за двамата, със самолет за септември 11 или 18.

Миналата година бяхме в края на септември в Бодрум - Titanic Delixe - страхотен във всяко едно отношение. Тази година чувам, че доста са качили цените, но все пак може да се поогледате за оферта. Simple Smile

# 413
  • Мнения: 775
Здравейте,
мисля през септември да отидем до Бодрум, за сега съм си спряла на BODRUM HOLIDAY RESORT & SPA 5*. Ще се радвам ако ми предложите и други хотели. Става въпрос за двама, до 2000лв. за двамата, със самолет за септември 11 или 18.

Миналата година бяхме в края на септември в Бодрум - Titanic Delixe - страхотен във всяко едно отношение. Тази година чувам, че доста са качили цените, но все пак може да се поогледате за оферта. Simple Smile


търси се пассат някакъф 2004-2005 за 2000 лв
вие  предлагате 2016-2017 бмв Simple Smile

# 414
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Момичета, набързо, че нетът е слаб а и трудно пиша на телефон.
ЗАБРАВЕТЕ ЗА ЕФТАЛИИТЕ!
Като се прибера, ще ви разправям Sad

# 415
  • Мнения: 681
Благодаря, и преди го бяхте написал, но явно не съм проследила правилно мисълта ви , и направо резервирах, че даже и застраховка срещу отменяне си добавих , че миналата година една варицела ни събори 2 дни преди полета и сега се презастраховам 😊
Слънчеви дни 🔆🔆🔆

Радвам се, че всичко се е уредило, хубаво почивка и ще чакаме отзиви.

# 416
  • в белята
  • Мнения: 536
Здравейте,
В сряда се върнахме от LONICERA RESORD&SPA ALANYA и да дам своята оценка за него:
1.Храна - нищо уау.Добре приготвена.Съставки - всякакви комбинации на ориз,картоф,бамя,броколи,домат ,агнешко,телешко и един вид риба ( на пара и пържена).От тестените - мекици,пиде,пица,сусамени гевречета,гюзлеме.Десертите няколко вида баклави (хубави с много ядки ),сютляш , пастички с нишесте крем и плодове (ябъли,круши,праскови,диня,пъпеш,сливи,портокал).Сладолед на сладоледения бар - алгида - ванилия,ягода и шоколад.Кафе от машината (бляк) и турско кафе в сладкарницата.На лоби бара - хубаво шампанско,J&B уиски и разни непознати за мен марки джин,водка.Коктейлите не ми харесаха.Бирата - Ефес наливна.
2.Плажа е пясъчен ,полегат и чист.Водата в момента е чай.Ивицата обече не е голяма и шазлонгите са наблъскани един до друг и пак няма достатъчно.След 9 часа си е абсолютен късмет да намериш нещо."Аква парка" изобщо не е голям и децата не бяха впечатлени.Отваря в 10,30 часа и се нареждаш пак за да си вземеш шазлонг.Няма достатъчно гуми за спускането по едни от пързалките и е голяма чакане да се вредиш.Около басейните по може да си намериш място по всяко време.ВНИМАНИЕ плочките са адски хлъзгави - в хотела видях страшно много и деца и възразстни със счупени ръце и зашити брадички.Турската баня с масаж беше добре "само" за 25 евро.
3.Стаите .Бяхме си платили за фамилна стая,но ни настаниха в супериор.Не съм протестирала за смяна ,защото децата се влюбиха в джакузито на терасата.Чисти се всеки ден,веднъж смениха чаршафите.Това което ме изкефи са гривните с чип с ,които си отваряхме стаята ,няма в кой е ключа и с какво да заменя картата ,та да охлажда климатика стаята докато ни няма.
4.Полет и трансфер.Тази година летяхме с АЛЛЮБО , в най-добрия случай самолета беше на 20 години ( този модел се е произвеждал от 1979 до 1999год).Не сме чакали кой знае колко за чекиране или за вземане на багажа.Трансфера беше обаче ужасен за хора за 4 хотела и разтояние не повече от 80км - 3 часа и половина!!!
5.Медицинска застраховка.Още в автобуса ни предупредиха ,че застраховката не важала за слънчеви изгаряния !!!Да не сме седяли на плажа между 13часа и 16 часа.Моите деца получиха възпление на ушите, та разбрахме как действа системата.Обаждаш се на Алианц.После ти се обаждат от клиниката ,с която имат договор и ти пращат кола да ви вземе от хотела и после да ви върне.
6.Лунапарка.Нямам наблюдение ,защото моите деца непоискаха дори да идем до там.Анимацията също не им беше интересна.
7.Интернет.Има покритие на всякъде.От всякъде съм провеждала вайбър разговори без проблем.Най-силен е в лоби бара иначе.

Последна редакция: сб, 06 юли 2019, 10:49 от г-жа Шапокляк

# 417
  • Мнения: 681
"Супериор" е всъщност "Супериор суит" и в сравнение с фамилната стая има по-малко истински легла, една баня по-малко, но пък балкон с джакузи, мислен е като апартамент за двойки, иначе като големина са еднакви.

Между другото забелязах, че на сайтa им седи интересен надпис за ранни резервации за лятото на 2020... иновативно решение. Grinning



http://lonicera.com.tr/index-en.html

# 418
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Момичета, набързо, че нетът е слаб а и трудно пиша на телефон.
ЗАБРАВЕТЕ ЗА ЕФТАЛИИТЕ!
Като се прибера, ще ви разправям Sad
Какво се е случило??? Anguished

# 419
  • Мнения: 2 418
Момичета, набързо, че нетът е слаб а и трудно пиша на телефон.
ЗАБРАВЕТЕ ЗА ЕФТАЛИИТЕ!
Като се прибера, ще ви разправям Sad
Какво се е случило??? Anguished
Ще чакаме да разкаже,но чувам не особено добри отзиви за тази верига!

Общи условия

Активация на акаунт