На море в Турция - тема 61

  • 67 055
  • 765
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 185
Аз не видях отговора на дамата, която беше писала да забравим за Ефталиите, дали писа 🙄

# 481
  • Стара Загора
  • Мнения: 516
Аз не видях отговора на дамата, която беше писала да забравим за Ефталиите, дали писа 🙄

За сега няма отговор, не е писала. Аз чакам с нетърпение да разбера какво точно не е наред в Ефталиите според нея. Може би ще пише когато се прибере в България.

# 482
  • Мнения: 52
Може ли да ми дадете мнения за хотел le blue kusadasi и labranda ephesus...

# 483
  • София
  • Мнения: 126
Както писах, ще почиваме в Мармарис, като ще пътуваме до летище Милас (Бодрум).
Не знам от кое се вълнувам повече, duty free зоната или почивката?!

Не съм летяла до сега до Милас, може ли някой да каже какви марки се предлагат Simple Smile

# 484
  • Варна
  • Мнения: 495
Може ли да не цитирате тези "чаршафи" , благодаря .
Помъчих се да скрия текста, но нещо не ми се получи. Съжалявам !

AIR, благодаря за уточнението, за шезлонгите !

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 17:30 от ninoto

# 485
  • Мнения: 103
На вниманието на Админа:
От вчера имам 2 коментара. Но не знам по какви причини първия ми коментар е "премахнат"? Не помня да, съм нарушил правилата....
Така  не е добре. Още повече никъде с нищо не, съм обидил някого.
И горе долу имаше информация за Роял Сегинус. Тази година ни беше за втори път. Без туй хотела е трети сезон тази година.Пак повтарям: за зеленината, за алкохола, че нямало зеленина, че алкохола не е бил добър и прочие, НЕ СЪМ съгласен!
Мотивирах се, защо?

Че е скъп е скъп. И съм съгласен, че хотели с по висок клас са по евтини тази година. Но определено цената, която сме платили за Сегинус си заслужава! От Роялите може би е един от най хубавите хотели. Разбира се, че не омоложавам другите...
С удоволствие бихме повторили пак заради детето. Въпреки, че аз бих желал, например Адаля Елит или някой друг хотел от същия клас.... Но ще видим.
Слънчеви почивки на всички!

# 486
  • Мнения: 9 484
Съмнявам се, че тук ще отговори модератор.
Има тема за въпроси и отговори към тях, по-добре пишете там.

# 487
  • София
  • Мнения: 1 420
Deniz80 взели са се насериозно, никакви обяснения, поне не логични ми дадоха на мене. Мишоци. Чао, ще се видиме след месец за обида.

# 488
  • Мнения: 6 298
Deniz, ако си написал два поста един след друг ти ги трият и дори може да те блокират за известен период от време да не можеш да пишеш във форума и лични съобщения. Имат някакви нови правила.

# 489
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Deniz80 Напиши отзив за хотела.Аз се интересувам колко е разтоянието от хотела до плажа,работното време на луна парка и с другият Роял ползват ли нещо общо?

# 490
  • Варна
  • Мнения: 10 545
Точно, заради двете последователни мнения се е случило, Дениз, не се кахъри. А от Валерко някой се е оплакал, за да го баннат.
Аз няколко пъти написах, че за мен, даден хотел, може да е най-прекрасния, но за друг да не е и че е важно, дали са ти "пресни,още топли" мненията за хотела.

# 491
  • Варна
  • Мнения: 765
Понеже пътуването ни за това лято наближава имам въпрос относно преминаването през Истанбул. Обикновено минаваме през Султан Мехмет, т.е. средния мост, около полунощ, но сега гледам че постоянно има ремонт и задръствания. Някой скоро да му се е случвало да минава през този мост около полунощ? Как е положението с ремонта и задръстванията? Дали се минава спокойно или не?

# 492
  • Мнения: 1 710
Здравейте, може ли мнение за хотел Club Calimera Serra palace Сиде?

Ето едно мнение от миналата година https://bg-mam.ma/p/1046625/37019325

lolitaa, до колкото помня, duty free зоната в Бодрум е по-малка, отколкото в Анталия, освен това цените на няколко артикула, които съм сравнявала, са по-скъпи отколкото на летището в София, така че не знам дали ще ви впечатли особено точно това.

Аз не видях отговора на дамата, която беше писала да забравим за Ефталиите, дали писа 🙄

За сега няма отговор, не е писала. Аз чакам с нетърпение да разбера какво точно не е наред в Ефталиите според нея. Може би ще пише когато се прибере в България.

И на мен ми е интересно, защото беше писала, че е ходила няколко пъти в Ефталия, така че е запозната с условията. Явно нещо друго я е разочаровало.

AIR, благодаря за отзива! Много се радвам, че ви е харесало.

# 493
  • Мнения: 775
Понеже пътуването ни за това лято наближава имам въпрос относно преминаването през Истанбул. Обикновено минаваме през Султан Мехмет, т.е. средния мост, около полунощ, но сега гледам че постоянно има ремонт и задръствания. Някой скоро да му се е случвало да минава през този мост около полунощ? Как е положението с ремонта и задръстванията? Дали се минава спокойно или не?

след полунощ се минавa с 5-6 коли през Истанбул
не е кои знае какво да се премине Истанбул по сред нощ..
работата е след Истанбул - особенно нощно време
от Гебзе до Адапазари на места се затваря магистралата през ноща.. и тогава става работата - оставате посред камиони тирове и чакате с часове да напреднате някои километър

 Гебзе - Адапазаръ - д100 е да ви е алтернативата..
или мост/ферибот Гебзе - Бурса - Ескишехир..

***
Този петък
изход две посоки
понеделник ве4ер - вход две посоки ще е лудница..
понеделник - пра3ник.. града се прелива насам натам Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 13:21 от BsrnX

# 494
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
BsrnX,
Ние ще минем (живот и здраве) по това направление към Бурса. Искаме директно през новия мост,ако не е безбожно скъп,че сигурно има причина да няма кой знае какво движение. Значи ли това,че не е нужно да се тревожа от ремонти/ задръствания?

Общи условия

Активация на акаунт