ОТКРАДНАТ ЖИВОТ🎬тема 86

  • 25 173
  • 731
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 134
Благодаря, момичета!💋
Обичам тежки, тъжни филми.
Извинявам се за спам-а, но Велислав ми е любимец и не можах да пропусна коментар 😀

# 496
  • Мнения: X
На мен "Лошо момиче" не ми хареса, но няма общо с тийн комедиите.

# 497
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Сладурана е
Скрит текст:
Не качи случайно точно тези две снимки, нали Stuck Out Tongue Winking Eye

Да, не се чувствам грам виновна Simple Smile И още една щях да кача, но уви.

"Лошо момиче" ми хареса, но трябваше да е по-стегнат.

# 498
  • Мнения: 1 560
Я кажете къде мога да го гледам "Лошо момиче", че така и още не съм..
Да не е офтопик, Любомира ми харесва, ама ще видим как ще я навържат. С Пенев може да се получи интересно ако го направят както трябва.

# 499
  • Мнения: 9 486
Лошо момче и аз не успях да го гледам, ще го пробвам, щом казвате, че е добър.

Интересно ми е какво са замислили за връщането на Сашко и Калин и се надявам да е достоверно.
Доколкото схванах и двамата /или само Сашко?/ се прибират за малко, но неочаквани обстоятелства ги принуждават да останат.
Първото ми предположение беше проблем с Евгения, но пък сега от снимките си изглежда наред. Но пък нали те няма да се включват в началото на сезона, ще видим.
Ако не бъркам, при едно от връщането на Сашко ило Биляна имаше някакъв намек, че не са много щастливи, нещо подобно си спомням.
И да речем, тя може да си остане с детето в Англия без проблем, обаче Наталия? Ще я оставят някъде по джунглите ли?
Любопитно ми е какво са замислили за тях с Калин и дали той ще се появи за кратко.

# 500
  • Мнения: 6 161
Само да не върнат  Наталия и тя пак да се метне на Калин...
По някаква причина изобщо не ме вълнува завръщането на Василев и Генадиев .Вероятно  не ме е трогнала  историята им /поне както е представена/ .

# 501
  • Мнения: 9 374
Нова снимка от Марта. Тия дни и тя доста се отпусна да качва снимки.

# 502
  • Русе
  • Мнения: 1 781

И да речем, тя може да си остане с детето в Англия без проблем, обаче Наталия? Ще я оставят някъде по джунглите ли?
Любопитно ми е какво са замислили за тях с Калин и дали той ще се появи за кратко.

Не знам дали има връзка, но Дария Симеонова беше написала в Инстаграм профила си, че скоро се връща на снимки и търси детска кухня за бебето. Аз лично нямам против да върнат и нея, стига да не са измислили нов разрив между двамата с Калин.

Мен пък ми омръзна с драмите на Огнянова, Табаков и сие и много повече ме трогват Калин и Александър.

# 503
  • Мнения: 9 628
Марта се върна от вакнция и трябва да се разпише Grinning

Мен този новият Методиев ми е интересно как ще дойде в болницата и дали окончателно приключихме тогава с Фотев. Дали е "бизненсмен" като Фотев? Дали първото му удване в болницата е с проблема с жена му или още от началото ще е присъства?

Че то Табаков е единственият нов персонаж изигран от известен актьор, на когото екранното време бе като на второстепенен герой. Кога чак пък успяха драмите му да писнат на някого? Joy
Зорница и Мазови също бяха на заден план през седми сезон.

# 504
  • Мнения: 9 486
Преди малко хванах в последния момент кратко промо, от тези по 2-3 секунди. Евгения, облечена в черен костюм и блъскаше, плачеше в шкаф/стена, не успях да видя добре.
Мисля, че е нов кадър, но не съм сигурна, поне не ми е позната сцената.

Предполагам вече трябва да пуснат и дълго промо.

# 505
  • Мнения: 9 628
Старо е от Св. Кирил. Директорския кабинет.

Излагат се!!! Закъсняват с промото за сезона, май няма да има такова. Да очакваме това с кадри от новите епизоди.

# 506
  • Мнения: 9 374
Оо, Майче, те Мазови като семейство бяха на заден план, но Мазов доста се изяви. Като се сетя какви ги надроби на Ина, каква злоба демонстрираше, а тук доста го отнесе. Като цяло май на преден план бяха Галя и Петър, за компенсация, че в 6ти сезон особено той беше като второстепенен, а тя заради майчинството на актрисата, се появи точно 3 пъти. Grinning

Последна редакция: вт, 20 авг 2019, 22:01 от yanitsa.s

# 507
  • Мнения: X
Зорница и Мазови също бяха на заден план през седми сезон.
За миг се замислих за какво ставаше дума в седми сезон. Joy Без майтап! Но се сетих - Банков кихна и излекува рак, а Ина хвърли топа...буквално се хвърли.

Промото го очаквам в четвъртък или петък - точно по график, като предишните сезони. Не се бавят за момента.

# 508
  • Мнения: 9 628
Нямаха своя централна история и бяха на заден план. Главни бяха Поли, Галя, Петър, Ина и Христо донякъде. Другите я ги имаше в епизодите, я не.
Както казва Моски - Юруков беше най-скъпоплатеният статист Joy

Гневното промо съм на 99% убедена, че го пуснаха в средата на август.

# 509
  • Мнения: X
Ей, да бе, вярно! Поли!
С Галя и Петър не помня какво стана...ожениха се, но само единият имаше първа брачна нощ. А, Галя имаше младо гадже в началото.
Зорница се подстрига.

Спомените се връщат Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт