ОТКРАДНАТ ЖИВОТ🎬тема 86

  • 25 105
  • 731
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 989
Нужно е някакво припомняне кои са тези двамата за зрителите започнали да следят сериала след Банков и компания. А може да изникнат и неподозирани досега моменти от миналото. Не очаквам много от тази история, но то вече нямам и никакви очаквания.

# 616
  • Мнения: 9 622
За част от зрителите ще бъдат непознати и нови персонажи Калин и Александър Grinning

# 617
  • Мнения: 3 732
Загледах сериала от трети - четвърти сезон някъде. Гледах го когато мога, сега пак ще е така. Хванах кадри с Виолета и за мен си остана най - добрия злодей в сериала. Калин го помня с количката и как проходи на инат.

Кои са Александър и Генадиев?

# 618
  • Мнения: 9 374
Генадиев е човекът, който размени бебетата, биологичният баща на Александър. Той беше директор на болницата до края на 3ти сезон, после умря в катастрофа. А Александър е другото бебе, което беше сменено с Калин. Той попадна в болницата без да знае истината.

# 619
  • Мнения: 9 485
Сега гледах промо за Пътят на честта, би следвало вече и за ОЖ да пускат, защо го бавят?!

Да попитам за този сериал има ли тема, изглежда ми нещо като Денят на бащата.

# 620
  • Мнения: 9 622
Само те си знаят защо не са го пуснали. Направо за премиерата да дават, от сезонното смисъл няма Grinning

Дианаааа, учи се от екипа и пускай по-ясно сценария! Joy

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 08:36 от maichetoooo

# 621
  • Мнения: 9 485
Брей, Софчето добре са я издокарали.
Не бях срещала скоро снимки с Неда и се чудeх дали не са я шитнали покрай Карамазов, но явно снима.
Дано само не гледаме страдания райкови емнайста част!

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 09:44 от Вαнилия*

# 622
  • Мнения: 9 065
Пу пу какъв е сладур тук Пенев Simple SmileИ Юруков ми харесва с къдрите Simple Smile

# 623
  • Мнения: X
Ех, тоз Врабчев! Heart Eyes И като се усмихне, е готин Joy Искам си лафчетата

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 10:17 от Анонимен

# 624
  • Мнения: 9 622
На Юруков как му се спи 😂
И аз бях почнала да си мисля, че Неда няма да участва,ама явно си е тук.

# 625
  • София
  • Мнения: 27 187
Пътят на честта със сигурност няма да гледам, че много ще ми станат...
А и ще следя това новото шоу по Нова, дето е като Сървайвър, ама не съвсем.

Дона,
чудят се вече какво да измислят. Няма да е лошо с няколко ретроспекции да ни разкажат историята им, че сигурно за едно 50% от пишещите тук Калин и Алекс ще са напълно непознати хора.
Шоуто се дели на две епохи. До 3 сезон - основната история и после от 4 сезон - ерата на Банков и рекордния брой теми, мнения и пр. тук и по социалните мрежи + според тях, най-добрите рейтинги.

# 626
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Пътят на честта няма да е като Денят на бащата.
 52 серии са много за стегната и точна история.

# 627
  • Мнения: 1 745


От Гергана Стоянова 😊

Може би наистина София да е действащ директор в момента.

# 628
  • Мнения: 12 406
Тази снимка дали ще издържи по-дълго от онази на Бекярски? Joy

# 629
  • Мнения: 9 622
Моски, Джинът вече излезе от ламапата, тъй че.....Joy
Ама как са ги наредили - цветните екипи в дясно, тъмните в ляво Joy

И аз това си помислих за София. Кой и с какъв акъл я е назначил нея за директор, а не Романова или Пешо, които са далеч по-удачен избор. Дори Марио е бивш директор.

Общи условия

Активация на акаунт