СЕДМИ КЛАС. Втора изпитна 10.06 - 20.06.2019

  • 82 806
  • 2 288
  •   1
Отговори
# 1 665
  • София
  • Мнения: 7 064
Да, тогава все още oblachna Grinning

https://www.bg-mamma.com/?topic=1045794
Ето, има и полезни неща в нея, свързани с пубертета на децата, но към 35-40 стр нещата излизат извън контрол! В най-добрият смисъл... Joy
Ако някой страда от безсъние, като Белинда, може да почете.

# 1 666
  • Мнения: 4 098
Селена - сфера. Зечова - вероятности. Детето - торба с топчета.
Значи утре ще се пада спортния тотализатор.

# 1 667
  • Мнения: 21 455
Да не забравяме водата. Сипах си. Пак.
Ко? Вода? Не! Joy

# 1 668
  • София
  • Мнения: 109
В ума ми е една мисъл, която прочетох някъде назад из темата:"да не сме ги родили за едно НВО, я?"
И така, скъпи мами, спокойна нощ на вас и дано утре децата ни имат късмет и успеят да покажат всичко, което са научили!
 Математиката е една прекрасна наука, която ни учи да разсъждаваме логично. Независимо от резултатите всичко, което децата ни са усвоили ще им бъде от полза в един момент и всяко усилие си заслужава!

# 1 669
  • Мнения: 815
Селена - сфера. Зечова - вероятности. Детето - торба с топчета.
Значи утре ще се пада спортния тотализатор.
Ааа, моля, моля! По "новите стандарти" топчетата са още в първи, втори клас! В неделя пак ги преговаряхме с малката ( втори клас), заради предстоящо състезание. Grinning

# 1 670
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Моля ви за отговор отново - не разчитам указанията правилно. В колко часа най-рано може да почнат да излизат децата?

# 1 671
  • Мнения: 21 455
Моля ви за отговор отново - не разчитам указанията правилно. В колко часа най-рано може да почнат да излизат децата?
Може да напусне залата и сградата не по-рано от първите 60 минути на част 1, както и по всяко време след това, в случай че е приключил окончателно и е предал надлежно запечатана изпитната си работа.

# 1 672
  • София
  • Мнения: 12 058
Да, тогава все още oblachna Grinning

https://www.bg-mamma.com/?topic=1045794
Ето, има и полезни неща в нея, свързани с пубертета на децата, но към 35-40 стр нещата излизат извън контрол! В най-добрият смисъл... Joy
Ако някой страда от безсъние, като Белинда, може да почете.

Ооо, Слънчева, не само тази тема е култова - поне 4-5 са.

# 1 673
  • Мнения: 815
Моля ви за отговор отново - не разчитам указанията правилно. В колко часа най-рано може да почнат да излизат децата?
Стойте до последно, ако няма друга причина!

# 1 674
  • София
  • Мнения: 301
И аз си сипАх,бЕло,чакам да се добера до кревата! Младежа яде 1 час докато гледа клипчета,сега се къпе.... Кое време стана Scream ? Няма да се ядосвам Евгени!
Чанта приготвена,бележка,бележник,чертожни,вода. Едно сурово барче седи още от БЕЛ - за всеки случай. Не вярвам и сега да го изяде.

Загледах бланката, визуално не виждам разлика в листата за белова и чернова.
Моника 🌹, благодаря за напомнянето! Обърнах внимание на чавето,дано не се отплесне  😞

# 1 675
  • София
  • Мнения: 7 064
Санака,
Скрит текст:
Не е, но днес я изчетох отново и съм се смяла със сълзи на откровенията ни!
Другите са след първото класиране, но са доста пиперливи! Който иска, ще ги открие. 😉

# 1 676
  • София
  • Мнения: 6 176
Назад в темата някой беше пожелал силата да бъде с тях. По случайност, понеже си избира първата попаднала му тениска, утре героите от Междузвездни войни ще пеят на гърдите му. Дано и изпита му мине като песен.

Успех на децата!

# 1 677
  • София
  • Мнения: 3 680
Ха и аз се бях спряла на една сива тениска с герой от междузвездни войни! Но накрая се отказа...избра си червена😀
Така ми вдигна нервите като за последно тази година, че досега е решавал НВО от предишните години за наказание! Не бЕло водка с уиски да омешам пак няма да се кротна! Лягам си...че ще го набия накрая,нищо че е с глава над мен.
Утре ще ми мине...ама сега да не ми се мярка вече.

# 1 678
  • София
  • Мнения: 1 537
Моля ви за отговор отново - не разчитам указанията правилно. В колко часа най-рано може да почнат да излизат децата?
Стойте до последно, ако няма друга причина!
Ninanb, тежка задача с тези албумчета точно утре! Реално е както го е написала Дидева. Тя и вчера го разяснява. Ако някой реши да не пише по част 2, може и на 60тата мин да си излезе. Но едва ли ще има такива деца. Така че по-реалния час е след 11.
Слънчева, култови реплики си цитирала! Днес се рових и аз в таз тема ( преди НВО МАТ) и с глас се смях на мейла даден от Белинда. Утре ще се утешавам с култовата, поне докато се обади младежа. Че това чакане не си е работа. Класната ги "отвлича" на екскурзия петък-понеделник и ще ги разсее. Но от понеделник до 26-27 как ще я караме...?
Нека Силата да е с тях!

# 1 679
  • София
  • Мнения: 2 768
Да не забравяме водата. Сипах си. Пак.
Ко? Вода? Не! Joy
Изпуснала е “к”-то, щото много е поела вече 🤣🤣🤣

Общи условия

Активация на акаунт