Картите на Мадам Ленорман ( 14 тема)

  • 21 414
  • 758
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 674
Здравей Рози, може ли и аз да се вкюча? Simple Smile
за отношенията ми с Н. Дали ще оправим отношенията си и да се съберем? благодаря ти :*
дърво-звезда-пръстен
много хубави карти .... мечтите се сбъдват!  Човека Н ще се върне в живота ти, че  и предложение за брак може да има скоро   bouquet
Златни ти уста, а до какъв период, или ставам нагла вече? Blush

Не си никак нагла,  това си е  по темата към първия въпрос   Laughing  теглих : жена-конник-часовник
до месец и половина, ако са ми правилни изчисленията. А и конника  потвърждава, че скоро ще има новини  + часовника- че времето наближава  Heart Eyes Ще се радвам на ОВ като стане Peace




Последна редакция: нд, 23 юни 2019, 02:17 от roza66

# 106
  • Мнения: 157
Рози, аз ще се самоцитирам, че остана някъде назад и разбира се, когато имаш време Flowers Hibiscus

Рози, много си права за случая на моите близки. Постоянно се събират и разделят, и не знаят на къде да тръгнат. Ще дам отзиви след няколко седмици какво се е случило.
Ще те помоля за още едни карти по моя случай. Х. иска да прекратим връзката си. Окончателно ли е това негово решение или има някаква надежда?

# 107
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
Рози, много си права за случая на моите близки. Постоянно се събират и разделят, и не знаят на къде да тръгнат. Ще дам отзиви след няколко седмици какво се е случило.
Ще те помоля за още едни карти по моя случай. Х. иска да прекратим връзката си. Окончателно ли е това негово решение или има някаква надежда?

mechopooh1,  благодаря ти , че се самоцитира, защото това съм го подминала, без да искам Peace
изтеглих:писмо-жена-кула-кръст
не искам да съм лош вестител, но картите не са никак обнадеждаващи. Решението е крайно . в този случай кулата с кръста е тотална раздяла, без никакви надежди. Много съжалявам Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 23 юни 2019, 02:17 от roza66

# 108
  • Мнения: 23
roza66 Може ли до помоля да погледнеш М. дали няма друга, защото от ден на ден виждам все по-малко път напред за нас и имам съмниния, че може и да има друга?

# 109
  • Мнения: 34
Рози, дали може да ми метнеш едни карти и на мен.
С моя приятел сме в доста голяма криза, интересува ме дали ще успеем да излезем от нея и да останем заедно или ще се разделим и няма шанс за нас?

# 110
  • Мнения: 16
Здравей Рози, може ли и аз да се вкюча? Simple Smile
за отношенията ми с Н. Дали ще оправим отношенията си и да се съберем? благодаря ти :*
дърво-звезда-пръстен
много хубави карти .... мечтите се сбъдват!  Човека Н ще се върне в живота ти, че  и предложение за брак може да има скоро   bouquet
Златни ти уста, а до какъв период, или ставам нагла вече? Blush

Не си никак нагла,  това си е  по темата към първия въпрос   Laughing  теглих : жена-конник-часовник
до месец и половина, ако са ми правилни изчисленията. А и конника  потвърждава, че скоро ще има новини  + часовника- че времето наближава  Heart Eyes Ще се радвам на ОВ като стане Peace





Благодаря ти, ще дам, ще дам. Без значение за времето. Blush

# 111
  • Мнения: 94
Скрит текст:
Добро утро на всички! Nature Sunny
Рози, бихте ли погледнала какво ще Ви кажат картите на въпрос Има ли смисъл да обжалваме решението на съда при дело за делба. Сегашното решение не ни удовлетворява. Благодаря предварително!

дърво, кулата, облаци
при тези карти се показва, че е безсмислено да се обжалва, защото нещата ще вървят трудно, и ще загубите време, нерви и пари. Облаците ясно казват- не поемайте риск, нещата няма да се променят...до тях е кулата с дървото, непоклатими карти. Peace



Благодаря, Рози. Аз изтеглих онлайн Конник, мъж и къща, видя ми се добра комбинация, защото делото се води от името на баща ми.
Жалко, наложи се да вземем решението още в петък и ще обжалваме. То просто е крайно нечестно и... Ще се надяваме на чудо.

# 112
  • Мнения: 118
Рози или Марбея мога ли да Ви помоля да ми хвърлиш едни карти по един странен въпрос
Дали ще взема карта за море за нашите станции за края на юли.

Последна редакция: нд, 23 юни 2019, 14:34 от kdspsn4o

# 113
  • Мнения: 2 758
Мога ли да помоля за теглене на карти за сестра ми дали скоро ще си намери нова работа, тъй като напуска другата седмица? Благодаря предварително.

# 114
  • Мнения: 157
Благодаря, Рози. За момента наистина положението е такова. Ще дам отново обратна връзка след известно време.

# 115
  • Мнения: 3 674
Привет народе!  Peace


Скрит текст:
Добро утро на всички! Nature Sunny
Рози, бихте ли погледнала какво ще Ви кажат картите на въпрос Има ли смисъл да обжалваме решението на съда при дело за делба. Сегашното решение не ни удовлетворява. Благодаря предварително!

дърво, кулата, облаци
при тези карти се показва, че е безсмислено да се обжалва, защото нещата ще вървят трудно, и ще загубите време, нерви и пари. Облаците ясно казват- не поемайте риск, нещата няма да се променят...до тях е кулата с дървото, непоклатими карти. Peace



Благодаря, Рози. Аз изтеглих онлайн Конник, мъж и къща, видя ми се добра комбинация, защото делото се води от името на баща ми.
Жалко, наложи се да вземем решението още в петък и ще обжалваме. То просто е крайно нечестно и... Ще се надяваме на чудо.

Мдаааа, а аз твоите карти ги тълкувам, по друг начин. Конник +мъж, ми показва, че човека/ мъжа/ е напорист , мъжа е кверента, до него  конника ми дава информация, че този човек е неспокоен и в главата му има много мисли, които не му дават покой. Много подвижна карта, която има супер много различни значения....Но ви пожелавам да се сличи ЧУДО! По нататък дай ОВ, просто за протокола. Peace

......................................
Аз аз съм сигурна, че няма  да мога да отговоря  на всеки, тъй като  влизам само вечер  с картите,  а и     отнема много време да се отговаря на много въпроси, иска се настройка за всеки въпрос, бъркане на картите,  редене, тълкуване.... а освен това искам да кажа , че в темата имаме още  една  потребителка- marbeq, която е доста добра в тълкуването също и много се надявам тя да се включва по често... и ще ви помагаме и двете, когато можем   Heart Eyes Така че , моля, не задавайте въпросите си директно само към мен.  Peace


Хубав ден на всички!   bouquet

Последна редакция: нд, 23 юни 2019, 16:09 от roza66

# 116
  • Мнения: 28
Имам още два въпроса, ако картите могат да видят тяхното развитие.

1. Подозирам, че бившата ми приятелка вече си има друг или поне в процес да и се случат нещата в тази насока, дали е така? и дали все още и е свободно сърцето.

2. Емоционално реших да си закупя жилище, но се двоумя, дали е добър момента сега и дали да изчакам, и кога биха се случили нещата във времето?

Благодаря предварително. Картите са с добра успеваемост, надявам се и тук да помогнат.

# 117
  • Мнения: 364
Рози или Марбея мога ли да Ви помоля да ми хвърлиш едни карти по един странен въпрос
Дали ще взема карта за море за нашите станции за края на юли.

Пръстен - метла - котва -да ,ще се стигне до споразумение,но преди това трябва да разчистиш пространството и ситуацията около теб.Възможни са неприятности,скандали,безпокойство.Възползвай се от щастливия край и не се колебай,иначе,ще изпуснеш шанса.

# 118
  • Мнения: 3 674
roza66 Може ли до помоля да погледнеш М. дали няма друга, защото от ден на ден виждам все по-малко път напред за нас и имам съмниния, че може и да има друга?
птици+котва+звезди. Не се дава друга жена, но той си има някакви лични неприятности, проблеми извън вашите отношения, в които  не иска да те забърква. Но към теб чувствата му са стабилни, спокойни чувства бе силни страсти. Всичко е наред при вас.  Peace



Рози, дали може да ми метнеш едни карти и на мен.
С моя приятел сме в доста голяма криза, интересува ме дали ще успеем да излезем от нея и да останем заедно или ще се разделим и няма шанс за нас?

слънце-сърце-лисица-книга. Тук има две хубави и две лоши карти, отношенията може да са били чудесни преди, но сега  има някаква измама и некоректност от страна на твоя приятел, нещо  те е излъгал, и ти или не знаеш/ книга / или знаеш, но не не си сигурна какво ще се случи от тук нататък. Значи  с книгата на финала, показва, две неща..или че вашата любов вече е  приключила/ край на историята/ или че все още не може да се каже какъв точно край ще има тази връзка. , явно е рано да се даде отговор. Питай след време пак/ поне след 3 седмици-1 месец/  






# 119
  • Мнения: 2 758
Мога ли да помоля някоя от вас да изтегли карти за сестра ми дали скоро ще си намери нова работа, тъй като напуска другата седмица  и мисли да заминава в чужбина скоро , ако не си намери работа тук?
 Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт