Картите на Мадам Ленорман ( 14 тема)

  • 21 244
  • 758
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 364
Мога ли да помоля някоя от вас да изтегли карти за сестра ми дали скоро ще си намери нова работа, тъй като напуска другата седмица  и мисли да заминава в чужбина скоро , ако не си намери работа тук?
 Благодаря предварително.

Тук са зададени 2 въпроса - по този,дали ще си намери работа - изтеглих   - куче-писмо-букет - нека си подава CV,да очаква помощ от близък човек,срещи,разговори,контакти.Ще получи внимание и дребни подаръци. Ще намери работа,скоро.

# 121
  • Мнения: 28
.....

Последна редакция: пн, 24 юни 2019, 21:15 от Truehead

# 122
  • Мнения: 94
Привет! Как бихте коментирали комбинацията от карти сърце, дете, метла? Въпросът е какво ме очаква в любовен аспект през предстоящия месец?

# 123
  • Мнения: 364
Привет! Как бихте коментирали комбинацията от карти сърце, дете, метла? Въпросът е какво ме очаква в любовен аспект през предстоящия месец?
Нова любов,ревност,кавга за дете или с дете.

# 124
  • Мнения: 118
Привет
Момичета, ще ми изтегли ли някой карти на още един въпрос - свързан с Н. Въпросът е какво ме очаква в любовен аспект през  месец септември с Н. ще ми се обади ли

Последна редакция: пн, 24 юни 2019, 15:50 от kdspsn4o

# 125
  • Мнения: 240
 Момичета, чакам обаждане за работа. От едно място за касиер, от другото за счетоводител. Ще ми се обадят ли въобще и кога?
Благодаря! Ще дам ОВ задължително.

# 126
  • Мнения: 439
Искам и аз да попитам, ще ми се обадят ли за второ интервю за една работа . Теглих 22 пътища 27 писмо 13 дете 2 детелина 34 риби.

# 127
  • София
  • Мнения: 500
Момичете, ще ми изтегли ли някой карти на въпрос - Сина ми да си потърси ли допълнителна работа?

# 128
  • Мнения: 364
Искам и аз да попитам, ще ми се обадят ли за второ интервю за една работа . Теглих 22 пътища 27 писмо 13 дете 2 детелина 34 риби.
Каква е вашата интерпретация на картите?

# 129
  • Мнения: 3 674
Скрит текст:
Привет
Момичета, ще ми изтегли ли някой карти на още един въпрос - свързан с Н. Въпросът е какво ме очаква в любовен аспект през  месец септември с Н. ще ми се обади ли

теглих :маска+змия+звезда+греадина
Ами този Н  не е никак искрен с вас, върти едни неща, има и друга жена, лъже ви, има друга жена и няма да признае, ще отрича или ще усуква! Иначе ще се видите , но дали ще е септември не знам...но, ще има вечеринка/ събиране. заведение, / , ще си изкарате приятно, ще витаете в облаците заедно, ще мечтаете и до там, защото  този човек ви лъже  нещо.  Ама щом ви харесва да си живеете в илюзия и облаци, ваша си работа. Повече за този Н няма да отговарям на въпроси . вие наскоро пак питахте за него, и май картите миналия път  пак казаха подобно нещо, така ми се върти в главата, сега не ми се рови назад в темата за да видя, точно какво беше.  Повече от ясно  са нещата. Ако ще питате, то след 2-3 месеца най-малко. Иначе картите няма да искат да ви"отговарят" и ще отговарят каквото си искат.  Картите казват, че няма да стане вашата работа с този Н, ако и двата пъти картите са били негативни.

Много моля, да НЕ СЕ ЗАДАВАТ ВЪПРОСИ, ЗА ЕДИН И СЪЩИ ЧОВЕК , ПРЕЗ СЕДМИЦА...ИНАЧЕ НЯМА ДА ВИ ОТГВОАРЯМЕ.  Twisted Evil



Скрит текст:
Момичета, чакам обаждане за работа. От едно място за касиер, от другото за счетоводител. Ще ми се обадят ли въобще и кога?
Благодаря! Ще дам ОВ задължително.

букет-кулата-лилии. Да, ще ти се обадят, от мястото за счетоводител. Лилиите дават бавно развитие, но пък ще е дълготрайно.  Не давам този път срок. Чакай Simple Smile

Последна редакция: пн, 24 юни 2019, 18:25 от roza66

# 130
  • Мнения: X
Рози, имам въпрос: ще имам ли скоро предложение за нова работа?
В момента работя, но съм безкрайно отегчена от това, което правя и имам нужда от промяна.
Благодаря!

# 131
  • Мнения: 3 674
Рози, имам въпрос: ще имам ли скоро предложение за нова работа?
В момента работя, но съм безкрайно отегчена от това, което правя и имам нужда от промяна.
Благодаря!

Ти метна ли си карти сама на себе си? Пиши ми на ЛС, какво ти се е паднало, че ми е интересно. Wink :
ето какви карти ти излезнаха: лупа-кладенец-слънце-конник
 Явно сериозно търсиш и наистина емоционално си на "дъното", трябва обаче да планираш всичко добре, целта е постижима  и полагаш доста усилия... но ще имаш нова работа и  скоро ще получиш новини  Peace

# 132
  • Мнения: 10 704
Някакво съответствие между Ленорманд и стандартна колода карти може ли да посочите ? Питам за колоди на Ленорманд над 36 карти.

# 133
  • Мнения: 94
Привет! Как бихте коментирали комбинацията от карти сърце, дете, метла? Въпросът е какво ме очаква в любовен аспект през предстоящия месец?
Нова любов,ревност,кавга за дете или с дете.
Благодаря! Много плашеща тази метла, убива "сърцето". Ама с три карти, толкоз! Simple Smile

# 134
  • Мнения: 3 674
Някакво съответствие между Ленорманд и стандартна колода карти може ли да посочите ? Питам за колоди на Ленорманд над 36 карти.

Всички имат съответствие, няма никаква разлика в колодите, освен картинките/ илюстрациите/. Просто в новите колоди има нови карти, които  са спомагащи и дават  един допълнителен поглед с повече вариации за отговор.

Общи условия

Активация на акаунт