Картите на Мадам Ленорман ( 14 тема)

  • 21 106
  • 758
  •   1
Отговори
# 495
  • BG
  • Мнения: 2 217
Рози, здравей! Наскоро си купих картите на Мадам Ленорман и се чудех как ги чистиш? Също да те попитам може ли двама да използват един и същи дек или е по-добре всеки да има свои?
Не си писала отдавна .... Flowers Tulip

# 496
  • Мнения: 2 813
Здравей, Stephy, аз моите ги чистя с кристал. Слагам го понякога вечер върху тях Simple Smile
Но нека и Рози каже.

# 497
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравей, Stephy, аз моите ги чистя с кристал. Слагам го понякога вечер върху тях Simple Smile
Но нека и Рози каже.

О, KPP, благодаря за включването и отговора! Не съм засичала, наскоро, някой друг освен Рози да пише в темата и затова се обърнах към нея. Може ли да се обръщам с въпроси за картите към теб?

# 498
  • Мнения: X
Аз ги чистя освен с кристал, който стои върху тях когато не ги ползвам и с тамян или други благовония. Прекарвам ги над пушека.
Също така ефективен начин за почистване е да се вземат в лявата ръка и силно и енергично да се почукат с дясната, която е свита в юмрук. Все едно почукваш на врата.
Всеки трябва да си има отделна колода, не е хубаво да се смесват енергиите.

# 499
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз ги чистя освен с кристал, който стои върху тях когато не ги ползвам и с тамян или други благовония. Прекарвам ги над пушека.
Също така ефективен начин за почистване е да се вземат в лявата ръка и силно и енергично да се почукат с дясната, която е свита в юмрук. Все едно почукваш на врата.
Всеки трябва да си има отделна колода, не е хубаво да се смесват енергиите.

Flowers Rose Благодаря! А как чистиш кристала от тяхната енергия, Witchcraft, под студена вода ли?

# 500
  • Мнения: X
Да, под студена вода тези, които ги имам отдавна. Новите - ги слагам в морска сол, хубаво да ги покрие за 48 часа и след това солта се изхвърля в тоалетната и кристала отново се минава под течаща вода.
Отделно ги зареждам на новолуние и пълнолуние. Някои от тях и на слънце. Задължително трябва да прочетеш спецификациите на камъните, защото за някои не е хубаво да се излагат на слънце, като например аметиста, лунния камък и др.подобни, защото избледняват.

# 501
  • BG
  • Мнения: 2 217
Да, под студена вода тези, които ги имам отдавна. Новите - ги слагам в морска сол, хубаво да ги покрие за 48 часа и след това солта се изхвърля в тоалетната и кристала отново се минава под течаща вода.
Отделно ги зареждам на новолуние и пълнолуние. Някои от тях и на слънце. Задължително трябва да прочетеш спецификациите на камъните, защото за някои не е хубаво да се излагат на слънце, като например аметиста, лунния камък и др.подобни, защото избледняват.

Имам един планински кристал, който усещам като много силен, но използвам много рядко.  Не съм го зареждала ... На слънце как се зарежда, слагам го на перваза на прозореца сутринта и до вечерта ще е зареден ли? И друг въпрос (извинявай, че толкова много питам), на всяко пълнолуние и новолуние оставяш камъните под светлината на луната?
А за картите, по колко карти редиш най-често, за отговор на въпрос?

# 502
  • Мнения: X
Здравейте!
Може ли някоя да ми гледа? Въпроса ми е: дали с приятеля ми Г. ще се оправим,дали ще ме потърси?
Благодаря предварително!

# 503
  • Мнения: 7 442
Някой може ли да мк погледне какво ми предстои в любовния живот (М.К.) са инициалите ми, напоследък уж тръгнаха добре нещата и сега изведнъж трагедия..

# 504
  • Мнения: X
Скрит текст:
Да, под студена вода тези, които ги имам отдавна. Новите - ги слагам в морска сол, хубаво да ги покрие за 48 часа и след това солта се изхвърля в тоалетната и кристала отново се минава под течаща вода.
Отделно ги зареждам на новолуние и пълнолуние. Някои от тях и на слънце. Задължително трябва да прочетеш спецификациите на камъните, защото за някои не е хубаво да се излагат на слънце, като например аметиста, лунния камък и др.подобни, защото избледняват.

Имам един планински кристал, който усещам като много силен, но използвам много рядко.  Не съм го зареждала ... На слънце как се зарежда, слагам го на перваза на прозореца сутринта и до вечерта ще е зареден ли? И друг въпрос (извинявай, че толкова много питам), на всяко пълнолуние и новолуние оставяш камъните под светлината на луната?
А за картите, по колко карти редиш най-често, за отговор на въпрос?

На перваз, на балкон, няма никакво значение. Важното е да го огрява слънцето/луната.
Все още съм начинаеща с картите и усвоявавам различни методи. Най-лесния е 5 карти, наредени от ляво на дясно. Тестето се размесва поне 9 пъти, оставя се на масата, цепи се и се теглят карти с лявата ръка, защото тя отговаря за интуцията.
Най-лесно се зареждат и почистват с друза. Оставяш ги върху нея и не се занимаваш с друго.

# 505
  • Мнения: 1 725
Здравейте, тъй като има раздвиждване в темата, дали може някой да гледа на въпроса: Ще имам ли дете в скоро време от А? Моето име е с П.

# 506
  • Мнения: 2 813
И аз кристала така го зареждам - при пълнолуние на перваза и на слънце. После го мия със студена вода. Stephy, питай ме да, ако искаш и на ЛС.  Днес ми е дошла музата Simple Smile

Петя Танева 604618, на теб се паднаха лилии писмо котва и луна. О, да ще имате детенце и то ще е плод на хубава, романтична любов и здрави отношения. Дори си мисля, че ще се случи съвсем скоро. Ще го заченете привечер. Правете опити тогава, на тъмно и когато луната е ярка.

desinka2017 , на теб се паднаха коса щъркели куче птици. Ами нещо много рязко ви е влошило отношенията, почти пред раздяла сте, ако не сте и разделени вече. Обаче имате шанс отново да сте заедно, само че трябва да обърнете внимание на приятелствто и разговорите по между си, оставете секса на заден план. Говорете, помагайте си, в това е ключа.

# 507
  • Мнения: 12
Здравейте. Искам да помоля да изтеглите карти за мен с въпрос ще се оправят ли отношенията ни с Е. и ще имаме ли връзка? Благодаря предварително.

# 508
  • Мнения: 1 725
KРР, благодаря ти много Simple Smile

# 509
  • Мнения: 2 813
Няма за какво, надявам се да се похвалиш. Имате много красива връзка с мъжа ти, така мисля Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт