Криминални досиета

  • 171 704
  • 2 677
  •   1
Отговори
# 2 085
  • в пералнята
  • Мнения: 1 054
Пкъртителен случай от Пловдив. 21 годишният син на служителка от Пътна полиция, карайки мощен джип с 200 км / час в града, убива себе си и седящото до него 20 годишно момиче. Пътуваща отзад двойка момче и момиче на по 22 години се борят за живота си, много тежко ранени. За мен това е ужасяващо престъпление, жалко за погубените млади животи. Трагедия.
Скрит текст:
А откъде 21 годишен дришльо, син на полицай има средства за AMG? Джиповете започват от 100к евро...

# 2 086
  • Мнения: 7 146
Не ми е тъжно за такива боклуци, но ме е яд, че вредят и на други, отнемат и чужди животи.

# 2 087
  • София
  • Мнения: 19 485
Баща му работел в Англия. Съжалявам роднините за загубата, но си има вид на типична мутричка. Обаче останалите деца...

# 2 088
  • Мнения: 30 119
Жалко е за всеки един живот. Те са нечии деца, приятели, роднини.....

Обаче не мога да разбера как не проверяват държавни служители откъде имат пари за купуване на скъпи коли, имоти и т.н. Един служител в КАТ взема не повече от 2-2500 лв., как има пари за джип ?

# 2 089
  • Мнения: 19 016
И за мен е непонятно защо няма проверки за 20 годишни с коли за стотици хиляди. Може да се предотвратят такива трагедии Sad

# 2 090
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 378
съжалявам за включването.
не знам как съм се объркала.
имаше тема "какво стана с..." и там се обсъждаше развитието по случаи, които вече не се коментират в медиите.

# 2 091
  • Там където
  • Мнения: 804
Знам, че този случай не е точно криминален, не е точно и загадка по смисъла на темата със загадките, но какво мислите за Странния случай на Наталия Грейс/Барнет понастоящем Наталия Грейс/Манс.


Този случай понякога следях по ID extra. Не знам как завърши и дали завърши със заключение, но вероятно тази Наталия е била по-голяма и заради заболяването си се е представила за 6 годишна при осиновяването. Не знам даи е била малтретирана, но поведението и не е на безпомояно дете - съседи мъже се оплакваха, че ги е нападала с предложение за секс Simple Smile

# 2 092
  • Мнения: 1 384
Никъде не е казано чий е джипът "Рейндж Роувър".
Това, че го кара, не го прави автоматично негов.
Цяло чудо е, че младежите на задната седалка са оцелели.
Голяма трагедия. Мислят се за неуязвими.

Да не говорим, че и с двайсетгодишно BMW може да се нахакаш със 150 в дърво.
Друг е проблемът.

# 2 093
  • при късмета
  • Мнения: 24 136
Точно така, скоростта убива, а не колата автономно и няма значение нито колко струва, нито колко е нова. И 30 годишна кола може да вдигне 200 км/м и да ги задържи колкото да се удари.
А тези, които си позволяват бързо и безрасъдно шофиране, го правят заради чувството за безнаказаност. Имат или връзките да им отпаднат актовете или парите да си ги плащат и само глоби изобщо не са наказание за тях. Със скрити  камери и високи актове няма да се промени това.
А като е късно, пътища много. Жалко за младежите, дано оцелелите нямат сериозни последствия и се възстановят и дано им е обица на ухото

# 2 094
  • Glasgow
  • Мнения: 4 665
Има пострадал и пожарникар, но без опасност за живота. Помагал е на пострадалите и дърво е паднало върху него.

# 2 095
  • Мнения: 30 119
Знам, че този случай не е точно криминален, не е точно и загадка по смисъла на темата със загадките, но какво мислите за Странния случай на Наталия Грейс/Барнет понастоящем Наталия Грейс/Манс.


Този случай понякога следях по ID extra. Не знам как завърши и дали завърши със заключение, но вероятно тази Наталия е била по-голяма и заради заболяването си се е представила за 6 годишна при осиновяването. Не знам даи е била малтретирана, но поведението и не е на безпомояно дете - съседи мъже се оплакваха, че ги е нападала с предложение за секс Simple Smile

Не знам къде е истината. Скоро гледах интервю с нея. Самото ѝ излъчване вече е на възрастен човек, за разлика от преди, когато си изглежда дете, въпреки болестта, която е вид дуорфизъм. След Грейс я осиновяват друго семейство, с които няма проблеми, подкрепят я и казва, че са ѝ истинското семейство.
Първоначално е била оставена от Грейс сама в апартамент, като са ѝ носели храна. Как дете ще се гледа само? Била е мръсна, не се  е хранела добре, влизала е по къщите на съседите, типично по детски. Може и да не е била на 8 години, но не е била и на 20+, както я бяха представили.

# 2 096
  • Мнения: 4 497
Има вече присъда за Бишимбаев - 24 години.

# 2 097
  • Мнения: 1 384
Има вече присъда за Бишимбаев - 24 години.

Малко е. Трябваше доживот без право на замяна!

# 2 098
  • Мнения: 265
Здравейте! Обичам криминалните истории и темата е много интересна.
Относно Бишимбаев - всяко наказание му е малко, но 24 години все пак е нещо.
По повод Наталия Грейс - честно казано съм объркана и не знам какво да мисля. Все пак с включването на сем. Ман в картинката, все повече клоня към заключението, че на Наталия хич не ѝ е чиста работата. Да беше само предишното семейство - ок, обаче второ семейство има проблеми с нея и това е повече от подозрително.

Последна редакция: пн, 13 май 2024, 18:42 от Acid_Burn

# 2 099
  • Мнения: 30 119
Доколкото гледах, във второто семейство няма проблем, даже напротив.

Общи условия

Активация на акаунт