Помогнете!

  • 2 789
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 584
Марина разчисти си кутията, не мога да ти пратя съобщение

# 16
  • Мнения: 1 860
 Маринка, изчисти си кутията! не мога да ти пратя лично съобщение.

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Маринка, изчисти си кутията! не мога да ти пратя лично съобщение.
ако не можеш да се свържеш с нея а все още искаш - пиши ми на ЛС - ще й се обадя по телефона!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 623
Здравей Марина  Hug

Кейси праща за теб бънджи, малко дрешки и дрънкалки за бебчо. Днес Миленчето ще ги вземе и скоро ще бъдат при вас  Hug
Пиши от какво още имате нужда  Hug Също така имам много дрехи. Пиши ми какъв размер носиш и ако имаш нужда - няма проблем  Hug

# 19
  • Мнения: 3 248
Искам да кажа само, че домашния телефон на Марина вероятно вече е спрян, поради неплащане. Тя ме предупреди преди време, че това ще се случи...така, че го имайте предвид!
Пиша го, тъй като ми се обаждаха да ме питат дали тази жена съществува, тъй като на телефона не отговаря! Марина си съществува, мога да дам координатите й на лични или пък по телефона! Hug

# 20
  • Мнения: 2 249
интересно кой се интересува дали съществува Марина newsm78
кой бе Весе? Rolling Eyes
в неделя или през седмицата отново ще се виждам с нея ако някой има желание-да дойде Hug

# 21
  • Мнения: 2 584
а как е тя,не пише тук но гледам че днес е влизала, така показва (последно активен 23.08) от какво има нужда, сама с дете не и е лесно, ако искаш ми прати на лични адреса и но по рано от 28, 29 няма да мога да мина да видя какво е положението

# 22
  • Мнения: 2 584
интересно кой се интересува дали съществува Марина newsm78
кой бе Весе? Rolling Eyes
в неделя или през седмицата отново ще се виждам с нея ако някой има желание-да дойде Hug

писали сме едновременно, кога ще ходиш през седмицата мога да дойда с теб понеделник или вторник

# 23
  • Мнения: 2 249
не знам още-зависи от Еми която ще идва с мен-при нея има багаж за Марина-ще ти пиша когато решим-става нали?
преди 2 седмици й занесох памперси-ще й стигнат за месец-каза ,че сега захранила малкия с кисело мляко-значи не й трябва адапте-пюренца му взимам винаги-гледам да са местни-на Ганчев взимам че са най-ефтини-тя зеленчукови му прави
дрешки май сме подсигурили-май ще има нужда от малко козметика за бебока-не знам какво се ползва-нали още не съм мама Embarassed-до сега съм й носела само 2-3 сапунчета за бебе newsm78
ако се сетите нещо-казвайте
сега ще й пиша лични да поглежда темата тук

# 24
  • Мнения: 2 584
добре ще следя кога ще ходите а ще пиша и на Еми, козметика мога да и взема едно кремче на бочко, а киселче яде ли малкия и кремчета, имам малко вкъщи и майка ми изпрати малко кремове (нишестета) мога да и дам, а нещо за нея какво може да се вземе, трудно ми е да си представя как се справя сама, на квартира просто е ужас

# 25
  • Мнения: 3 248
Една жена от тук ... обади ми се по тел-а, каза си ника, беше нещо с Д, но не чух добре, защото бях навън! Embarassed Роси я е препратила... Wink
Дадох й координатите на Марина, тя каза че ще я намери. Събира й дрешки, така че като я навестим ще разберем!
Аз съм и събрала пампреси! Peace
Ети, искам и аз да дойда с теб! Heart Eyes За неделята съм фрийййййй! Hug Praynig

# 26
  • Мнения: 1 493
И аз искам да ги посетя !

# 27
  • София
  • Мнения: 2 210
Дрехите за Марина и Хели са ми в офиса, Миленка ми ги остави, но ще трябва да измисля транспорт (в Лафаджийницата пише защо Cry Cry)....Мариетка, теб чакам слънце Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 29


Eto go Alex

# 29
  • Мнения: 4 195
хахах Маринка чудесен е, да ти е жив и здрав
Мерелин имам в мен пюрета и кисели от Дамаянти, има и държачи за врати и още някои неща, бяха за Хели но докато стигнат до нея ще мине време - няма ли как да минеш да ги вземеш от нас, знам че е далеко, но искам да и ги занесете. или да пратя плика по Дамян примерно и ти от него да го вземеш, той е петък първа смяна newsm78

Общи условия

Активация на акаунт