Любопитно-момиче роди на 9 години, жена на 62

  • 1 954
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 495
Няма нищо лошо...Трябва да бъдем по-широкоскроени...(Виж темата за "Задръжки"-те...) Peace
Не виждам как при този случай можем да бъдем по-широкоскроени newsm78Да не би да ти се струва нормално дете на 9 години да е бременно Naughty

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не си спомням случая точно, но имаше някакъв проблем в семейството, те не са знаели, че има цикъл, не са разбрали за бебето (Какво са си мислили, Ситите ги взели?!) докато не е станало малко късно, всички знаете кога започва да личи, когато е късно да се направи каквото и да било, кой ще се усъмни че четиригодишно момиченце е бременно?

# 17
  • в стаята
  • Мнения: 469
Не си спомням случая точно, но имаше някакъв проблем в семейството, те не са знаели, че има цикъл, не са разбрали за бебето (Какво са си мислили, Ситите ги взели?!) докато не е станало малко късно, всички знаете кога започва да личи, когато е късно да се направи каквото и да било, кой ще се усъмни че четиригодишно момиченце е бременно?

Как няма да разберът че има цикъл newsm78 това не ми е много ясно Shocked

# 18
  • Мнения: 2 309
Това за 4годишното не го вярвам.
Една моя позната й дойде на 9г и имаше еееййй такива цици #Crazy,така че съвсем нормално ми изглежда.По-скоро не невероятно!!!

# 19
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Леле че съм изостанала,тая на девет бременна,а аз на 11-сет тепърва тръгвам да си купувам сутиени и то бюстиета.Леле на нея кога и е дошло.А някакви отзиви от майка и?Сигурна съм че не е била във възторг!
Леле аз ако на 18-сет забременея мама ша ма  #2gunfire.тя е 1.30 висока,как го е задържала?
Бащата ще поеме ли отговорност?

# 20
  • Мнения: 7 474
 newsm09 newsm09 newsm09

Не зам кое от двете е по-невероятно  newsm78

# 21
  • Мнения: 2 759
   Подозирах аз, че твърде бързо се развива младото поколение: на 2 г цикъл, на 3 тръгва на градина (и съответно забременява), на 4 ражда прекрасно здраво бебче... Дано по градините ги учат на азбуката, че да могат да се осветляват по въпросите за кърменето (пък и не само) от бг-мамма.
   Следващото поколение нищо чудно да се ражда бременно направо  Sick

# 22
  • Мнения: 2 495
Накъде е тръгнал тоя свят Боже... no

# 23
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
   Подозирах аз, че твърде бързо се развива младото поколение: на 2 г цикъл, на 3 тръгва на градина (и съответно забременява), на 4 ражда прекрасно здраво бебче... Дано по градините ги учат на азбуката, че да могат да се осветляват по въпросите за кърменето (пък и не само) от бг-мамма.
   Следващото поколение нищо чудно да се ражда бременно направо  Sick

Естествено, че не е нормално дете на 2г. да е с цикъл. Това мисля, че е хормонално нарушение и се провежда някакво лечение, докато детето не влезе в пубертета.
На мен лично ми е много интересно как някой родител може да не забележи, че малкото му момиченце е с цикъл. Нали го къпят все пак. Съмнявам се, че на 4г. например е съвсем самостоятелно.

# 24
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Между впрочем, четох интервю с доводите на британката, защо се е решила да има дете. И доводите бяха много добри. В този случай: живеем във време, когато  хората  живеят по-дълго, а младите хора на 18-20 вече стъпват на краката си и нямат толкова нужда от родители / ясно изразено на Запад/. Така че, и други случаи ще има, като този.

# 25
Ужас настръхвам като чета. Това са деца бре хора. Осъзнайте се и не говорете глупости.  ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 792
Ами то нали имаше случай за момиченце на четири...
   Права си, но бъркаш малко, на 5 годии беше родило момичето. Тя се води най-младата майка, историята беше от началота на този век, някъде в нета съм я чела, имаше и снимки. Мисля, че във форума също го обсъждахме  Grinning

# 27
  • Мнения: 205
Леле че съм изостанала,тая на девет бременна,а аз на 11-сет тепърва тръгвам да си купувам сутиени и то бюстиета.Леле на нея кога и е дошло.А някакви отзиви от майка и?Сигурна съм че не е била във възторг!
Леле аз ако на 18-сет забременея мама ша ма  #2gunfire.тя е 1.30 висока,как го е задържала?
Бащата ще поеме ли отговорност?

не забравяй че четеш за индианци,то и циганите раждат рано

Общи условия

Активация на акаунт