Всичко за всички марки гел лакове - 25

  • 41 441
  • 757
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 42
Момичета страхотни сте,  благодарение на вас вече имам хубави нокти 14+ дни 🤗
Моят протокол е:
1- нанасям каре с топ лак...обикновен, разтворим ( благодарение на безценните съвети на Невена открих,  че това действа за моите нокти....не заздравител и не Микросел 😜)
2- база, rubber base Kodi
3- рейнфорс, GD coco
4- цвят, колкото толкова 😉
5- топ, rubber top Kodi
Моля ви за съвет.....искам да сменя базата, защото я ползвам в домашни условия и твърде бързо се разваля ....не ми е рентабилно като разход......искам да сменя и топа, защото нанесен върху някои светли цветове на слънце има синьолилав оттенък....Kodi е системата която държи на моите нокти.....използвала съм и Gelish преди това, но базата ми се отслояваше на ден 3 , а топът на ден 6, 7 ми се напукваше....ноктите ми са меки....а топът явно е твърд
Моля за предложения... за здрава база и лъскав издържлив топ 🤗

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 23:19 от zlatinachka

# 616
  • Мнения: 42



Малко снимки 😉

# 617
  • Мнения: 7 569
Страхотни дизайни. Кои са оранжевото и глитърът от втората снимка?

# 618
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
златиночка, страхотни цветове! Издавай бързо всички цветове от снимките, особено жълтия!

база - за стотен път ще препоръчам Миши, която вече се казва Monasi rubber base в алиекспрес. Абсолютно като Коди ръбър, но не пари в лампата и не става на сопол, нали принцеске Laughing? Не съм я ползувала, но всички са доволни от нея. Метни и една белеща се, защото ако ти се получи с нея е голям кеф.  На предна страница има линк към монаси rubber. Тук я има в комплект с топа:

https://m.fr.aliexpress.com/item/32864803621.html?trace=wwwdetai … L2AX1566941676757

Може да има линк към по-евтина, но пиша от телефон и ми е трудно да търся. Давам линка да я видиш. Не купувай малката опаковка, защото четката е скапана.

Ако решиш да тестваш белеща се база може би ще ти трябва ултрабонд.

топ - фактът, че Гелиш, който е еластичен, се пука на твоите нокти говори за прекалено тънко поставяне или препичане. Препичане едва ли е. Другото е лаковете под него да са много твърди. Както и да е. Явно не е за тебе, а как лъщи пущината! И при мене се пука. Рядко е да не седи на нечии нокти, но аз си намерих по-подходящи. На моите нокти Elite99 no wipe се оказа идеален, а сегашният, който е гъст е направо перфектен, но трябва да се сложи дебело. Не синее.

На Монаси и топът е хубав, гъст, издръжлив, но като лъскавина не е като Гелиш след 10 дена. Гелиш е уникум.

Щом като Коди синее пробвай предложения от prinzesata топ без лепкав слой, но не този, който ми предложи на мене, а този без УВ филтри! Този имам предвид:

https://nikazemlyanikina.com.ua/product/mirror-top-nika-zemlyani … pkogo-sloya-15ml/

Топ гел лаковете на SNB са 30+

Ъ? СюрьознУ? Чи те по-скъпи от Гелиш, бря! А сами ли се мажат по нокътя?

Офф - по-голям боклук от комбинираната база/топ на SNB, който се чупи на 3тия ден и не се сваля никак, не съм срещала никога. Даже китайските са по-лесно за сваляне.

принцеске, да поръчам ли пуш ъп топа?

# 619
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Неви Пуш Ъп топа е с лепкав слой  Laughing. Рускините са луди по него заради перфектния блик,който прави над тъмни цветове. Като база никога не съм го тествала макар,че е 2 в1,но като топ е чудесен. Е не е Гелиш де  Laughing.

 Златичка топа на Гелиш в новата опаковка тествала ли си? Ако имаш възможност тествай го върху рейнфорс  Wink Wink. База...знам,че много момичета се притесняват от китайски бази. Друг вариант е каучуковата на Фокс. Абсолютно съпоставима е с Коди и държи колкото нея. Линт базата на Коди също. До сега не съм чула някой да се оплаче,че се сополивят  Laughing.Имам ги и двете от повече от година и са ОК като консистенция все още.

# 620
  • Мнения: 42
Супер сте момичета много ви благодаря 🤗
И оранжевото (811) и жълтото (818а) са GD coco
Имам Миши старото шише.....не ми държи има логика в това което казваш за топа на Gelish течен ми е много и явно наистина го нанасям много тънко.....Принцеса тази lint база на kodi пак е изчезнала...Ама ще търся и ще пробвам.....старите шишета Gelish имам....така че явно ще се купува от новите 😜 само да не разберат вкъщи

# 621
  • Мнения: 527
Здравейте, някой може ли да ме светне по въпроса с цветните бази? Интересува ме дали са покривни и дали могат да се ползват самостоятелно за натурален вид на ноктите или си прозират?

# 622
  • Мнения: 229
Здравейте, някой може ли да ме светне по въпроса с цветните бази? Интересува ме дали са покривни и дали могат да се ползват самостоятелно за натурален вид на ноктите или си прозират?
Аз имам цветна каучукова база на Сикретли, на 2 пласта си става страхотен супер нежен цвят. Аз слагам 3 де, но това е защото ноктите ми са много меки и с 2 пласта се огъват

# 623
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Златичка сериозно ли Мишей не ти държи  newsm78 с ултрабобд? Подкукуросала съм маса фенки на сополивата Коди и до сега никоя не се е оплакала. Моята също е от първите в белите шишаци с уникалните четки почти като на Гелиш  Laughing.
 Старият топ на Гелиш и на мен не ми държеше никак. Явно го преформулираха и сега е приказка.

# 624
  • Мнения: 42


Ето я.....вече си мисля, че съм я объркала.....мисля, че с ултрабонд я ползвах....сега я изрових.....Ще я тествам пак
Благодаря ти

# 625
  • Мнения: 925
Здравейте, някой може ли да ме светне по въпроса с цветните бази? Интересува ме дали са покривни и дали могат да се ползват самостоятелно за натурален вид на ноктите или си прозират?
На Блускай съм ползвала и са добри, имат няколко нюанса и на два слоя можеш да ги носиш самостоятелно.

# 626
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 А не моята от старите тая е нов модел https://ru.aliexpress.com/item/32933274661.html?spm=a2g0o.detail … .2.48732d06mrzSyW

Такова шише,но надписът е MISHEY

# 627
  • Враца
  • Мнения: 800
Здравейте, момичета-кокичета! Аз ви хвърлям по едно око, но нямам никакво време напоследък и затова не се включвам по въпросите, но пък Принцесата и Невенка винаги са изчерпателни! :*
Ето поне малко снимки от мен. Simple Smile
Скрит текст:































# 628
  • Варна
  • Мнения: 631
Как се нанася rubber база, стандартно с четката на 2 тънки слоя или по някаква специална техника като показаната тук? https://m.youtube.com/watch?v=C8iEAc1yIUY&t=23s
Понеже имам много грижи с ренфорса на gd coco, набръчква ми се след печене върху белеща база , поръчах коментираната тук michey /monasi ръбър база.
Страх ме е да не мажа дебел и недопечен слой, начинаеща съм с кофти техника... кой начин на нанасяне е по-безопасен за лаици като мен?

# 629
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Върху коя белеща база ти се сбръчква рейнфорса?
 Каучуковата база се нанася като всяка друга база стандартно и дори не са необходими два слоя. Показаното на видеото е изравняване на нокътната плочка и укрепване или както ние тук го наричаме прословутото бомбе. Същото става и с рейнфорса даже по-лесно.

Общи условия

Активация на акаунт