Всичко за всички марки гел лакове - 25

  • 41 193
  • 757
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 872
Аз съм се насочила към Интеркозметика в София. Чела съм коментари в предишни теми, но съм отворена към препоръки за други места Wink
Инак това цитираното си го мога и сега Joy

# 211
  • Мнения: 908
Marsia_K, Интеркозметика или Гелиш мога да ти препопъчам. По-добре се довери на организиран курс от някоя от тези фирми, отколкото "на частно" в салон при маникюристка, която едновременно работи и с клиенти и не се знае колко внимание ще успее да ти обърне. Личен опит Simple Smile

# 212
  • Мнения: 2 179
Стар нейлс или Кристал нейлс бих казала аз,но зависи на локално ниво как са нещата

# 213
  • Мнения: 214
Момичета какво мислите за гела за изграждане на mack's ?взех си файбър гела и ръбър базата на тази марка,ама може ли отзиви ако има такива гела е със фибро стъкло и много го похвалиха.

# 214
  • Враца
  • Мнения: 800
Моля да ми препоръчате ето такъв розов Blush


На Коди 90 BR е хубав, но показания от теб е по оранжевеещ.
Ето го 90BR (ако ти харесва ще проверя с точност да не объркам серията и номера).





Някой беше питал и за неон между розово и оранж, но не съм попаднала на такъв на Коди и Комилфо до сега.

# 215
  • Мнения: 666
ferriy супер си, мерси много за реалните снимки, мисля че този ще ми свърши чудесна работа

# 216
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
ferriy супер си, мерси много за реалните снимки, мисля че този ще ми свърши чудесна работа

Мария, виж е нета за реални снимки на gdcoco 810. Струва ми се, че е доста близко до това, което търсиш.

Аз го имам, но още не съм го пробвала и го нямам сниман. Като се прибера по-късно днес мога да направя няколко снимки, ако имаш интерес.

# 217
  • Мнения: 262
Аз вече поръчах ултрабонд на Contigo  и реинфорс и белеща се база на Борн Прити от Алиекспрес. Бях дала почивка на ноктите доста време. Миналата седмица си направих френски - имам комплекта на Гелиш- праймер, база, топ и масло. Точно след 10 дена палеца и средния пръст на дясната ръка се отлепиха по свободния край:frowning1:
Има ли някакъв приемлив вариант за поправка, която да издържи до уикенда? Не знам дали избщо е удачно да се поправя....

# 218
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Отлепено не поправям. Обелено би могло,но отлепеното не се знае какво е влязло под него и като го запечаташ какви гадини би могло да завъди. Затова белещата база ми е топ любима. Отлепеното се сваля за секунди и се ремонтира за минути.
Аз си ремонтирах снощи показалец и среден на лявата ръка лакирани предната неделя. Забравих ултрабонда по свободния край и на ми сега занимавка  Laughing. Другите не са мръднали,но двата натоварени се отвориха отпред по свободния край.

# 219
  • Paris, France
  • Мнения: 13 981
MariaS, влез в Али и разгледай лаковете на GDcoco е снимки на купили ги, не на продавача. Новото 811а много прилича на търсения от тебе цвят. Не знам дали е като на показаното на палитрата на ferriy, но мисля че е подобно. На снимката на продавача изглежда прозрачен, убит, телесен цвят, но реално е ярка, почти неонова, светла праскова.

Хрисчо, ако усетя отлепване или започнало забелване поправям с обикновен топ. С много малко количество намазвам мястото, колкото да залепне, чакам и ако си личи тегля слой топ на цял нокът. Това ми помага да изкарам деня без да си скубя косата и да си закачам чорапогащника. Вечерта свалям за да не лумне инфекция от влязла мръсотия, както писа принцесата.

Праймерът на Гелиш, който върви с комплекта, PH bond, е преп и лично на мене не ми помага никак срещу белене. Ултрабондът на Гелиш се нарича Probond. Съжалявам, че като започвах не знаех това, което зная сега, иначе щях да купя Probond и комплект бе PH bond. Ама тогава нямаше да ми четете километричните оплаквания, хаха. Борн Прити peel off ми харесва повече от Гелиш foundation.

prinzesata, вече без ултрабонд и до кенефа на отивам. В една празна,
двуетажна,прозрачнаа кутия от бонбони Ferrero Rocher съм си наредила спирт в 30мл шишенце, Essie base, Essie Matt too, pH bond, ultrabond, peel off base, reinforce, Elite99 no wipe top, кухненска хартия, силиконов избутвач за кутикули, четка за чистене около нокът, 2-3 дървени пръчки, твърд изграждащ гел. Всеки път след приключване на маникюра в кутията добавям и лаковете, с които съм се лакирала. Ако трябва да поправям всичко е заедно барабар с цвета, който иначе трябва да изравям от куфари. За следващото лакиране просто вземам лак или два и кутията. Изваждам старите лакове и ги слагам при другите цветни. На капака от прозрачната кутия постилам кухненска хартия и нареждам всичко, което ще ползувам в реда, в който ще го ползувам. В моя случай това е PH bond (не еинаги), Essie base, Essie Matt top за карето, ултрабонд, peel off UV base, reinforce, цветни лакове, УВ топ. Обръщам капака така, че първия продукт да е към мене и след завършване на работата с него го връщам в кутията, така.че да не се мотка в капака. И така докато нищо не остане в капака. Спирт е най-удобно да се прелее е празно шише от лакочистител от Лидъл. Така не разливам никъде и топя хартия и четка в легенчето отгоре. Ако нещо протече извън флакона не тече извън кутията, защото е твърда, лесно се мие в миялна. Вече бавно и плавно подреждам накрайници за Ел. Пила, лакове, пили, в такива кутии. В Лидъл има и по-големи. Пробвайте, много са вкусни бонбоните. Така изглежда:

https://www.monoprix.fr/courses/ferrero-rocher-x30-ferrero-roche … ;esl-k=sem-google|ng|c77164366575|m|kpla348159341729|p|t|dm|a22181968455|g326607375&gclsrc=aw.ds&&&gclid=Cj0KCQjwjrvpBRC0ARIsAFrFuV-yWKbj122sBkV-Jt2oVaZuqzgbtJBJNBoo6CUZJ3Fv6cYh27Uo_W4aAjXoEALw_wcB

# 220
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Ох Неви  Laughing Аз изврънках ММ за един стилаж с чекмеджета  Joy
 

 ей такъв само че само на 4 реда  Laughing/повече не се събра на свободното място в гардеробната под едни закачалки и всичко е навряно там. Ще взема и аз да си организирам кутийка като твоята  Joy нещо като аптечка за първа помощ  Joy. Мале луди за връзване сме.

# 221
  • Мнения: 176
Здравейте, моля за съвет..
От скоро се лакирам сама в къщи, добре ми се получава и ми харесва да се правя сама. Искам обаче да си купя пила за кутикулите и не мога да избера. Четох, четох и съвсем се оплетох, трябва ми само за кожички, не бих искала да е много голяма и тежка, а цената няма значение. Бихте ли ми препоръчали някоя за домашна употреба, удобна и да върши добра работа, качеството е от значение. Благодаря предварително!!!

# 222
  • Paris, France
  • Мнения: 13 981
Само за кожички пила не ти трябва. Купи си хубав препарат, който да ги разтваря и си ги оправяй предишния ден. Не се виждам да барам кожи с електрическа пила, особено на дясната ръка. Имам такъв уред и с него оправям кожите на ММ, но за мене си не е удачно. Ако все пак искаш, jsda jd400 от Амазон или Кадса с подобна форма са предостатъчни за кожи, като Кадс не става за друго.

# 223
  • Враца
  • Мнения: 800
MariaS, на 13-та страница в моя пост е палитрата на ГД коко, изглеждат почти реално цветовете (като цвят), 810 и 811, на живо са мааалко по-ярки (неонови), но са много непокривни имай предвид.

# 224
  • Мнения: 176
А бихте ли препоръчали добър препарат за отстраняване на кожичките?

Общи условия

Активация на акаунт